Jump to content
Dogomania

Andrzej Jendrasiak


BSSA

Recommended Posts

Już po wystawie więc się podzielę moimi spostrzeżeniami:)
Sędzia bardzo miły i wyrozumiały, atmosfera na ringu była super :)
Opisy obszerne, sędziowanie dokładne, zwraca dużą uwagę na ruch - nie pamiętam ile robiliśmy kółek ;)
Podchodzi do osób z niższych lokat i mówi co mu się w psie nie podoba, uzasadnia swój wybór.
Preferuje wzorcowy wzrost psa w wyrównanej stawce i w porównaniach. Amstaff niekoniecznie musi mieć cięte ucho :)
Jednym zdaniem - sędziowanie PIERWSZA KLASA. Oby więcej takich sędziów :) POLECAM!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

byliśmy ostatnio oceniani przez tego Pana i myślę, że tak powinno wyglądać sędziowanie. opisy bardzo obszerne, uzupełniane słownie po ocenie. nie ma takiej sytuacji, że wszystkie psy super opisiki, oceny doskonałe i nie wiadomo dlaczego który wygrał - wszystko jest uzasadnione. psy dokładnie obejrzane z każdej strony, pod każdym katem. super sędzia.

Link to comment
Share on other sites

Debiutowałam u tego sędziego w klasie pośredniej,wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie,dokładny,długo oglądał psiaka,sprawdzał szatę,budowę itd.Trzeba było zrobić dużo kółeczek.Ogólnie bardzo sympatyczny człowiek.Jak będzie okazja to jeszcze nie raz pojedziemy pod sędziowanie p.Andzrzeja Jędresiaka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...