Jump to content
Dogomania

Falban przekroczył TM


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Niestety u Falbanka nastąpił nawrót:( Nie może ustać na łapkach:((( Dostał carprodylF 100mg. Pani Ela wydała na lek 50zł, które dzisiaj jej prześlę.
Ostatnio Falbanek podniósł się dosyć szybko po tabletce, teraz dostał silniejszą dawkę, więc miejmy nadzieję,że jutro już wstanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']Niestety u Falbanka nastąpił nawrót:( Nie może ustać na łapkach:((( Dostał carprodylF 100mg. Pani Ela wydała na lek 50zł, które dzisiaj jej prześlę.
Ostatnio Falbanek podniósł się dosyć szybko po tabletce, teraz dostał silniejszą dawkę, więc miejmy nadzieję,że jutro już wstanie[/QUOTE]

No nie:-(... bidulek.
Falbaniu zdrowiej...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

[IMG]http://img.1gif.pl/boze-narodzenie/boze-narodzenie-794.gif[/IMG]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][COLOR=#ee82ee][SIZE=5]Wesołych Świąt życzę wszystkim cioteczkom i wujaszkom, którzy ciepło myślą o Falbanku :)[/SIZE]
[/COLOR][/B][/I][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1]a pod choinkę Falbaniowi wysłałam kolejne deklaracje.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='euphoria210']Co u Falbanka? mam nadzieję,ze wszystko dobrze. szczęsliwego nowego roku zyczę psiakowi i jego rodzince[/QUOTE]

rozmawiałam dziś z panią Elą
mówi,że u Falbanka wszystko w porządku
teraz akurat trwa u nich remont, pani Ela obawiała się,że Falbanek może źle go znosić ze względu na hałas ale mówi,że radzi sobie świetnie tak jakby nie zauważał zamieszania. śpi, je, bawi się, spaceruje i ma w nosie,że w domu pukają w ściany:)

mówi,że więź między nimi jest bardzo silna,że ona widzi w jego oczach bezgraniczne oddanie i zaufanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']rozmawiałam dziś z panią Elą
mówi,że u Falbanka wszystko w porządku
teraz akurat trwa u nich remont, pani Ela obawiała się,że Falbanek może źle go znosić ze względu na hałas ale mówi,że radzi sobie świetnie tak jakby nie zauważał zamieszania. śpi, je, bawi się, spaceruje i ma w nosie,że w domu pukają w ściany:)

mówi,że więź między nimi jest bardzo silna,że ona widzi w jego oczach bezgraniczne oddanie i zaufanie[/QUOTE]

Co tam taki hałas jak się ma kochający dom i pełną michę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Falbanek znowu zaniemógł, dostał te same tabletki co wcześniej. ostatnio brał je na początku listopada, teraz weterynarz powiedział,że działanie tych również starczy tylko na jakiś czas. Już po pierwszej tabletce Falban mógł ponownie chodzić.
Przesłałam pani Eli 50zł za te tabletki.

dzięki dla doroty1 za lutową wpłatę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...