Jump to content
Dogomania

Krakow-Czesio psi ideal w idealnym domku!!!warto bylo czekac:)


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Druga z Zywca,dom z ogrodem,pies spi gdzie chce,w domu maly psiak,Panstwo i corka pelnoletnia.Wizyta na dniach.Zobaczymy.
Czesio na pewno musi mieszkac z ludzmi,nawet pomieszczenia gospodarcze nie wchodza w gre.Czekamy.[/quote]
Czesio jest śliczny! (Chociaż z tym imieniem to fakt, że go pokrzywdziliście :P)
Za "tą rodzinę z Żywca" to mogę poręczyć własną głową. Mieszkają niedaleko mnie. Jeśli się zdecydują to trudno o lepsze warunki, zwłaszcza dla psa, który kocha ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Agnisia:mad::mad:imie jest piekne-Czeslaw:loveu:nikomu sie nie kojarzy z czyms ladnym?:cool1:kims ?:razz:

Agnisia znasz te rodzine?A skad wiesz,ze ta to ta?:evil_lol:
Powiedz mi rozmawialas z ta pania?najbardziej interesuje mnie gdzie psiak mialby spac i mieszkac:oops:[/quote]

karusiap do budy do kojca go nie dawaj pllllissss

Link to comment
Share on other sites

To Karolina krzywdzi imieniami, Karolina ...
tak specjalnie, zeby ludzie z litości psa brali, zeby mu imie zmienić ... Fionka tylko o dziwo jakos sie ostała :eviltong::diabloti: z ładniejszym imieniem :eviltong:


CZesio jest cudowny :loveu: pomimo iimienia :evil_lol:


zeby juz w koncu poszedł z tego hotelu :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Agnisia:mad::mad:imie jest piekne-Czeslaw:loveu:nikomu sie nie kojarzy z czyms ladnym?:cool1:kims ?:razz:

Agnisia znasz te rodzine?A skad wiesz,ze ta to ta?:evil_lol:
Powiedz mi rozmawialas z ta pania?najbardziej interesuje mnie gdzie psiak mialby spac i mieszkac:oops:[/quote]

Bywam tam co jakiś czas, np. wczoraj. :cool3: Przez co najmniej godzinę gadałyśmy tylko o Cześku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Ja jednak będę go nazywać panem Cz. do mementu, aż nie dostanie nowego imienia :cool3: :eviltong:.

Jakie wrażenia po wizycie Bubu?[/quote]
nie chce nikogo martwic,ale bede murem stala za imieniem.
Po pierwsze jest piekne (a jak wszyscy dogomaniacy ogladaja "madre" bajki to juz nie nasza wina:eviltong:).
a po drugie czesio juz na nie troche reaguje,wiec zmiana nie bedzie dla niego dobra.


A wrazenie z tego co wiem,jak najbardziej pozytywne:)Panstwo podobno zakochani w Czeslawku:)Podobno nawet jak by chciala,to nie bylo sie do czego przyczepic;)Co najfajniejsze,cala Rodzina zaangazowana w adopcje....:)
Teraz mam nadzieje czekamy jzu tylko na dogodny dla wszytskich stron;)termin.

Link to comment
Share on other sites

Podobno wlasnie tak:evil_lol:
A ja rozmawialam z corka Pani,jutro bedzie w hotelu:loveu:
Niestety moglam zaproponowac tylko dwie alternatywy,wyjazd z nami o 7:30,lub na wlasna reke z 40 min dojsciem na nogach.Bardzo staralam sie przekonac,ale Pani powiedziala,ze spacer jej nie zaszkodzi;)Widzimy sie w hotelu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...