Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja chętnie prześlę temu chłopcu paczuszkę z nakrętkami, tylko proszę o pw z adresem. Próbowałam przegrzebać się przez wątek a potem przez podane strony www, ale w wielu miejscach jest wakacyjna przerwa w zbieraniu. Ja natomiast muszę się tego w miarę szybko pozbyć;) Nie jest dużo, może takie pudełko po papierze ksero, ale nie mam komu oddać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ja chętnie prześlę temu chłopcu paczuszkę z nakrętkami, tylko proszę o pw z adresem. Próbowałam przegrzebać się przez wątek a potem przez podane strony www, ale w wielu miejscach jest wakacyjna przerwa w zbieraniu. Ja natomiast muszę się tego w miarę szybko pozbyć;) Nie jest dużo, może takie pudełko po papierze ksero, ale nie mam komu oddać.[/QUOTE]
na pierwszej stronie napisałam że w SKOKu STEFCZYKA zbierają, może tam się dowiedz czy przyjmują teraz.bo przesyłka się nie opłaca zdecydowanie

Link to comment
Share on other sites

Prawdę pisząc, nie za bardzo mam wyjście;-) Poczta za rogiem, a najbliższy SKOK na drugim końcu miasta. Ja tymczasem zaraz się przeprowadzam i "na gwałt" szukam sposobu, by pozbyć się zbędnych rzeczy z domu. W innej sytuacji zbierałabym dopóty, dopóki nie umówiłabym się z kimś na odbiór lub zawiozła dużą ilość sama. Teraz goni mnie czas... a potem mogę zacząć zbierać od nowa, z głową.

Link to comment
Share on other sites

Jadąc na wakacje, zrobiliśmy króciutki przystanek, ażeby nasz białas się wysikał i wody napił. Rozejrzałam się wokoło i oto efekt:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/427/a972f814453787ff.jpg[/IMG][/URL]

Z jednej strony fajnie, bo są nakrętki, z drugiej załamka, że Polacy to takie śmieciuchy...


Akcja zbierania nakrętek rozkręciła się i wśród menelików-zbieraczy. Już dawno nie widziałam w swojej okolicy butelki z nakrętką. Nawet te, które w krzakach leżą są beznakrętkowe ;). Szkoda tylko, że panowie nie zbierają przy okazji i samych butelek i nie wyrzucają ich do koszy. Byłoby czyściej :).

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black]

Już sprawa umówiona. Dzięĸuję, że ktoś zgłosił sie do mnie z konkretną propozycją współpracy:)

[/COLOR][COLOR=Black][quote name='Kamila Proc']to lepiej przeslac te kilkanascie zlotych bezposrednio dla chlopca[/QUOTE]

[/COLOR][COLOR=Black]Idąc tym tropem, każdy powinien wpłacić to, co udało mu się zaoszczędzić oddając nakrętki "bez kosztów". Kosztuje też bilet, taksówka, zelówki butów, energia zużyta na chodzenie;-) Nie wpadajmy w jakieś błędne koło. Jest mi wygodniej wysłać i albo za to zapłacę albo, znając siebie w końcu w ogóle tego nie zrobię. [/COLOR] To źle, że chcę to załatwić jak najszybciej? Bo mam takie wrażenie.


edit. Hihih myślałam, ze tylko ja szperam po trawnikach i "wyławiam" plastikowe skarby;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981'][COLOR=Black]edit. Hihih myślałam, ze tylko ja szperam po trawnikach i "wyławiam" plastikowe skarby;-)[/QUOTE]Ja z każdego wyjścia z domu przynoszę jakieś nakrętki z porzuconych butelek ;). Ostatnio zbieraliśmy z TZ pod Spodkiem, po Tour de Pologne :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']A kto złapał siebie na tym, że patrzy na towary na sklepowych półkach pod katem wielkości nakrętek? ...:cool3: Jest taka kawa, chyba Davidoff... ta to ma NAAAKRRĘĘĘTKĘĘĘĘ... wielkości pół opakowania:mdleje:[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt:
Do tego etapu jeszcze nie doszłam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.

A ta kawa to faktycznie Davidoff :).

Link to comment
Share on other sites

o dzięki za info że z innych artykułów gdzie nakrętki też można zbierać a ja myślałam że tylko z butelek po wodzie. Ja też zbieram nakrętki i wszyscy z rodziny się ze mnie śmieją. Słyszałam, że ludzie także zbierają na coś zużyte baterie i na coś się je wymienia tylko szczerze powiedziawszy to nie wiem o co w tym chodzi.

Link to comment
Share on other sites

A nie wiecie jak to jest z nakrętkami typu te:

[IMG]http://www.takczysto.pl/zdjecia/112.jpg[/IMG]

[IMG]http://converget.files.wordpress.com/2010/05/powerade.jpg[/IMG]

Takich też bym jeszcze kilka dorzuciła zanim wyślę. Ale jeśli ktoś ma to potem przebierać i wyrzucać, to szkoda jego pracy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='tootsy']Ja kochane się przypominam i dalej zbieram nakrętki więc gdyby co to bardzo proszę o pomoc - będę wdzięczna :) w imieniu potrzebujących osób[/QUOTE]
Mogłabym do ciebie dostarczyć nakrętki? Muszę popatrzeć w pracy, kiedyś zbieraliśmy, ale jakoś na zbieraniu się skończyło - nikt ich potem nie zabrał więc leży co najmniej jeden karton.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...