Jump to content
Dogomania

Kielce, krajowa 16.11.08


Nor(a)

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='garik']A ja mam takie pytanie, może ktoś się orientuje - czy będzie możliwość wejścia na wystawę z niewystawianym pieskiem?:cool3:[/quote]
Raczej nie:shake: Ale to kwesia pomysłowości:mad:
Ale chyba wiekszość osob sie zgodzi, że jednak na wystawie nie powinno byc psów nie zgłoszonych;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='garik']Tak samo jak większość twierdzi, że szczeniaka trzeba przyzwyczajać do wystaw od malego, ale jak to robić w takim wypadku?:shake:[/quote]
Zgłaszamy do szczeniaków. My tak robiliśmy;)
Byłam kiedyś na wystawie, na ktora mogł wejsć kazdy z psem, wystarczylo miec zaswiadczenie o szczepieniu przeciw wsciekliźnie. Obok ringów stali ludzie ze szczekajacymi i rzucajacymi się psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Dwoch bezjajcowcow bezpapierowcow panow mamutow i aussiczke ;)[/quote]
No to ładniutkie stadko masz.:razz: tylko pozazdrościc.:diabloti:

Dziewczyny-czy wybiera się ktoś z Krk lub okolic Olkusza na wystawe? Jeśli tak to czy by się znalazło miejsce na jedną osobę bez psa?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jeżeli ktoś chce, to mogę użyczyć pisaka na konkurs [B]Młodego Prezentera[/B] na tej wystawie. Piesek to 19 miesięczny Gordon, hmm nie mam z nim szczególnych problemów w wystawianiu, ma bardzo fajna koncentracje, szczególnie jeśli w grę wchodzi jakiś smakołyk:).
Hmmm tylko osoba, która chciała by się z nim wystawiać, powinna mieć mimo wszystko troszke siły:) bo to nie jest raczej mały piesek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']hm, kurde kusi mnie ta wystawa, może jednak się zjawimy :> najbardziej zachęcający jest mp, tyle że ja jestem zielona...i chyba potrzebuje waszej pomocy :cool3:[/quote]

Jedź, jedź, jedź - wystaw nigdy za wiele :lol: Ja na MP też raczej dopiero zaczynam, ale raczej na pewno tak chyba mi się wydaje że prawdopodobnie któryś z 'Młodych' Ci pomoże :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Czy ktoś wie jak dojechać na wystawę od dworca PKP?
Jadę sama taryfa to jednak spory wydatek.
Może kursują tam jakieś autobusy,albo ZK zorganizuje dojazd,jak to było parę lat temu.[/quote]

Autobus 37 jest o 9-17 i 11-04:loveu:
Przystanek naprzeciwko dworca PKS (obok dawnego kina Romantika)

Jest jeszcze TK o 10-00, 10-47, 11-40, tylko ten autobus kursuje tylko w czasie targów, a nie wiem czy wystawa jest traktowana jako targi. Tu trzeba dzwonić Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon.- piąt. od godz. 7:00 do godz.15:00

Bilet kosztuje normalny 2 zł i tyle samo dla psa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
Dziewczyny-czy wybiera się ktoś z Krk lub okolic Olkusza na wystawe? Jeśli tak to czy by się znalazło miejsce na jedną osobę bez psa?:razz:[/quote]
My pojedziemy na 95%, do konca tego tygodnia już będzie wiadomo na 100%;)
Aha jedziemy z Krakowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Autobus 37 jest o 9-17 i 11-04:loveu:
Przystanek naprzeciwko dworca PKS (obok dawnego kina Romantika)

Jest jeszcze TK o 10-00, 10-47, 11-40, tylko ten autobus kursuje tylko w czasie targów, a nie wiem czy wystawa jest traktowana jako targi. Tu trzeba dzwonić Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon.- piąt. od godz. 7:00 do godz.15:00

Bilet kosztuje normalny 2 zł i tyle samo dla psa:lol:[/quote]
Wystawa będzie traktowana jako targi/tak twierdzi ZK/ .
Rozkład autobusów jest na stronie internetowej ZTM Kielce ,a mnie się ona nie otwiera:mad::mad:.
Ale do wystawy jeszcze sporo czasu,może sobie poradzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...