Jump to content
Dogomania

Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.


ylonne

Recommended Posts

  • Replies 665
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero od wczoraj jestem na forum ale juz jestem pod ogromnym wrażeniem tego co wszyscy [I]forumowicze [/I]robią dla psiaków.
Mam nadzieję, że bidulek znajdzie domek bo tak naprawde to chyba najwazniejsz choc myslę, że dzieki dziewczynom dostaje więcej miłości niż nie jeden psiak, który ma [I]niby dom.[/I]
choc tyle psich nieszczęśc to to i tak jest bardzo optymistyczne forum. dobrze, ze tylu ludziom lospaików nie jest obojetny:p


P.S dorzucam oczywiscie mały grosik dla biduleńka

Link to comment
Share on other sites

z wózkiem narazie stanęło na niczym...

niestety taka jst prawda, że w schronisku nie ma za bardzo jak opiekować się psem na wózku czy psem sparaliżowanym i niestety musimy mocno się zastanowić co dalej.... bo szkoda też psa...

Wzięliśmy go dzisiaj na dwór... na chwilkę... był taki szczęśliwy jak nas dzisiaj zobaczył po długiej przerwie...

może ktoś zna jakieś DT z możliwością bardzo intensywnej rehabilitacji i to na CITO!

Bursztyn wszystkim bardzo dziękuje za zainteresowanie, za wpłaty , za ciepłe słowo i myśli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']z wózkiem narazie stanęło na niczym...

niestety taka jst prawda, że w schronisku nie ma za bardzo jak opiekować się psem na wózku czy psem sparaliżowanym i niestety musimy mocno się zastanowić co dalej.... bo szkoda też psa...

Wzięliśmy go dzisiaj na dwór... na chwilkę... był taki szczęśliwy jak nas dzisiaj zobaczył po długiej przerwie...

może ktoś zna jakieś DT z możliwością bardzo intensywnej rehabilitacji i to na CITO!

Bursztyn wszystkim bardzo dziękuje za zainteresowanie, za wpłaty , za ciepłe słowo i myśli....[/quote]
Nooo nieeee. Zastanowić się co dalej bo szkoda też psa?????Przede wszystkim szkoda psa. Tyle akcji, pomocy, wspierania, uporu w ratowaniu pięknej bestii a teraz miałoby się z tego zrezygnować? to co z nim będzie?

Link to comment
Share on other sites

ojoj nie dobrze sie dzieje....nie przyjmuje do wiadomoci takiej opcji..nawet jej nie napisze....czy ktos w ogole probowal powiadomic niemiecka fundacje?Niemcy czesto biora kalekie psy...albo jakis hotelik psi w Polsce.Ma zarezerwowane miejsce u Murki tylko nie wiem czy on ago przyjmie na wozeczku

Link to comment
Share on other sites

cały czas podtrzymuję swoją propozycję dt, ale tż nieugięty. nie zgadza się dopóki 3 tymczasowicze nie znajdą domów. wiem, że dla Bursztynka liczy się każdy dzień, ale nie mogę na razie nic zrobić :placz: Słoneczko kochane, bądź dzielny, pomoc na pewno przyjdzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acha44']Nooo nieeee. Zastanowić się co dalej bo szkoda też psa?????Przede wszystkim szkoda psa. Tyle akcji, pomocy, wspierania, uporu w ratowaniu pięknej bestii a teraz miałoby się z tego zrezygnować? to co z nim będzie?[/quote]

Tu nikt z niczego nie rezygnuje.

Pewnie, że szkoda psa bo dla niego to wszystko. Jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karoluch']cały czas podtrzymuję swoją propozycję dt, ale tż nieugięty. nie zgadza się dopóki 3 tymczasowicze nie znajdą domów. wiem, że dla Bursztynka liczy się każdy dzień, ale nie mogę na razie nic zrobić :placz: Słoneczko kochane, bądź dzielny, pomoc na pewno przyjdzie..[/quote]

Bardzo Ci dziękuję.... :loveu: To chyba dla niego teraz największa nadzieja :loveu:

Może jakoś trzeba Ci pomóc w promocji Twoich tymczasowiczów czy w jakikolwiek inny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Zapytam na wątku Pani Joli z Radzymina. Wiem, że ona ma przytulisko z niepełnosprawnymi psami. Problem w tym, że tam jest cieńko finansowo.
Ale co szkodzi zapytać....[/quote]

U Bursztynka jest szansa, że stanie na nogi i co najbardziej jest wkurzające to to, że potrzeba mu intensywnej opieki i rehabilitacji a u nas w Polsce chyba nie ma czegoś takiego jak "sanatorium dla psiaków"...

Nie znam tego przytuliska, ale jak w każdym pewnie mało rąk do pracy :( a swoją drogą w ogóle o takim nie słyszałam... dasz linka albo cokolwiek

Tak, żeby było jasne.
Schronisko nie kazało psa zabierac czy uśpić, absolutnie nie.
Poprostu widać, że psiakowi jest smutno, żle i co najgorsze ta bezradność i myśl, że przez brak rehabilitacji zaprzepaścimy jego szansę na chodzenie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']czekam na odpowiedz z Niemiec bo to bylaby wielka szansa dla Bursztynka
Aga!!!!!skad wiesz ze ma szanse na to ze bedzie chodzil?!!?!?lekarz zasugerowal czy jak?[/quote]

wet z Elbląga nie wykluczył.... ja próbując z nim chodzić widzę, że jest spory zanik mięsni...ale widziałam psa z gorszymi odruchami i teraz chodzi a był skreslony jak Bursztyn...

zatem nigdy na 100% nie wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...