Jump to content
Dogomania

Ok. W-wy! Teresa... Nadal dzika, nadal nie złapana, nadal w ciąży.......Adoptowana


Hotel KADIF

Recommended Posts

[quote name='DIF']To może rzeczywiście umówmy się ok 10 w niedzielę. Ciekawe czy Maja i Cekinka dadzą radę być o tej porze.... Byłybyśmy we cztery![/quote]


o 10.00 nie ma mowy, ja naprawdę mam wesele! wczesne popołudnie-ok 13.00 może byc troche po 13.00

moge spytać jeszcze orphy, czy się przejedzie ze mną, ale daj znać dif, czy może byc ta 13.00. i musimy sie porozumieć dziś, do 16.00, bo w domu nie mma netu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tosia2']Tylko że jest mały problem... U tak niedożywionej suki mleko moze się utrzymywać znacznie krócej, do 5-7tyg. Nawet gdy jest już pustawa" to pozostawienie takich maluchów jest jednoznaczne. Wet nie określi kiedy karmiła po raz ostatni, bo nie jest w stanie. 7 dni po odstawieniu szczeniąt ma prawo wyglądac tak samo jak karmiąc takie maluszki łażące....[/quote]

Tosiu ona te cycochy ma takie duże od czasu jak ją zobaczyłam po raz pierwszy a to było chyba na początku sierpnia!

Sleepingbyday!!
To chyba jednak się nie spotkamy! Bo ja mogę tylko do 10 :oops:! Później muszę zajmować się dzieciorkami, bo TZ-a nie będzie!

Link to comment
Share on other sites

Ja czasowo jestem do bani z taką wyprawą.
Ale właśnie chciałąm poradzić, abyście próbowali umieścić ja w klatce. Nie czytałam całego wątku, więc nie wiem jakiej jest sunia wielkości.
Jeśli chcecie, to mam dużą kaltkę transportową, w której mieści się pies 60cm w kłębie. Mogę pożyczyć, pod warunkiem, że sprawdzę w piwnicy czy napewno jest. Musiałabym mieć ja spowrotem po akcji max. 2-3 dni.
Gdyby okazała się potrzebna w domu, to nie chcę lipy :)

W takiej klatce pościelić koc i zawieźć do weta. Najlepiej ze szczeniakami, jeśli je ma i znajdziecie.
Na priwa polecę lecznicę :)

A jakie plany w kwestii przyszłego domu dla niej? Jeśli złapiecie ja ze szczeniakami, lekarz obejrzy, to co potem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaJa 75']DIF daj znać na kiedy szykujemy akcję. :chainsaw:
Podejrzewam, że musimy się wstrzymać do czasu przeniesienia Norki z Norniczkami do p. Krystyny.[/quote]

Dobrze gadasz, Ciotka! :evil_lol:
Norki do wtorkowego wieczorka są u mnie a co potem nie wiem....
Dla mnie ważne jest to,że Tereska żyje i jest w pobliżu!!! Będę jeździć z karmą i wodą.... jakoś przeżyje!! :roll::-(
Oby tylko nie wpadła pod auto!!! :roll::placz:

Link to comment
Share on other sites

sorki za offa, ale na CITO szukamy mamki dla 6-dniowego malucha :placz:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112691[/url]
ma ktos jakis pomysl? jakas suka karmiaca? ktos doswiadczony w odkarmianiu??

Jakby co, pomoge w odlawianiu suni :-) ale pomozcie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']łapka od tosi załatwiona?
ja sie piszę na pomoc, tylko umówmy się jakoś nie na ostatnia chwilę, żbeym mogła poukładać weekend...[/quote]

Niezałatwiona! :-(
Przepraszam, ale mam na DT sunię ze szczeniakami i na nich się skupiłam! Tereski, nawet gdybyśmy ją złapały, nie mam teraz gdzie umieścić!
Ale codziennie jeżdżę z jedzeniem i wodą! A dzisiaj był kolejny telefon, że jest!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...