Jump to content
Dogomania

Ringówki, szczotki, ... - jak trzymać porządek?


Huskuś

Recommended Posts

Na wystawach łańcuszki, smyczki, szczotki, smakołyki do wystawiania i rożne inne "wystawiennicze" dziwadełka pętają mi się bez ładu i składu po reklamówkach. Chyba nawet dzięki temu zgubiłam jeden łańcuszek.
Czy możecie doradzić coś co mogło by zapobiec temu bałąganowi?
Jak wystawiałam jednego psa dało się żyć, z dwoma gyło gorzej. Ale utrzymanie porządku przy trzech wystawianych w tej chwili przerasta moje możliwości, :) dopóki wszystkiego sobie w końcu nie poukładam.
Bardzo proszę o porady. Podzielcie się swoimi "wynalazkami" i pomysłami w tej dziedzinie.

Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

JA też jestem ciekawa:)Ja mam wprawdzie jednego psiaka,ale jaki sajgon zrobię na wystawię to mała głowa!Z emocji nie patrzę,gdzie co wkładam i jak wypakowywuję torbę w domu,to można wołać o pomstę do nieba.Zazwyczaj brałam reklamówkę:lol: bo nie mam pomysłu w co mogę wszystko "przypakować".

Link to comment
Share on other sites

Ja na wystawy zawsze ze soba biore specjalną torbe (tak naprawde mam ja z Oriflame) jest bardzo wygodna i dosyc spora. Tam wrzucam wszystkie kosmetyki, szczotki, dokumenty itp Do tego zabieram jeszcze plecak z jedzeniem, czyms cieplejszym do ubrania i innymi pierdólkami :lol: I tak to chyba wszystko, oczywiscie nie mówiąc o namiocie, krzeselkach i stoliku :P i to wszystko dla jednego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja uzywam wiele kosmetykow nozyczek szczotek itp.
wiec kupilam sobie cos takiego..;) Poprostu kuferek fryzjerski, nie jest to tania sprawa ale mnie sie bardzo przydaje z ten co mam teraz kosztowal okolo 100 euro... tylko ostrzegam przed tanimi imitacjami!!! Chcialam zoszczedzic i najpierw kupilam bardzo podobny za jakies 150zl... byl ze mna moze na 5 wystawach i sie rozwalił...:placz: wiec trzymam w nim w domu szampony i inne psie kosmetyki ktore na wystawy nie jezdza
[IMG]http://www.waxxa.com/images/Bagage/400x400/764120.jpg[/IMG]

A poza tym jak by ktos byl zainteresowany posiadam tez cos takiego do odsprzedania.. (prawie nowy;) ):
[IMG]http://www1.nl2.conrad.com/m/8000_8999/8100/8120/8122/812275_LB_00_FB.EPS.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']ja uzywam wiele kosmetykow nozyczek szczotek itp.
wiec kupilam sobie cos takiego..;) Poprostu kuferek fryzjerski, [/quote]

Na Huskacze to trochę dużo. :) Nożyczek nie potrzebują (a nawet cięcie Husky jest zakazane poza futrem między poduszkami łap), choć niektórzy wlaściciele używają. :lol: Ja nie.
Wolała bym coś mniejszego.

[quote] A poza tym jak by ktos byl zainteresowany posiadam tez cos takiego do odsprzedania.. (prawie nowy;) ):[/quote]

Mój mąż posiada taką walizkę na narzędzia. :)
Drodzy wystawcy czekam na dalsze pomysły. Może w końcu coś znajdę dla siebie. Ja sporo rzeczy wsadzam do składanej skrzynki plastikowej (takiej niezbyt dużej) ale i tak bałagan zię robi na wystawie. Wygodie mi przy pakowaniu, bo widzę co już mam.

Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zwykła mała torbe turystyczna z dwoma kieszeniami po bokach i jedna wąską kieszonke na długości... z jednej kieszeni z boku szczotki, w drugiej smaki i smycze, w torbie jakiś ręcznik, jedzonko, picie, miska dla psa i dokumenty :D i tak jakoś zgrabnie przy jednym psiaku funkcjonuje, zobaczę jak będę potrzebowała dwa razy tyle rzeczy na wystawie jak to wszystko będzie wyglądać :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze mam cały plecak :D Do niego wrzucam miske, wode, ubranka w razie deszczu itp. Do najmniejszych kieszonek woreczki do zbierania odchodów i jakas sciereczke do wycierania pyska. W kieszonkach "na dlugopisy" mam nozyczki :lol: A wszystkie kosmetyki itp wrzucam do ogromnej kosmetyczki :cool3: i wio do plecaka :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam sobie za 49 zł w Careffuor torbę na ramię na kosmetyki i szczotki itp. Sztywne praktyczne i idealnie sprawdza się na akcesoria psów. Torba ma dwie duże kieszonki, przegródki na butelki , szczotki i grzebienie- tak że stoją nieruchomo i ma masę kieszonek gdzie można schować ringówki, mniejsze kosmetyki itp. Po powrocie z wystawy w poniedziałek wstawię fotkę. Najfajniejsze jest to , że można ją nosić na ramieniu, wszystko jest uporządkowane i bardzo łatwy dostęp do wszystkiego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...