Jump to content
Dogomania

Zosioblog


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

dziś w parku zosia zlisławem szaleli wzdłuż kanałku, czatując na żaby i co się tam nawinie. szal ciał i uprzęży.


aha, jeszcze reklamy:
chcemy pomóc ludziom, którzy sami zajęli się 8 szczeniakami. choć swoich psów mają z 5 i 3 razy tyle kotów...
bazarek. koszty szczepień itd... zatem - jest bazarek. b. fajne, nowiutkie fanty:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207945-Torebki-broszka-porcelana-kolczyki-na-szczeniaki-ze-stodoły-do-22-maja-godz-20[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

w sumie skupiałam sie na lisławie, ale cos tam machnęłam

[B]romantyczna schadzka [/B]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/schadzka.jpg[/IMG]


[B]ale najlepsze jaja widziałam przy rondzie de gaulle'a ostatnio[/B]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/peraszynka.jpg[/IMG]

normalnie czad, służbówka porsze z perłą ;-). jednak tanie piwa przynoszą fortunę. wstydziłabym sie mieć kompleksy średniego wieku i nie móc ich zrealizowac inaczej, jak przez jeżdżenie reklamą ;-).\

czekma jeszcze na bentleya z pasztetem profi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']o to Zosia zakochana chodzi? :loveu:

haha jakie fajne auto:evil_lol:
ja to bym chciala takie autko ale z innym nadrukiem :D[/QUOTE]

ja to bym mogłą miec i z takim nadrukiem byleby mi takie auto dali ;)

jak tam Boo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ja to bym mogłą miec i z takim nadrukiem byleby mi takie auto dali ;)

jak tam Boo?[/QUOTE]

jakby mi dali to pewnie ze bym jezdzila ale sama z siebie takiej reklamy bym nie przykleila na takie fajne autko ;)
a Boo w niedziele na wystawie zaszalal i jak tak dalej bedzie skonczymy mlodziezowego championa;) ale ostatnio dorasta i mysli zamiast swoim malym mozdzkiem to jajkami i kazdy samiec jest beee;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

faktycznie Zocha siwieje
kurde ale ten czas leci

ostatnio moj dziadek stwierdził, że Zorka wiekowa już jest bo ma siwy pysk ;)
na szczescie przekonał go argument że łapy też ma siwe więc to nie siwizna ze starości a taki jej "urok" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ZAPRASZAMY Z ZOSIĄ NA NASZE URODZINY :-).
PSIO-LUDZKI PIKNIK URODZINOWY NIEDZIELĘ OK 17, NA PSIEJ ŁĄCE Z KANAŁKIEM DLA OCHŁODY FUTER :-), W PARKU WASZYNGTONA, ZARAZ OBOK SKARYSZAKA. KTO ZNA, TEN WIE, ŻE TAM JEST ŚWIETNIE!


[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Clipboard01-7.jpg[/IMG]

widze, ze nie widac nr tram i autobusów przy kropce przystankowej: 9, 24, 25, 102, 158


3X, BOO NIE BĘDZIE, BOJA SIĘ :-)

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ja chciałam tylko prosić o załączeni mapki do schadzki ;)

i się pytam czy Boo będzie ?
i czy jak będzie i nagle zniknie to czy moge nie być od razu główna podejrzaną? ;)[/QUOTE]

haha tak bym chciała być :/ buuuuu ale pracuję do 22 :( w sobotę też pracuję do 16 ale skupcie się i przesuncie spotkanie na SOBOTĘ ;)
Boo nie da się zabrać, on taki mami synek i zarazem cholera wielka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']haha tak bym chciała być :/ buuuuu ale pracuję do 22 :( w sobotę też pracuję do 16 ale skupcie się i przesuncie spotkanie na SOBOTĘ ;)
Boo nie da się zabrać, on taki mami synek i zarazem cholera wielka :evil_lol:[/QUOTE]

anusia
ja sie mogę zaopiekowac Boo jak będziesz w pracy
naprawde mogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...