Jump to content
Dogomania

KWPR Rybnik 05.10.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogoda była super, nasze piesy wykonały plan z nawiązką
[U]Bassco [/U]- [B]dosk, CWC, NDPwR, [SIZE=3]BOB[/SIZE][/B]:multi: - skończył dorosły championat
[U]Carrmen[/U] (ma 9 miesięcy i 3 dni) - [B]dosk, Zw.Mł., NJwR, [SIZE=4]BIS Junior II miejsce:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]- zaczęła młodzieżowy championat[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dog Arlekin-Czarny
Alano's Shtat ZNAK ZORRO-poś.
BESTLA Mały Smok-mł.
IMAGINATION La Componella

Dog Błękitny
LEX Steelteam-mł
LEXUS Steelteam

TOGO z Błękitnych Wydm-poś.
JAROMIR Medium-hon.
ABIGAIL Golden Aleksandria-mł.

Pręgowane-Żółte
CLAY Bisdog Bohemia-szcze.
DE FACTO Książe Gorzkowa-otw.
Złoty Kameleon BONZO-champ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Pogoda była super, nasze piesy wykonały plan z nawiązką
[U]Bassco [/U]- [B]dosk, CWC, NDPwR, [SIZE=3]BOB[/SIZE][/B]:multi: - skończył dorosły championat
[U]Carrmen[/U] (ma 9 miesięcy i 3 dni) - [B]dosk, Zw.Mł., NJwR, [SIZE=4]BIS Junior II miejsce:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]- zaczęła młodzieżowy championat[/SIZE][/SIZE][/quote]
Super :multi::multi::multi:
Przepraszam Aniu że nie przyszłam ale nie wszystko wyszło tak jakbym chciała :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Super :multi::multi::multi:
Przepraszam Aniu że nie przyszłam ale nie wszystko wyszło tak jakbym chciała :roll: .[/quote]
Szkoda,ale nic stracownego - z pewnością uda się nam niebawem spotkać ...ja 3/4 czasu spędziłam na gadaniu z właścicielami "naszego" Benjamina ... i na strzyżeniu tego biało-czarnego przystojniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

I my się pochwalimy...nasz Fanfan wziął klasę, NDPwR, BOBa...i został drugim najpiękniejszym psem oddziału Rybnik:loveu:
Na marginesie...ale głupio wyglądał mój basset na tle tych smukłych chartów:evil_lol:. A..i najważniejsze - zakończyliśmy dorosły championat Polski:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']pogoda fajna, wszystko fajne ale ring honorowy do d...;([/quote]
Podobno nie można mieć wszystkiego ;) - ale rzeczywiście konkurencjom finałowym brakowało oprawy - jakaś "zieleninka" przy podium,wykładzina na podium,bo było bardzo śliskie)... no i miejsca przede wszystkim - szczególnie,że to tak piękny i duży teren ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej! To ta czarna młoda istotka to Wasza? To ja tak sobie pozwoliłam ja głaskać i opieprzyć wystawiającą ją osóbkę - sunia śliczna, tylko musi sie jeszcze pouczyć biegania :) stałam przy ringu i od razu wpadła mi w oko, śliczna mordka i grzbiecik! No i na bestach też jej kibicowałam!
Co do ringu honorowego to totalna kiszka! Podium z blachy, psy sie ślizgały i bały odgłosu, miejsca bardzo mało, brak ringu przygotowawczego...
My z Famą - niecałe 17 m-cy CWC, NDSwR, BOB, BOG III
Gratki dla zadowolonych wystawiających!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Hej! To ta czarna młoda istotka to Wasza? To ja tak sobie pozwoliłam ja głaskać i opieprzyć wystawiającą ją osóbkę - sunia śliczna, tylko musi sie jeszcze pouczyć biegania :) stałam przy ringu i od razu wpadła mi w oko, śliczna mordka i grzbiecik! No i na bestach też jej kibicowałam!
[/quote]
Gratulacje dla Famy :multi:
Tak,to nasza najmłodsza psica ;) (2 października skończyła 9 miesięcy) wczoraj miała "dzień szalonego dzikiego konia" :evil_lol: (chyba na cześć pięknej pogody) - zazwyczaj biega bardzo ładnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to ja tez sie pochwale:razz:
Luna skończyła MŁODZIEZOWY CHAMPIONAT PL :multi::multi::multi:
jak zobaczyłam ring honorowy to...:placz: ale było całkiem fajnie oprócz opóźnionej godz i tłumów przy wejsciu na honorowy
Luna dostała sie do trójki psów z drugiej grupy z czego sie ciesze bo ona baaardzo nie lubi biegac a biegała dosyc duzo wczoraj:-o

parking i obsługa jak dla mnie ok!

no i jeszcze gratulacje dla Love-Wab za poradzenie sobie z nią na mp bo ona jest tak we mnie wpatrzona i w rodziców ze az dziwne ze pobiegła :evil_lol:
wiec chociaz ze tzrecie miejsce to duzy sukces z Luną :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...