Jump to content
Dogomania

Ubiór handlera


Huskuś

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatecznie na Rzeszów ubrałam się w ciemne dzinsy, czarną marynarkę i pomarańczową koszulę.

Z tego co zauważyłam to (przynajmniej na moim ringu) mało kto jest ubrany elegancko. Dominują swetry lub podkoszulki, w zależności od pory roku. I to bez względu na rangę wystawy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja sekretarzowałam w Rzeszowie na bernach i też to zauważyłam , ale nie sugeruj się innymi, o wieleeee lepiej wygląda ubiór elegancki niż jakieś drechy... i wyraża to szacunek dla sędziego...

A ja do mojego jasnego Arniego ubrałam się na żółto-czarno -pierwszy raz cała nie na czarno-buro... i od teraz będę się starać ubierac w weselsze kolory na wystawy, o wiele lepiej to wypadło, każdy mi to mówił :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co zaproponowalibyście dla mnie, wystawiającej kremowego, do złudzenia białego golden retrievera?

Tak się ubrałam w Zielonej Górze i Wrocławiu:
[img]http://img238.imageshack.us/img238/3245/sl275402hg5xw8.jpg[/img]

[img]http://img6.imageshack.us/img6/3349/wroclawhn3.jpg[/img]

Super jakoś się w tym nie czułam... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam :)

Nasz debiut w Bydgoszczy wyglądał tak:

[IMG]http://images44.fotosik.pl/65/1107dca881ff0ba7.jpg[/IMG]

Ale chciałabym to zmienić :razz: Do Inowrocławia mam jeszcze czas na skompletowanie garderoby- co polecacie? Myślałam o czymś, co kontrastuje z czernią, żeby trochę rozweselić. Jeśli nie czarny garnitur, to co?

Link to comment
Share on other sites

fiolet? czerwień? yyy... nie mam nic takiego. Tzn., mam fioletową "bluzkę" na ramiączkach, ale ona jest trochę przyduża.
Dół chyba mam, tj. rybaczki jasno niebieskie... :lol:
Ale nie wiem czy by pasowało... góry mi tylko brakuje...

Link to comment
Share on other sites

No to kierunek -> sklepy :lol: proponuje :lol: Ja na wystawy nic nie miałam w szafie, wszystko kupowane specjalnie z myślą o wystawach :lol: teraz mam takie coś, że jak ide do sklepu kupić sobie jakiś ciuch do chodzenia na codzień, to odruchowo zaglądam też do działu eleganckich ubrań i patrze, w czym bym fajnie wyglądała na wystawie :lol: hehe:lol: jednak elegancki ubiór to podstawa (oprócz ringu ONków).

Link to comment
Share on other sites

To fakt, jak patrze na wystawców yorków -wszyscy ostro się trzymają tej satynowej czerwieni tak :lol: może tak satynowa zieleń? taka żywa? Do stalowo-złotego yorka wydaje mi sie, pasowałaby, tylko york-dodatki koniecznie też zielone :lol: kokardka, ringówka i co tam jeszcze się im daje.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Chociazby patrzac na sam fakt, ze szpilki wbijaja sie w ziemie/trawe i nawet chodzic jest niewygodnie :eviltong:[/quote]
Psi, już nie wygodnie to da się przeżyć, ale chyba nie da się w sytuacji kiedy zaliczysz glebę na ringu. :-o:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...