Jump to content
Dogomania

Kielce, krajowa 16.11.08


Nor(a)

Recommended Posts

[quote name='McDzik']A jest tam gdzieśa miejsce, żeby taksówkarz podrzucił wczesniej i żeby dojsc ten kawałek? Bo jak sobie przypomne ten kilometrowy korek sprzed roku, to mysle, ze lepiej juz na piechote dojsc i bedzie szybciej...

No i mam pieska na MP, takze juz nie szukam :)[/quote]
Z jakim idziesz?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Seter angielski, ostatnio bardzo fajnie mi się z seterkami biega.[/quote]

Seterki sa popularne na MP :P wiec jakby bylo ich kilka to sama podejdz i zagadaj do mnie, tybetanek raczej jeden :) rudy :) Ok, koniec tametu bo sie OFF paskudny zrobil, jak cos jeszcze to na PW blizej wystawy :)) pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A jest tam gdzieśa miejsce, żeby taksówkarz podrzucił wczesniej i żeby dojsc ten kawałek? Bo jak sobie przypomne ten kilometrowy korek sprzed roku, to mysle, ze lepiej juz na piechote dojsc i bedzie szybciej... [/quote]
Myśle,że w tym roku nie bedzie takiej potrzeby;)
Ale jak coś spróbuje się dowiedzieć od osob tam mieszkajacych w poblizu, gdzie najlepiej wysiąść:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Witam

ja mogę udostępnić mojego Blusika dla osoby z kabanosem i zdecydowanej do pracy z duzym psam :) Blunio poszedł I raz z Olą i wywalczyli II miejsce w Opolu :) ale miała kabanosa :)

u mnie na stronie w wystawach mozna zobaczyć Blue w JH

Iwona[/quote]

Mogłabym sobie Go pożyczyć? Z kabanosami nie ma problemu, przynajmniej wiem co mam kupić ;) Swoją drogą aussie jest dużym psem? :-o Mi się wydawało że coś koło wielkości mojego 'Kundla' (56 cm) , ale mogę się mylić. Chociaż w sumie wielkość mi jest obojętna, ja się tam psów nie boję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Shetanaka[/B] - niestety Blue już jest zarezerwowany i zgłoszony

Sheina i Slash tez własnie zgłoszeni :lol:

a tak na marginesie - czy ktos zna panią Iwonę Matuszewską i mógłby coś napisać o znajomości I grupy i na co zwraca uwagę?? - niestety nie mogę nigdzie nić znaleźć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...