Jump to content
Dogomania

Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj wracałam do domu pełna obaw, czy Sonia jeszcze jest i jak poradziała sobie podczas naszej nieobecności. Poradziała sobie świetnie:loveu:
Wszystko w porządku, nawet jednej jamy, zniszczeń itd. Z Czarnuszkiem śpi mordka w mordkę, miłośc od drugiego wejrzenia ( bo Hovek jak to Hovek na początku miał misje obrony Pani przed złym psem - co gorsza może samcem)
Sonia jest baaaardzo grzeczna. Umie robić siad, z radościa aportować (choć woli sie szarpać niż oddać - do dopracowania w ciagu 2 dni). Trochę skacze z emacji na ludzi, ale wczoraj już po kilku próbach nauczyłam ja siadać jak coś chce. Jest bardzo mądra, jeśli ktoś chciałby sie tym zajmować, moim zdaniem świetna do agillity - posłuszna, pełna entuzjazmu, skoczna i bardzo sprawna fizycznie. Mój hovek to przy niej miś. :cool3:
Kto chce wstawić zdjecia, bo ja nie umiem????
Jutro wyjeżdzam, opiekę nad psami przejmie mój brat. Będzie zaglądał na forum.
Tosiu, na priv napisałam kontakt do niego.

Link to comment
Share on other sites

witam...możesz wyslac zdjecia na mojego maila ja wstawie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
aha nie zapeszajac dostalam maila od jakiejs kobiety,ze chce zabrac sunie bardzio pilnie,ile ma lat ,jaka jest duza,i co najciekawsze ile kosztuje...troche mnie to tak zdziwilo,ze bardzo pilnie chce ja zabrac,koszt itp ale zobaczymy..teraz czekam o ktora sunie jej chodzi bo ogloszen robie duzo a linka nie dostalam...poczytamy zobaczymy ...Tosiu jesli moge to wysle do Ciebie jak zawsze maila i swoim fachowym oczkiem zerkniesz..mam nadzieje,ze odpisze

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że sunia szczęśliwa (przynajmniej chwilowo).
Wreszcie może pobiegać, bo u nas niestety nie miała możliwości :( Kondycję to ona rzeczywiście ma, mój tz ją wziął na wieczorne bieganie, to wrócił zasapany, a suńka nic :eviltong: Ale jaka szczęśliwa za to. Umie siadać, nie niszczy i nie rozrabia, więc o dołki bym się raczej nie martwiła.
A jeśli chodzi o sporty, to ona jeszcze może pokazać na co ją stać, bo teraz jest bardzo sprawna, ale pewnie w poprzednim domu nie miała za dużo ruchu i można to szybko nadrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...