Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

dziś w pracy prosiłam dziewczyny żeby mi znosiły zakrętki usłyszała to kierowniczka i powiedziała, ze mogę sobie iśc do budynku gospodarczego bo tam są setki pełnych butelek z napojami po terminie i poodkręcała :multi: jutro muszę to zrobić bo za kilka dni ma przyjechać gość i to wywieźć ( już nie będzie miał co wywozić :D )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='violka49']dziś w pracy prosiłam dziewczyny żeby mi znosiły zakrętki usłyszała to kierowniczka i powiedziała, ze mogę sobie iśc do budynku gospodarczego bo tam są setki pełnych butelek z napojami po terminie i poodkręcała :multi: jutro muszę to zrobić bo za kilka dni ma przyjechać gość i to wywieźć ( już nie będzie miał co wywozić :D )[/quote]
toż trafiłaś na kopalnię nakrętek:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Nooooo, mój TZ to przechodzi na drugą stronę ulicy jak ja z błyskiem w oku dopadam pojemnika "na plastiki" o odkręcam, odkręcam :evil_lol:
A na trawnikach to znajduję więcej nakrętek niż grzybów w lesie :multi: ( a grzybów to nigdy nie lubiłam zbierać - tylko jeść lubię :razz:)

Link to comment
Share on other sites

Mam prawie 3 tysiące nakrętek od coca-coli, wody mineralnej itd. niestety nie mam kiedy podjechać na pocztę i tego wysłać bo mam samochód dopiero od 18-stej jak TZ wraca z pracy, to samo w sobotę :roll: jeżeli ktoś z okolic Warszawy zbiera to mogę w którąś sobotę po południu lub niedzielę podjechać i przywieźć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka'] jeżeli ktoś z okolic Warszawy zbiera to mogę w którąś sobotę po południu lub niedzielę podjechać i przywieźć :cool3:[/quote]

Jeżeli możesz podrzucić na Gocław to zapraszam :lol:

Co prawda dzisiaj wyjedżam ale wracam w niedzielę po południu i możemy się umówić :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Mam prawie 3 tysiące nakrętek od coca-coli, wody mineralnej itd. niestety nie mam kiedy podjechać na pocztę i tego wysłać bo mam samochód dopiero od 18-stej jak TZ wraca z pracy, to samo w sobotę :roll: jeżeli ktoś z okolic Warszawy zbiera to mogę w którąś sobotę po południu lub niedzielę podjechać i przywieźć :cool3:[/quote]
ja jestem, tylko ja zbieram w pracy na inny cel, więc nie chcę zabierać Basi takiej możliwości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Jeżeli możesz podrzucić na Gocław to zapraszam :lol:

Co prawda dzisiaj wyjedżam ale wracam w niedzielę po południu i możemy się umówić :razz:[/quote]
Ok...jak wrócisz to się tutaj odezwij i się zgadamy ;)

Zmysł a na jaki cel Ty zbierasz ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']na protezę ręki 19-letniego Dominika z Zamościa[/quote]

Hmmmmm, mam problem: ponieważ nakrętki zbierają (na moją prośbę) dwa domy z Zamościa i jeden spod a na dodatek moje miejsce urodzenia to Zamość :roll: to chciałabym tę "zamojską" część przekazać Zmysłowi.

Co Wy na to ? Czy to będzie w porządku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...