Jump to content
Dogomania

Staffik "szczeniaki bez rodowodu" wejdź , sprawdź czy nie po psie z Twojej hodowli -


Recommended Posts

[quote name='daro 25']moze nie powinnam tego tu wstawiac, bo to sztafiki a nie stafiki:P
[URL]http://www.allegro.pl/item444484429_sztafordschiler_bultelier_sztafik_angielski.html[/URL][/quote]


jakaś nowa rasa: "SZTAFORDSCHILER BULTELIER (SZTAFIK ANGIELSKI)" :lol:
to chyba jakaś NIEMIECKA odmiana staffika angielskiego :turn-l:

przepraszam za ten śmiech na sali, ale mnie to powaliło....w życiu bym tego ogłoszenia nie znalazła :roll: głupota ludzka nie zna granic - jak widać analfabetyzm też.... :mdleje:

gdzie są Błaszki?
ten pan ma jeszcze "buldogi amerykańskie"....

Link to comment
Share on other sites

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1587930_staffiki.html[/url]

cosik mu nie schodzą te staffiki :evil_lol: już trzeci raz się ogłasza (tylko chyba cenę podniósł o 150zł??) - to ten z Białegostoku, co nie chce ujawnić po jakich rodzicach szczeniaki, bo że niby mu wstyd, że dopuścił suke do psa, a rodowody rodziców są do wglądu u niego osobiście :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']Hodowla PIROS to amstaffy z Chojnowa, woj. dolnośląskie, dawne legnickie. Pierwsze słyszę, żeby mieli sbt! Oni są dość znaną hodowlą w powiecie legnickim i działają od dawna, ale żeby byli taką hodowlą "ach, och", to polemizowałabym-wystarczy przejrzeć katalogi-niewiele tam Pirosów, a o sukcesach jakoś też nie słychać...No i powtarzam-Piros to tylko amstaffy.[/quote]

to chyba od nich był staffik Solo ( bez oczka) ktorego wyciagalismy z Wrocławskiego schronu. Po tatoo udało się dotrzec do hodowcy ale ten nie zapisywał komu sprzedawał szczenięta:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']to chyba od nich był staffik Solo ( bez oczka) ktorego wyciagalismy z Wrocławskiego schronu. Po tatoo udało się dotrzec do hodowcy ale ten nie zapisywał komu sprzedawał szczenięta:p[/quote]

no to super hodowla:angryy::mad:,jak nie wiedza gdzie ida szczeniaczki:shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']to chyba od nich był staffik Solo ( bez oczka) ktorego wyciagalismy z Wrocławskiego schronu. Po tatoo udało się dotrzec do hodowcy ale ten nie zapisywał komu sprzedawał szczenięta:p[/quote]

nie no...:shake:
to pewnie amstaffy też nie wie gdzie poszły i do kogo i co się z nimi dzieje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szanowni Państwo nazywam się Mirosław Budźko i jestem właścicielem hodowli PIROS w internecie krążą na mój temat różne bzdury, które wypisuje o mnie pewna Pani z Wrocławia nazwiska i hodowli nie będę podawał bo mówiąc szerze niebardzo mnie to interesuje, ale jedno wiem napewno, że hodowla PIROs na samym poczatku hodowała owczarki niemieckie, a od ponad 15 lat tylko i wyłącznie amstaffy, od 2 lat nie kryliśmy żadnej suki także jeżeli ktos Wam proponuje szczeniaki rzekomo z tej hodowli obojetnie jakiej rasy to jest to hodowca który sam nie może nic wychodować skoro musi się podszywać pod innych, a skoro tak to niech się zajmie czymś innym. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych miłośników amstaffów bez względu na to czy sa one agresywne czy też nie. Mirosław Budźko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla']nie wiem czy to ogłoszenie już tutaj było ale chyba nie bo wygląda na świeże:
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1712682_staffordshire_bull_terrier_stafik.html]Staffordshire bull terrier ( stafik angielski )[/url][/quote]

- a propo's tego ogloszenia ..

[QUOTE]matka biała sprowadzona z Czech[/QUOTE]

- suka najprawdopodobniej rodowodowo nazywa sie Contessa i jest po Sharocku F R B .. :roll:
Ojciec szczeniat..ma "rysy" ..dośc..charakterystyczne..(przynajmniej dla mnie) i moze byc ( powtarzam MOŻE ??!) ..synem..suczek..z hod.od Ewy , na ktorych powstały inne hodowle ,..badz ..po , ktoryms samcu spokrewnionym z Ewy hod. .. np.po Rapidzie..,ale to moje domniemania..,rownie dobrze moze byc po Victorku.. - tez TE rysy..podobne.. patrzac..po urodzie tego samca.... ,a rownie dobrze mogę sie mylic ..na całego :shake:
Suki..bialej (matki tych oferowanych szczeniąt) po zdaniu napisanym na Gratce.. - smiem twierdzic,ze jestem pewna.. , jesli tak - obecnie ma niespelna 2 lata.. :roll:

Jasny gwint ,aby suke sprowadzac z zagranicy i rozmnozyc.. bez uprawnień.. Matko z córką .. :angryy::angryy::angryy: :mad::mad:

[B]W tej cenie mozna nabyc Staffika z METRYKĄ .. , po PRZEBADANYCH RODZICACH..!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

bosh...zza granicy? :shake: sprowadzić psiaka i tak go potraktować...szkoda słów :shake:

no ręce mi opadły jak to przeczytałam...co do samca z ogłoszenia to mi przypomina Victorego...może cosik jego krwi tam płynie - któż to wie? :roll:
a sprawdzał ktoś to ogłoszenie? to by się wątpliwości chociaż rozwiało, jeśli ów osoba zechciała łaskawie powiedzieć coś o rodzicach... :roll:

Link to comment
Share on other sites

własnie próbowałam wyciagnac od Pani informacje o rodzicach jako stara babcia co dla syna chce pieska.. i co usłyszłąłam ???????? az mnie wytrzepało!!! ze nie poda mi imion rodziców bo juz miała telefon od hodowców pieska jak równiez emiala od hodowców suczki i prosili aby nie podawac ich przydomków bo oni maja psy po trzy tysiace złotych i nie chća zeby im ktos zniszczył renome ......... nie no ku... sorry:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: no to na czym my stoi na jakies cholernej bombie zegrarowej która podkładaja pod nas inni hodowcy ...... nie mam słów to wszystko jest tragiczne.......

Link to comment
Share on other sites

..No to juz wszystko jasne... !!!!!

Czyli suka po Sharocku ..z F.B .., a pies z Red Bull ( dobrze zwietrzylam..podobienstwo..do Victora..ewentualnie Rapida ,czy suczek z hod. od Ewy .., na ktorych ktos zaczal hodowac.. ) :roll:

Czyli to bedzie syn.. Ozzy Ozborne Buldozer i Durango Daffodil Yellow..,badz ..wspomnianej Ozzy..i Hadesa z Hambalek .. ???

- powiem tak , w takim ukladzie.. - wole byc w posiadaniu psa swiadomie z genem carrier..z metryka ..w drozszej cenie , [B]po przebadanych rodzicach[/B] , niz zakupic.. bez metryki z wielka NIEWIADOMĄ ...
I tak jak Marta napisala... LATKE SZYBKO PRZYPIĄĆ ..i oczywiscie padnie na hodowle,ktore nie majac tyle szczescia..co inny ..maja zwierzaki carrier..bo jakby inaczej.. :diabloti: ..nawet jesli.. ich zwierzeta..beda.. pod kontrola..u nowych wł.

Dzis pani telefonujac do mnie..byla zawiedziona wręcz..jak jej powiedzialam,ze mam psy TYLKO Z RODOWODAMI.. ..i jak szybko odlozyla sluchawke..powiedziala tylko.... - O TO NIE , SZKODA.. !! nawet nie zdarzylam..cokolwiek powiedziec.. :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

nawiązując do ogłoszenia, o którym piszecie - na ale gratce jest kolejna wersja ogłoszenia o tych szczeniakach, gdzie "sprzedawca" (bo hodowcą go nazwać nie można) pisze, że "matka biała sprowadzona z Czech, ojciec czarny- do wglądu na miejscu" - więc po co ściema o tym, że nie może ujawnić skąd i jacy rodzice? chyba, że Carbonara pisałaś o innym ogłoszeniu? ale mi się wydaje, że o tym.....

proszę sami zobaczcie - oto link do [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1726464_stafik_staffordshire_bull_terrier.html"]ogłoszenia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, w hodowli Red Bull był miot po OZZIOZBORNE Buldożer i DURANGO Daffodil Yellow!
Nie, no po prostu szok! Głupota ludzka nie zna granic!
Ojciec tego miotu tak samo jak Kasi Staffkowej skojarzył się z Durango-charakterystyczna, wyrazista głowa, mocna budowa itd. no i Harpagon utwierdziła w przekonaniu, że tak właśnie jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...