Jump to content
Dogomania

Staffik "szczeniaki bez rodowodu" wejdź , sprawdź czy nie po psie z Twojej hodowli -


Recommended Posts

Już Ci Dagula pisałam , wpadnij na wystawę , poczytaj wątki wystawowe na staffik fora ... przecież nie jeździ się na wystawę aby się zabijać ....

te brązowe , napisałam w innym kontekście ... ap ropo co do ułożenia psa ;)
Oczywiście , że pies na wystawie musi być ułożony , nauczony wystawiania , to bardzo trudna sztuka - mimo wszystko , ale to trzeba się przekonać na własnej skórze ....

Dopisze jeszcze co do ogłoszenia na allegro .... to chyba debiut staffikowego repa ... na takim portalu ....
Napiszę jeszcze .... ten pies nie nazywa się Szogun Royalstaff .... tylko Szogun Dikny Dogs ... ale jak widać niektórzy nie potrafią okazywać szacunku do osób które im ufają i powierzają swoje szczeniaki ....... eehhhhhhh

każdy wygrywa , każdy przegrywa ..... ale na tym się świat nie kończy ani nie zaczyna
to jest zabawa , pasja .....

Link to comment
Share on other sites

Też o wystawie myślę jako o fajnej przygodzie(o ile będzie mnie dotyczyła) A to co pisałam, to przecież zarty, nie odbierajcie tego poważnie:eviltong:
Mimo wszystko ładny jest, bo białe mi się bardzo podobają ;o)
Najważniejsze, że ma dokumenty. O - i tu już ma plusik;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]widzieliście Patko , widzieliście ... ja by na allegro cnoty Frania nie wystawiła :shake: :evil_lol: [/QUOTE] Ewcia o cnotę Frania to by sie w licytacji bili :evil_lol:
ja nie wiem na co on sobie pozwala zero szacunku do hodowcy :shake: pies fajny i co z tego jak właściciel do bani ...

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.allegro.pl/item498388573_staffordshire_bull_terrier_suczka.html]Staffordshire Bull Terrier - Suczka (498388573) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

po psach z rodowodem. Matka z hdowlii ktorej nie ma tu wlasciciela, a pies- moze ktos pozna. Hodowca jest na forum.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, pewnie tak, bo jak ja raz wystawiłam 2 aukcje ze sprzętami do agility, ale taką informacyjną, to mi zaraz napisali, że tak nie wolno i zdjęli mi jedną, ale drugą zostawili. Pewnie to już była grzeczność z ich strony...
Takich aucji jak ta jest pełno, także napewno poszli na to. W sumie mają z tego pieniążki:evil_lol: Wiesz, życia psa nie wystawił. Niby aukcja, ale informacja plus reklama też:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dagula']Drogo wejherstaff. "Rozmnażać" psów nie będę bo biorę psa a nie sukę. Sama już nie wiem czy to, że suka powinna być raz dopuszczona to mit czy nie. Forumowicze, którzy nie dopuszczali suk piszą, że to mit, ale weterynarze mówią coś innego i ciężko mi zdecydować komu wierzyć. 3 weterynarzy powinno wiedzieć co jest dobre dla psa. To jakiś autorytet. Forumowicze pewnie też znają się na psach, ale nie wiem, czy wiedzą o zdrowiu tyle co weterynarze, chyba rozumiesz. Psa nie dopuszczę.
Zaden mój pies nie wylądował jeszcze w schronisku. Sama uważam za barbarzyństwo oddawanie psa, który moża nawet z zimna zamarznąć zimą.
No ludzie, przecież ile można pisać, że nie jestem potworem!!! Ani dziecka ani psa nigdy nie oddam, bo mi się znudzi nie wiem jak mam to napisać, żeby dotarło i nie chcę, aby ten wątek był jeszcze do mojej osoby skierowany bo już odpowiedziałam nie raz na ten zarzucik.
Tak samo jak już napisałam, że nie mogę dłużej czekać. Jestem w ciąży i jak urodzę mału będzie miał 7 miesięcy, to już w miarę coś tam będzie umiał. A przede wszystim będę się starała ze wszystkich sił, aby do tego czasu oduczyć go gryzienia po rękach, zresztą zanim dopuszczę psa do maleństwa też minie troszkę czasu. Czkeać dłużej nie będę.
Widzisz... niektózy piszą, że gdyby wiedzieli, że po kupnie nierodowodowego psa będą z nim kłopoty, to by go nie kupili. To jest jedet typ, ja zaliczam się do tego drugiego. Do tych, którzy piszą, że gdyby wiedzieli i tak by kupili i nie żałowali ani złotówki na leczenie;)
Wiesz, ja nigdy rasowca nie miałam. I z mojej perpsektywy to nic strasznego. Jak kupię rasowca to też się za własnej skórze przekonam. Skoro Ci wszyscy jak to piszecie wspaniali ludzie popełnili ten błąd, to co dopiero ja, która dopiero się z tym zetknę i będę miała malucha w typie Staffika i zobaczymy. Lepiej, że ja go kupię, niż ktoś, kto dalej dopuszczałby psy i może do schroniska go oddał. Tak też na to patrzę. I nie chodzi o to, że już zaklepałam psa, ale taki jest mój wybór.
Pozdrawiam![/quote]

[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]UWAGA !!![/FONT][/B][/SIZE][FONT=&quot]
[B]Poznań, ul. Browarna, nick na dogo: Dagula, Pani Dagmara!![/B]
[B]Nigdy, przenigdy nie dawajcie tej osobie psa na dt czy ds !![/B]
[B]Jest nieodpowiedzialna, kłamie, kręci - nie nadaje się na osobę, której można wyadoptować/sprzedać jakiekolwiek zwierzę !!

Dagula piec Ci wybuchł?? A nie wyglądał tak jakby się zepsuł. :angryy: Kafelki zmieniasz? Czy może dziecko nie akceptuje psa?? [/B][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=&quot]

Przez tę osobę, amstaff o imieniu Luis o mały włos nie trafił do schroniska !!![/FONT]
[FONT=&quot]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-129361/


[/FONT][B][FONT=&quot]Dagulo (z Twojego podpisu):
Pies jest jak Mediamarkt: nie dla idiotów.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia'][CENTER][CENTER][SIZE=4][FONT=&quot]UWAGA !!![/FONT][/SIZE]

[FONT=&quot]Poznań, ul. Browarna, nick na dogo: Dagula, Pani Dagmara!![/FONT]
[FONT=&quot]Nigdy, przenigdy nie dawajcie tej osobie psa na dt czy ds !![/FONT]
[FONT=&quot]Jest nieodpowiedzialna, kłamie, kręci - nie nadaje się na osobę, której można wyadoptować/sprzedać jakiekolwiek zwierzę !![/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=&quot]Dagula piec Ci wybuchł?? A nie wyglądał tak jakby się zepsuł. :angryy: Kafelki zmieniasz? Czy może dziecko nie akceptuje psa?? [/FONT][/CENTER]
[/CENTER]



[FONT=&quot]Przez tę osobę, amstaff o imieniu Luis o mały włos nie trafił do schroniska !!![/FONT]
[FONT=&quot]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-129361/[/FONT]


[FONT=&quot]Dagulo (z Twojego podpisu)[B]:[/B][/FONT]
[B][FONT=&quot]Pies jest jak Mediamarkt: nie dla idiotów.[/FONT][/B][/quote]

Dagula wielu osobom na dogomani dala sie poznac jako- nazwijmy to delikatnie- osoba troche dziwna ze wzgledu na ciaze. ;)
Kontrowersje budzily jej poglady od samego poczatku jak zaczela tu pisac.
Mam wiec pytanie kto i dlaczego takiej osobie wydal psa?!
Wystarczylo sie troche zainteresowac...
Krzyczycie jaka krzywde zrobila psiukowi...ale czy lepiej dla psa byloby gdyby pozostal w tym miejscu pod opieka tej osoby?
Mysle, ze bardzo prawdopodobne jest raczej to, ze psu bedzie o wiele lepiej gdy znajdzie dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Proszę o zerknięcie na tą aukcję [URL="http://www.allegro.pl/item605498105_staffordshire_bull_terrier_krycie.html"]Staffordshire Bull Terrier -KRYCIE!!! (605498105) - Aukcje internetowe Allegro [/URL]
zastanawia mnie czy można kryć psem nie będącym reproduktorem?

Link to comment
Share on other sites

U nas w Polsce można kryć czym się żywnie podoba... bez uprawnień, mieszańcami - to nie ma dla nikogo znaczenia.... niestety :angryy: a potem schroniska pełne, psy skatowane!
Szkoda, że ludzie nie potrafią zrozumieć iż
PIES TO NIE ZABAWKA A POSIADANIE PSA TO PRZYWILEJ

Czy ktoś dał już znać właścicielce hodowli? może ona jakoś wpłynie na właściciela.... można im przecież pomóc wystawić psa trzy razy i przynajmniej będzie miał papiery....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

no coz czytam i nie wierze..staffiki dla mnie tak jak i dla was zreszta sa pasja. zawsze marzylam o wlasnej hodowli, nie mniej jednak mialam na poczatku problemy z odebraniem metryki dla mojego pieska, poniewaz ma on pewien defekt i hodowca nie zgodzil sie na jego wystawianie bo myslal ze bede to dla kasy robic a choroba jego bedzie sie powielac. udalo mi sie go przekonac ze chce mojego psa wystawic tylko dlatego ze mu sie to nalezy, dostalam papiery i czeamy na rodowod:)) nie jestem za pseudohodowlami i bede walczyc razem z wami!![QUOTE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Vectra']Już Ci Dagula pisałam , wpadnij na wystawę , poczytaj wątki wystawowe na staffik fora ... przecież nie jeździ się na wystawę aby się zabijać ....

te brązowe , napisałam w innym kontekście ... ap ropo co do ułożenia psa ;)
Oczywiście , że pies na wystawie musi być ułożony , nauczony wystawiania , to bardzo trudna sztuka - mimo wszystko , ale to trzeba się przekonać na własnej skórze ....

Dopisze jeszcze co do ogłoszenia na allegro .... to chyba debiut staffikowego repa ... na takim portalu ....
Napiszę jeszcze .... ten pies nie nazywa się Szogun Royalstaff .... tylko Szogun Dikny Dogs ... ale jak widać niektórzy nie potrafią okazywać szacunku do osób które im ufają i powierzają swoje szczeniaki ....... eehhhhhhh

każdy wygrywa , każdy przegrywa ..... ale na tym się świat nie kończy ani nie zaczyna
to jest zabawa , pasja .....[/QUOTE

Witam, dopiero teraz znalazłam ten temat- i z zainteresowaniem przejrzałam (przyznam się że nie cały, bo dość długi jest). Jedna rzecz rzuciła mi się w oczy- imię psa pochodzącego ze znajomej Hodowli- Szoguna właśnie... Czy ktoś mógłby coś więcej na ten temat napisać- na pewno Hodowczyni byłaby zainteresowana... Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...