Jump to content
Dogomania

Staffik "szczeniaki bez rodowodu" wejdź , sprawdź czy nie po psie z Twojej hodowli -


Recommended Posts

Dzięki- po prostu padło imię Szoguna- a nie mogłam się doczytać o co chodziło(może posty poprzeskakiwały). Z tego wszystkiego zrozumiałam że Szogun został podany jako ojciec jakichś "staffików". Przepraszam- pomyliłam się najwidoczniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Stąd pytam, może ktoś ma ochotę odpowiedzieć na ogłoszenie i się dowiedzieć; może rozpoznaje sunię po zdjęciach - jest dość charakterystyczna, bardzo ciemna. Jak nie ma chętnych, to ja mogę ;) ale chciałam sprawdzić, czy ktoś nie rozpoznaje mamy ze zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alabamka']jesli psy po rodowodowych rodzicach to mogliby podac po jakich, prawda?[/QUOTE]

A moze ktos troszke 'mysli' , i specjalnie nie podaje tego publicznie , jesli psy faktycznie sa z rodowodem ?
Nie mowie ze mysli tak naprawde , bo nie produkowalby nastepnych 'rasowych , czystokrwistych' , ale moze przemyslal te kwestie ?
Suka na zdjeciu wyglada na bardzo ladna , szczeniaka tez niczego do staffika nie brakuje , wiec wszystko mozliwe :)

Sama jestem ciekawa , czy to faktycznie prawda , czy poprostu sciema na lepszy zbyt :/

Link to comment
Share on other sites

Oto co sie dowiedzialam:

[I][B]"Witam, jeżeli chodzi o choroby dziedziczne suka nie miała przeprowadzanych jakichkolwiek badań w tym kierunku.Ojciec szczeniąt pochodzi z chodowli Sama Słodycz o.Fransimo blue dream, m.Black pearl de presa awangarda. Matka szczeniąt Clear vel ada dogs europa o.Staffkar, m. Carmen bullwet. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny (numer podany w ogłoszeniu)."[B][I][/I][/B][/B][/I]

cos wam to mowi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie czytałam całego wątku, ale ostatnio (przedwczoraj) chłopak znajomej kupił stafika w Łodzi. Szczeniak bez papierów,ale za 2 tyś. mogą wyrobić (?). Ludzie ponoć mają hodowlę stafików i owczarki środkowoazjatyckie też są. I ponoć koty. Czy może znacie tę hodowlę. Może to zarejestrowana hodowla robi takie żarciki ?

A i wiem jeszcze, że ojciec nazywał się Bad Boy. Może kojarzycie ? Przydomka nie znam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmorcia']
A i wiem jeszcze, że ojciec nazywał się Bad Boy. Może kojarzycie ? Przydomka nie znam .[/QUOTE]

Miotowy brat mojego psa nazywa się BAD BOY Sama Słodycz i z tego co wiem został sprzedany gdzieś pod Łódź, okolice Tomaszowa Maz. Inna kwestia, że imię dość często widywałam w różnych rasach, więc trudno mi powiedzieć, czy to na pewno ten.

Co do CAO i staffików dość dawno temu obiła mi się o oczy hodowla Furia, były staffiki, azjaty, bulle i chyba z 6 innych ras, nie pamiętam jakich, ale to też nie sama Łódź tylko okolice jak dobrze pamiętam - więc to też tylko wskazówka, bo nie znam hodowli, nie byłam, jedyne co mi się nie spodobało, to że mieli chyba z 10 ras.

Link to comment
Share on other sites

Tak, kontaktowałam się, w rozmowie z hodowczynią facet (prostak podobno nieziemski) powiedział, że ojciec szczeniąt pochodzi z zupełnie innej hodowli, matka też podobno inna niż w mailu który dostała Alabamka :roll: oczywiście nikt nie wyskoczył do niego z pretensjami, że rozmnaża psa, pytali delikatnie o rodziców szczeniąt, ale najwyraźniej albo ktoś już go ostrzegł, że hodowla interesuje się sprawą, albo po prostu podawał domniemanego ojca szczeniąt według własnej fantazji, zależy jakie tam psy mu się w google spodobały, a szczeniaki po którym są, to diabli wiedzą.
Wiem, że mama szczeniąt pochodzi z hodowli od starszej kobiety, która już nie hoduje i raczej się sprawą nie zajmie; ów delikwent jest jej bodaj 3-cim właścicielem, raptem kilka miesięcy temu była ogłaszana do oddania i właśnie widać jak trafiła. W dodatku owa mama szczeniąt ma przodozgryz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmorcia']Nie czytałam całego wątku, ale ostatnio (przedwczoraj) chłopak znajomej kupił stafika w Łodzi. Szczeniak bez papierów,ale za 2 tyś. mogą wyrobić (?). Ludzie ponoć mają hodowlę stafików i owczarki środkowoazjatyckie też są. I ponoć koty. Czy może znacie tę hodowlę. Może to zarejestrowana hodowla robi takie żarciki ?

A i wiem jeszcze, że ojciec nazywał się Bad Boy. Może kojarzycie ? Przydomka nie znam .[/QUOTE]
za 2 tysiące papiery ? czyli dalej ten chwyt marketingowy działa , bo to skutecznie odstrasza , od chęci posiadania papierów
metryczka kosztuje dwadzieścia parę złotych :diabloti: wiele osób uświadamiałam o tym , jednak mamy straszny ciemnogród nadal :( tak właśnie "handlują" bezpapierowymi psami , cwaniaczki - opowiadają herezje , na temat kosztów papierów , a ludzie łykają to jak pelikany ..

taki jakiś facet , mnie maltretował ;) za ile mniej sprzedam mu szczeniaka bez papierów , bo gdzieś tam , coś tam , słyszał , że takie tańsze , bo papiery drogie ... więc mu wyjaśniałam , że metryczka to koszt 25zł .. a u mnie ma ją gratis do szczeniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja im tłumaczę, że z rod. to metrykę dostaje. Ale nie on ma papiery i koniec.
A co do ras to mają chyba tylko 2 staffiki i azjaty.
Matka podobno championka, ojciec czarny z białym krawatem 1,5 roczny. Tyle wiem.
Myślałam, że może wiecie co za hodwla robi takie herezje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam!
Nie chciałam tworzyc nowego watku. W każdym razie ogłoszenie pojawia się drugi raz (pierwszy było wczoraj lub w poniedziałek, ale bez zdjecia). Dzis juz ze zdjęciem.Nie pytałam sie z jakiej hodowli. Moze by hodowce zawiadomić?
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Oddam-Staffika-w-dobre-rece-W0QQAdIdZ*******[/URL]
Już sprawa w toku- hodowlę znalazłam- kontaktuję się z hodowczynią.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wprawdzie nie mam staffika, ale mixa ttb. Mój pies jest wykastrowany, ale już słyszałam propozycję, że ktoś chciał nim kryć podobną sukę, bo taki śliczny i mądry. Za głowę się łapię, ale mentalność ludzi mnie poraża. Bywam w schronisku, to chyba wszystko tłumaczy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...