Jump to content
Dogomania

KWPR Rybnik 05.10.2008


Różyczka

Recommended Posts

[COLOR=black]Pojawiły się już informacje ;):[/COLOR]
[URL]http://www.zkwp.rybnik.pl/viewpage.php?page_id=18[/URL]

[COLOR=black]Proponowana obsada sędziowska:[/COLOR]

[B][COLOR=black]I Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Krzysztof Dobrzański (PL)[/B] - Owczarek niemiecki – suki, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Zbigniew Milewski (PL)[/B] - Owczarek niemiecki – psy, BOB,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Ewa Bukład (PL)[/B] - Australian Cattle Dog, Bearded Collie, Biały owczarek szwajcarski, Border Collie, Owczarek podhalański, PON,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Anna Redlicka (PL)[/B] - pozostałe rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]II Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Ewa Bukład (PL)[/B] – Boksery,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Jan Borzymowski (PL)[/B] – Appenzeller, Berneński pies pasterski, Duży szwajcarski pies pasterski, Landseer, Nowofundland, Rottweiler, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Marek Bork-Grabkowski (PL)[/B] – Dog argentyński, Dogue de Bordeaux, Dogi niemieckie, Hovawart, Leonberger, Pies kanaryjski, Pies z Majorki, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Andrzej Kot (PL)[/B] – Bernardyny, Buldog angielski, Bullmastiff, Cane Corso, Fila brasileiro, Mastif tybetański, Mastino Napoletano, Mastif angielski, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Pirenejski pies górski, Shar Pei, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Tosa, pozostałe rasy,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Zbigniew Gilarski (PL)[/B] – Czarny terier, Pinczery, Sznaucery, [/COLOR]


[B][COLOR=black]III Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Henryk Stępka (PL)[/B] –American Staffordshire Terrier, Bulterier, Bulterier miniaturowy, Cairn Terrier, Foksterier krótkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, pozostałe rasy,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Maria Zasada (PL)[/B] - Lakeland Terrier, Sealyham Terrier, Staffordshire Bull Terrier, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier,[/COLOR]
[COLOR=black][B]Ewa Pyrchała (PL)[/B] - Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Kerry Blue Terrier, Manchester Terrier, Norwich Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, Terier walijski, [/COLOR]


[B][COLOR=black]IV Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Anna Samocka (PL)[/B] – wszystkie rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]V Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Wiesław Boryczko (PL)[/B] – Chow-Chow, Cirneco dell'Etna, Nagi pies meksykański, Nagi pies peruwiański, Pies Faraona, Szpice, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Katarzyna Boryczko (PL)[/B] - pozostałe rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]VI Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Anna Rajs (PL)[/B] - wszystkie rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]VII Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Adam Stasiak (PL)[/B] - wszystkie rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]VIII Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Ewa Szeremeta-Szeliga (PL)[/B] - Chesapeake Bay Retriever, Flat-Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, pozostałe rasy, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Elżbieta Sobieszczańska (PL)[/B] - Ameryk. Cocker Spaniel, Angielski Cocker Spaniel, Angielski Springer Spaniel, Labrador Retriever [/COLOR]


[B][COLOR=black]IX Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Mirosław Redlicki (PL)[/B] - Lhasa Apso, Lwi Piesek, Maltańczyk, Mops, Papillon, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel miniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Shih-Tzu, Terier tybetański, [/COLOR]
[COLOR=black][B]Elzbieta Junikiewicz (PL)[/B] - Brabantczyk, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Chihuhua, Chiński grzywacz, Gryfonik belgijski, pozostałe rasy, [/COLOR]


[B][COLOR=black]X Grupa[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Wiesław Boryczko (PL)[/B] – wszystkie rasy, [/COLOR]

[COLOR=black][B]Młody Prezenter [/B]- Ewa Pyrchała (PL) [/COLOR]

[COLOR=black][B]Uwaga:[/B] [U]Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej![/U][/COLOR]

[COLOR=black]Czytelnie wypełnione zgłoszenie wraz z kserokopiami rodowodu oraz dowodu wpłaty za udział w wystawie prosimy przesyłać do dnia:[/COLOR]

[SIZE=5][COLOR=black]15.09.2008r [/COLOR][/SIZE][COLOR=black](liczy się data wpłynięcia zgłoszenia).[/COLOR]

[COLOR=black]Wysokość opłat za zgłoszenia:[/COLOR]
[COLOR=black]Klasa szczeniąt:[/COLOR][COLOR=black]30,00zł (10 Euro)[/COLOR]
[COLOR=black]Za I psa z katalogiem:[/COLOR][COLOR=black]70,00zł (23 Euro)[/COLOR]
[COLOR=black]Za każdego następnego psa bez katalogu:[/COLOR][COLOR=black]55,00zł (18 Euro)[/COLOR]
[COLOR=black]Opłata w dniu wystawy:[/COLOR]
[COLOR=black]klasa szczeniąt [/COLOR][COLOR=black]50,00zł (17 Euro)[/COLOR]
[COLOR=black]pozostałe klasy [/COLOR][COLOR=black]100,00zł (34 Euro)[/COLOR]
[COLOR=black]Psy z klasy honorowej, Interchampiony, psy ras polskich-[/COLOR][COLOR=black]bezpłatnie, bez katalogu.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']My odpadamy :shake:. Pewnie na wystawie albo dzień przed okaże się że rodzina się zamieniła :evil_lol:.[/quote]

No widze,że Pani Boryczko nie tylko mi nijak nie pasuje:shake:
Pan Boryczko będzie oceniał moją rasę w Chorzowie.
Myślę jechać do związku jutro i prosić-:placz:
Może się da jeszcze zmienić (coś?)

Link to comment
Share on other sites

Podpowiedzcie mi: mam 12 miesięcznego dalmatyńczyka, nigdy nie byliśmy na wystawach, ale ja bardzo bym chciała jechać( przygotowania mozolnie trwają) i teraz sama już nie wiem czy zapisać Froda na listopad dopiero, gdy już będzie miał 15 miesięcy, czy jechać wcześniej na młodzieżówkę?
opłaca się jeszcze pchać na młodzieżową klasę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogi']No widze,że Pani Boryczko nie tylko mi nijak nie pasuje:shake:
Pan Boryczko będzie oceniał moją rasę w Chorzowie.
Myślę jechać do związku jutro i prosić-:placz:
Może się da jeszcze zmienić (coś?)[/quote]
Wątpię aby coś to dało. Pani Boryczko ostatnio jest prawie wszędzie gdzie mam blisko i chciałabym jechać :mad:. Jakaś plaga chyba :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Podpowiedzcie mi: mam 12 miesięcznego dalmatyńczyka, nigdy nie byliśmy na wystawach, ale ja bardzo bym chciała jechać( przygotowania mozolnie trwają) i teraz sama już nie wiem czy zapisać Froda na listopad dopiero, gdy już będzie miał 15 miesięcy, czy jechać wcześniej na młodzieżówkę?
opłaca się jeszcze pchać na młodzieżową klasę?[/QUOTE]
Oczywiście, że warto. Zawsze warto psa przystosować do wystawy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Podpowiedzcie mi: mam 12 miesięcznego dalmatyńczyka, nigdy nie byliśmy na wystawach, ale ja bardzo bym chciała jechać( przygotowania mozolnie trwają) i teraz sama już nie wiem czy zapisać Froda na listopad dopiero, gdy już będzie miał 15 miesięcy, czy jechać wcześniej na młodzieżówkę?
opłaca się jeszcze pchać na młodzieżową klasę?[/quote]
Tak ;). Choćby dla samego oswojenia psa z tłumem, hałasem i gwarem.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dokładnie ogląda psa. Jeżeli jest taka potrzeba goni po ringu do upadłego. Nie ma w zwyczaju stawiać oceny bez dokładnego porównania psów...ot tak, z marszu. I daje bardzo trafne opisy. poza tym jest niezwykle sympatyczna wobec wystawców...nawet tych początkujących. Służy radą...a nie stawia katowskie wyroki. Przy tym bezwględnie wyłuszczy wady psa, ale tak, że człowiek wie, nad czym popracować.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='RudaPaskuda']my dostaliśmy potwierdzenie ze zgłoszenie zostało przyjete, chociaz zapomniałam podać nr tatuażu.

Czy ktoś wie do kiedy trzeba robić wpłaty??[/quote]

Na stronie pisze:
Czytelnie wypełnione zgłoszenie wraz z kserokopiami rodowodu oraz ,dowodu wpłaty za udział w wystawie [B]prosimy przesyłać do dnia:[/B]

[SIZE=5][COLOR=red][B]15.09.2008r.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=black]WYGLĄDA.ŻE DO 15,ALE NIE PODALI ILE PŁACIMY PO TERMINIE WIĘC MOŻE....[/COLOR][/SIZE][/B]Zadzwonie w środe to się dopytam

Link to comment
Share on other sites

czyli jak wyśle dowód wpłaty to mi przyśla nr startowy, tak?
bo ja świeżynka jeszcze jestem w kwesti organizacyjnej..

a jak zgłosiłam czorta małego na Łódź to im niczego nie przysyłałam, ale kase przelałam i wysłałąm zgłoszenie a numer dostałam...Hmm...jak to jest.Tylko mam po katalog się zgłosić z dowodem wpłaty..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...