Jump to content
Dogomania

Ubiór handlera


Huskuś

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie a jak się ubrać na wystawe polową w październiku?? Mimo wszystko to kilka godzin na polu, a tem. +5/8 stopni C. Czy można jakoś pogodzić elegancję z ciepłem?? Pies mały, czarny...więc białe spodnie odpadają bo trzeba uklęknąć do wystawiania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiana']Słuchajcie a jak się ubrać na wystawe polową w październiku?? Mimo wszystko to kilka godzin na polu, a tem. +5/8 stopni C. Czy można jakoś pogodzić elegancję z ciepłem?? Pies mały, czarny...więc białe spodnie odpadają bo trzeba uklęknąć do wystawiania.[/QUOTE]
Żeby uniknąć zamarznięcia, będąc elegancko ubranym, można przebrać się dopiero przed wyjściem na ring.
Co do klękania kiedy jest mokro to troszeczkę mniej brud widać jeśli ma się rajstopy, bo po przetarciu ręką są prawie czyste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']bardzo fajny materiał, super kolor, chociaż uważam że marynarka powinna się lepiej układać.[/QUOTE]

To tak wyszło na fotkach bo lecialam na ring całkowicie nie ogranięta i się trochę "podwineła", ogólnie bardzo fajna chociaz może wyszło że jest ciut za duża na mnie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='arayam']Witam :-)
zamierzam niedługo wystawić mojego złotego goldena - pierwszy raz. Znalazłam tu wiele cennych wskazówek - dziękuję :-)
Mam jedną wątpliwość:
wydaje mi się, że dobrze prezentowałabym się w brązowym zestawie ale... kompletnie nie czuję się w tym kolorze. Mój typ urody to zima. Wiem, że nie siebie prezentuję ale wierzę, że jeśli ja będę się dobrze i komfortowo czuła to mój psiak też. To będzie nasza pierwsza wystawa więc nie ma sensu inwestować w ubranie ale kompletnie nie mam pomysłu... Podoba mi się gdy wystawiający są w miarę elegancko ubrani. Co myślicie o garsonce stalowej albo granatowej, grafitowej? Taką bym wynosiła do pracy potem - bo kto wie jak będzie dalej ;-)[/QUOTE]
Myślę, ze dobrze żebyś ty też czuła się komfortowo, wiec z tych kolorów co zaproponowałaś to najbardziej polecam granat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ostatnio byłam w takim zestawie:
[url]http://lh3.googleusercontent.com/_LGiYd02We6E/TWKwRP8osXI/AAAAAAAAAmc/3ZTv2QsEFBo/s912/DSC_0635.JPG[/url]

Sukienka jest super, w Katowicach miałam ją też do białej marynarki i ten zestaw również się dobrze prezentował ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a ja mam pytanko. Źle się czuję w spódnicach i sukienkach typowo uczenniczkowych i galowych. Jedyne co zniosę to żarkiet. I tutaj mam wątpliwości,: Można założyć rurki, biały t-shirt z nadrukiem (nie z jakimś napisem typu drink vodka, tylko jakiś subtelny) i do tego czarny żakiet albo bejsbolówka? Wypadałoby założyć takie adiadsy (akurat nie do wymienionego wcześniej zestawu): [url]http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/52/70/55/1552705577[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

A kto będzie taki dobry i doradzi dopasowanie kolorystyki do kilku maści psów? ;)
Biały, czarny, pręgowany ewentualnie błękitny? :roll:

Co do białej nie ma problemu wszelkie czernie,granaty,brązy pasowały idealnie, ale wystawiając już psa czarnego robi się problem. Niestety nie ma tutaj mowy o zabraniu ze sobą kilku kompletów i przebieraniu się (nie zawsze są na to warunki i czas pomiędzy jednym a drugim psem...)
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeeDee']A kto będzie taki dobry i doradzi dopasowanie kolorystyki do kilku maści psów? ;)
Biały, czarny, pręgowany ewentualnie błękitny? :roll:

Co do białej nie ma problemu wszelkie czernie,granaty,brązy pasowały idealnie, ale wystawiając już psa czarnego robi się problem. Niestety nie ma tutaj mowy o zabraniu ze sobą kilku kompletów i przebieraniu się (nie zawsze są na to warunki i czas pomiędzy jednym a drugim psem...)
:([/QUOTE]
Polecam jakiś czerwony/bordo albo np grafitowy, powinien pasować do większości psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Polecam jakiś czerwony/bordo albo np grafitowy, powinien pasować do większości psów.[/QUOTE]
Dziękuje ;) właśnie myślałam nad czerwienią, szkoda tylko że na razie nie znalazłam nic konkretnego :shake:
Grafit też rozmyślam (mówię tu o stalowym / ciemnym) ,a jak ewentualne odcienie niebieskiego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...