Jump to content
Dogomania

POMOCY! Nie umiem poradzić sobie z moim psem!


mona19832

Recommended Posts

Witam. Proszę o poradę. Nie potrafię poradzić sobie z moim buldożkiem. Piesek ma 5 miesięcy nadal załatwia się w domu, mimo tego ze bardzo często z nim wychodzimy. Jest też tak jakby agresywny szczeka gryzie ciężko go opanować a ostatnio przeszedł samego siebie i nasikał nam na łóżko rozłóżóne!!! centralnie na kołdrę. Nie wiem co robić. Proszę o jakies porady.

Link to comment
Share on other sites

A chwalicie go i zachwycacie sie, jak sie zalatwi na zewnatrz?
trzeba mu pokazac, ze to jest super! JA sie tak zachwycalam buldozymi kupami uczac go zalatwiania potrzeb na dworze,ze ludzie sie ogladali! "Super piesek, dobry piesek ,ale super kupa, fantastyczny piesek madry!!!!"
Gatsby blyskawicznie zalapal, ze sikaniem i kupa latwo wprawic pancie w zachwyt;)
natomiast jak zdarzalo mu sie siknac w domu to nie karcilam go bo przeciez to psie dziecko i jak chce mu sie siusiu to robi.
JEsli chodzi o agresje to trudno mi cos poradzic.... ale czy jest to agresja czy po prostu zabawa?
nie wiem jaka jest przyczyna- czy dlugo zostaje sam? czy bawicie sie w przeciaganie przedmiotow i dajecie mu wygrywac? poswiecacie za malo czasu, zeby go uczyc nowych rzeczy! ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...