Jump to content
Dogomania

Kielce, krajowa 16.11.08


Nor(a)

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uważam, że zeszłoroczna międzynarodówka była o niebo lub dwa lepsza od Poznania. Widno, ciepło, przestronny parking, miła obsługa i nie gasili światła kiedy wystawcy byli jeszcze w hali, a sędziowanie się już zakończyło na wszystkich ringach.
Nie rozumiem czemu zabrano Kielcom międzynarodówkę.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Widno, ciepło, przestronny parking, miła obsługa i nie gasili światła kiedy wystawcy byli jeszcze w hali, a sędziowanie się już zakończyło na wszystkich ringach.
[/quote]
I sporo miejsca wokół hal - można swobodnie psa wyprowadzić w oczekiwaniu na ocenę.

P.S. Dogomanka - zaczynam się bać normalnie:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Wiecie może jaki sędzia bedzie oceniać Westy w Kielcach? Bo ta wystawa wygląda mi na atrakcyjną.Byliście juz tam kiedyś jak jest bardzije kameralnie czy natłok wystawców i dość pobudzona atmosfera?[/quote]

westy będzie oceniać [I][B]Aleksandra[/B] [B]Sękowska-Miros[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja staram sie byc na kazdej wystawie w Kielcach;) Moim zdaniem jest to jedna z lepiej zorganizowanych wystaw w kraju:loveu: Duze ringi, czysto, jest gdzie wyjsc z psem, parking duzy.
W tamtym roku, nie byłam bo szkoła:mad:
Ale teraz bede napewno, tylko jeszcze nad suczyskiem sie zastanawiam:roll:, bo ona nie bardzo lubi wystawy w hali;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...