Jump to content
Dogomania

Sznaucer i królik


Luki14

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Zastanawiam się nad kupnem psa rasy Sznaucer średni i mam parę pytań brzmi:
1.Czy sznaucer może mieszkać z królikiem pod jednym dachem?
2.Czy sznaucer będzie się dobrze dogadywał z 14 latkiem
3.Czy sznaucer może mieszkać w bloku
z góry dziękuję za odp.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK przy spełnieniu kilku warunków:
ad.1. TAK jeśli od małego będzie wychowywany w kontakcie z królikiem i uczony że nie wolno królika gonić, tarmosić itd.
ad. 2. TAK, 14-latek to już duży człowiek więc żaden problem przy założeniu [U]obustronnej współpracy i właściwego podejścia 14-latka do [/U]psa, który będzie nadzorowany przez dorosłych
ad.3 TAK jeśli będzie miał zapewnioną odpowiednią [U]czyt. dużą dawkę ruchu[/U] i zajeć na świeżym powietrzu.
To tak ode mnie w skrócie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja mialam chomika w wersji najpierw chomik potem pies i bylo Ok
nastepnie probowalam ze szczurem - najpierw pies potem szczur i to juz nie zdalo egzaminu - szczur trafil w dobre rece :roll:

a co do bloku TAK - ja mam 4 psy w mieszkaniu w bloku + co jakis zcas szczenieta , ale pod jednym warunkiem sredniak musi sie codziennie wybiegac

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Oczywiście że mogą razem mieszkać i u nas mieszkają :)
Obydwoje chodzą po mieszkaniu luzem. Na początku sznaucerek próbował zadomowić się w klatce u królika, ale z racji wieku , zadomowienia ten go pogonił. Miga ( sznaucerka) chętnie korzysta z karmy Czarka (królik), uwielbia jego owoce i warzywa

PS Czarek na początku dość czesto lubil przebywać w budzie Migi - zdazylo mu się nawet zaznaczyć teren :) Ale Miga miała minę :crazyeye:

I kto tu kogo ustawił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...