Jump to content
Dogomania

Cairn terier (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


arima

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kawka - dziękuję za komplement :) Mam nadzieję, że kiedyś spotakmy się na wystawie i obejrzę Rafi na żywo.
POświata - dziękuję za zainteresowanie naszym oczekiwanym miotem. Ronka cięzko sapie (jest za gorąco i jeszcze ten balast;) W nadchodzącym tygodniu będzie rodziła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='altacarya']POświata - dziękuję za zainteresowanie naszym oczekiwanym miotem. Ronka cięzko sapie (jest za gorąco i jeszcze ten balast;) W nadchodzącym tygodniu będzie rodziła.[/quote]To mam nadzieję, że sie pochwalisz jak już maluchy się pojawią na świecie :lol: . No i fotyyyyyyyyyyyyyyy oczywiście mile widziane :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ronka cięzko sapie (jest za gorąco i jeszcze ten balast;-) W nadchodzącym tygodniu będzie rodziła.[/quote]
Ja już spac po nocach nie moge, bo tylko myśle o maleństwach. :lol: Trzymam kciuki za Ronię i jej dzieciaczki. :)
31 maj to bardzo dobry dzien na powiększenie rodzinki ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Ja już spac po nocach nie moge, bo tylko myśle o maleństwach. :lol: Trzymam kciuki za Ronię i jej dzieciaczki. :)
31 maj to bardzo dobry dzien na powiększenie rodzinki ;-)[/quote]Czy wśród tych maluchów będzie Twój wymarzony kernuś ???

[quote name='altacarya']Poświata i Kati - jak tylko minie nam "szok poporodowy" to z przyjemnością się pochwalimy. Na razie czekamy...[/quote]No to mam nadzieję, że Ci szybko minie, bo nie wiem czy wiesz ale tu na dogomanii niejeden poród odbywał się on-line :evil_lol: . Nawet w środku nocy były meldunki o przybywających maluchach :cool3: , a ile "ciotek'' paluchy gryzło w nerwowym oczekiwaniu :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Ja już spac po nocach nie moge, bo tylko myśle o maleństwach. :lol: Trzymam kciuki za Ronię i jej dzieciaczki. :)
31 maj to bardzo dobry dzien na powiększenie rodzinki ;-)[/quote]Czy wśród tych maluchów będzie Twój wymarzony kernuś ???

[quote name='altacarya']Poświata i Kati - jak tylko minie nam "szok poporodowy" to z przyjemnością się pochwalimy. Na razie czekamy...[/quote]No to mam nadzieję, że Ci szybko minie, bo nie wiem czy wiesz ale tu na dogomanii niejeden poród odbywał się on-line :evil_lol: . Nawet w środku nocy były meldunki o przybywających maluchach :cool3: , a ile "ciotek'' paluchy gryzło w nerwowym oczekiwaniu :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='altacarya']Dzisiaj w nocy się spełniło, a fotki wkrótce na naszej stronie.[/quote]
:multi: Aż mi ciarki po plecach przeszły. :loveu:

Poświata, jeśli Altacarya zgodzi się oddać jedną maleńką sunie pod moją opieke. :cool3:

Cudowne kluseczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='altacarya']Dzisiaj w nocy się spełniło, a fotki wkrótce na naszej stronie.[/QUOTE]
Cudne kerniki. GRATUJACJE dla pięknej mamusi. Mam pytanie -czy można określić już teraz ich ostateczne umaszczenie? Do kogo będa podobne- mamusi czy tatusia-jeśli chodzi o kolor sierści.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostałam niezbyt miłą wiadomośc i na moja wymarzoną sunię będę musiała troszke dłuzej poczekać. :(

Altacaria, kiedy będą nowe fotki maluszków? Pewnie już troche podrosły. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Ja dzisiaj dostałam niezbyt miłą wiadomośc i na moja wymarzoną sunię będę musiała troszke dłuzej poczekać. :(

Altacaria, kiedy będą nowe fotki maluszków? Pewnie już troche podrosły. :)[/quote]Kati, a cóż sie stało, jeśli wolno zapytać :-o .
Szkoda, wielka szkoda... pocieszające jest jedynie to, że czas leci naprawdę szybko ...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Ja dzisiaj dostałam niezbyt miłą wiadomośc i na moja wymarzoną sunię będę musiała troszke dłuzej poczekać. :(

Altacaria, kiedy będą nowe fotki maluszków? Pewnie już troche podrosły. :)[/quote]

Nasz przydomek to Alta Carya (pisane przez "y" nie przez "i").
[FONT=Arial]Każdy nasz miot cairnów miał długą listę oczekujących i chętnych było więcej niż szczeniąt. Prawdopodnie wynika to po części z sukcesów naszej hodowli i po części z tego, że szczenięta mamy rzadko a mioty nie są liczne.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś napisałam że w naszej okolicy mieszka piesek podobny - przynajmniej tak jak sobie wyobrażam na podstawie zdjęć że wygląda Toffifee.
Spotkałyśmy się w sobotę w parku i było śliczne obwaąchiwanie z machaniem ogonem. Na zabawę było za malo czasu - tamta pani bardzo się spieszyła.

Gdzieś tutaj na forum udzielamy sobie porad na temat koprofagii - szczególnie retrievery mają z tym problem. Spróbuję odnaleźć ten link i go wkleję.

Narazie jest ogólnie o śmieciach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62776[/URL]
Pozdrawiam serdecznie Ewa

Link to comment
Share on other sites

nas podczas szkolenia gdy szukałam przedszkola zapytano czy to przypadkowo nie retriever - że to typowy problem.
Smarkata jak tak przeczytałaś mimo podawania żwaczy do tej pory potrafi nagle najeść się świństw. Oczywiście obowiązkowo kaganiec - jej nieprzewidywalność plus przepisy w naszym parku i mieście. Podejdzie do 9 - obwącha z obrzydzeniem ale po dziesiątej napotkanej mamy mycie kagańca i pranie ubrania bo zachwycona się przytuli mężowi do spodni...hi, hi, hi - kocie zwyczaje ocieranie się.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała [b]Altacarya[/b], niestety spóźniłam się z rezerwacją. Tak czasem bywa, zresztą ja często mam takie "szczescie".
Troszke to pokrzyżowało moje plany, ale ja jestem cierpliwa, więc poczekam do następnego miotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Tak jak napisała [B]Altacarya[/B], niestety spóźniłam się z rezerwacją. Tak czasem bywa, zresztą ja często mam takie "szczescie".
Troszke to pokrzyżowało moje plany, ale ja jestem cierpliwa, więc poczekam do następnego miotu.[/quote]No to sobie możesz poczekać..... nawet rok, skoro sama Altacarya pisze że ma rzadko mioty.
Masz tyle cierpliwości :roll: ???
Nie żebym się czepiała :shake: , ale Altacarya to nie jedyna hodowla cairnów... no ale to Twój wybór .... Życzę w takim razie duuuuuuuuuużo cierpliwości w oczekiwaniu na malucha :calus: .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kurcze...chciałam sobie cały wątek przeczytać, przeczytałam troche i musiałam iść...a teraz nie wiem gdzie skończyłam :roll: w przyszłości chciałabym mieć Cairna przede wszystkim ze względu na charakter...śliczny też z resztą jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Kurcze...chciałam sobie cały wątek przeczytać, przeczytałam troche i musiałam iść...a teraz nie wiem gdzie skończyłam :roll: [B]w przyszłości chciałabym mieć Cairna[/B] przede wszystkim ze względu na charakter...śliczny też z resztą jest :D[/quote]I słusznie, cairny są super. Przy spokojnej i statecznej Poświacie, mała robi za wariata, ale robi to z takim wdziękiem że wogóle nie można się na nią gniewać. Poza tym, ja tak trochę snobistycznie lubię mieć psy rasy unikatowej ;) . I ogarów i kernów za dużo pod nogami się nie plącze, i niech się ludzie domyślają i dopytują jaka to rasa, a co ...:eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

No w ogóle cairny są super...:D byleby nie było z nimi tak jak z berneńczykami...wcześniej jak bym takiego zobaczyła to aż bym chyba skakała na tego ślicznota...a teraz jak ich jest multum to jeden w te czy we wte spotkany na ulicy nie robi różnicy :D

Link to comment
Share on other sites

Cairny raczej nie będą aż takie popularne chociażby ze względu na ich wygląd. Niewielu ludzi się nimi zachwyca. Chociaz już widziałam ogłoszenia o [b]carin terierach[/b] :lol: nawet fajne szczeniaczki (jak wszystkie malce :) ), a z umaszczenia to tak bardziej przypominały sznaucery czarno srebrne. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawka']Ja też zaglądam, ale ostatnio sporo zamieszania w domu, więc rzadko, niestety. Postaram się nauczyc wklejac fotki, i będę mogła pokazać moją Rafi, w której jestem absolutnie zakochana:loveu:[/QUOTE]
No jakbyś mogła...:diabloti:

mi też się wczesniej nie podobały cairny, ale poczytałam o nich dwa artykuły (w MP i PP) i dowiedziałam się jakie są naprawdę :loveu: a wygląd? Jak mi się zaczął podobać charakter, z wyglądu wyglądały jeszcze lepiej! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...