Jump to content
Dogomania

Czy ta karma jest odpowiednia???


vols

Recommended Posts

Jesli nie zaobserwujesz: alergii, zbyt duzych kupek i innych dolegliwosci, to mysle, ze powinno byc OK. Znam kilku hodowcow, w tym bulli, ktorzy tym karmia.

Witam serdecznie - a skad bullek? Zdjecia prosimy i dluzszy opis sliczniutkiej nowej swinki na forum :D

Link to comment
Share on other sites

:D jakbym mial tyle sianka to luzzz ale niestety kupilem klatke teraz i nie bardzo mam na pro plan:/ Masz moze gadu gadu moj nr2471862 jakby co, bo przez te postu sie do jutra nie dogadamy chyba a chce szybko cos zamowic i kupic :D

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj może z Nutrą Nuggets dla szczeniaków.

Moja pitka ją jadła praktycznie od początku (wcześniej troszkę była na purinie) i nie miała żadnych problemów. Teraz też je Nutrę, tyle że dla piesków dorosłych.

Pozdrawiam

Beata, Leia i Max (królik baranek)

Link to comment
Share on other sites

ale wiesz co Ozzi(moj bull) za 1.5 tyg bedzie mial 3 m-ce i musze sie juz rozgladac za karma z poziomu junior :wink: Wiec do rzeczy poradzcie mi karme ze sredniej polki-nie stac mnie na pro plan czy royal :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli zmieniasz karmę, to najpierw może kup ze 2kg, a nie od razu 15. Trudno wyczuć, która karma jest dobra- jedne psy się uczulają na jedną, inne na drugą.

Nigdy tak naprawdę nie wiadomo i trzeba sprawdzić metodą prób i błędów.

Jak kupisz 15kg, a bullek źle zareaguje, to masz przechlapane i pozostaje Ci tylko 13kg zjeść samemu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...