Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='elves']A ja zawsze tyle nakrętek wyrzucam... ale od dziś będę zbierać i jak zbiorę dosyć pokaźną ilość to się zgłoszę do was .
Nawet nie wiedziałam,że są takie zbiórki korków.[/QUOTE]

A ja od siebie polecę fundację Jaśka Meli: [url]http://www.pozahoryzonty.org/naszeprojekty/126[/url] .

Na dole tej strony jest plik z adresami miejsc w całej Polsce,gdzie zbierane są zakrętki na protezy dla Marcina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elves']A ja zawsze tyle nakrętek wyrzucam... ale od dziś będę zbierać i jak zbiorę dosyć pokaźną ilość to się zgłoszę do was .
Nawet nie wiedziałam,że są takie zbiórki korków.[/QUOTE]
zbieraj zbieraj


ja miałam 2 wielkie wory efekt zbierania przez moje 3 kolezanki w pracy noi ja w domu ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[B]„Zakrętki.info – pomagamy nie tylko przyrodzie…” to największa, ogólnopolska akcja, która prowadzona jest pod patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na czym polega? Zbieramy plastikowe zakrętki z produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych, posiadających oznaczenia PP, PE lub „trójkącik ze strzałek”. Wszystkie zebrane zakrętki trafiają do firm recyklingowych, które za skup surowca wpłacają określony ekwiwalent pieniężny, na subkonto niepełnosprawnego dziecka w Organizacjach Pożytku Publicznego.[/B]
[B]Poszukujemy nowych koordynatorów, którzy będą chcieli wesprzeć nasze działania w określonych częściach Polski. Do zadań koordynatora należy m.in. organizacja miejsca zbiórki, pakowanie zakrętek, stały kontakt z podmiotami współpracującymi z naszą akcją w swoim regionie oraz koordynacja pracy wolontariuszy na podległym terenie. [/B]
[B]Poszukujemy osób o wielkim sercu, które poprzez swoje proekologiczne działania (zbierając plastikowe zakrętki z różnych opakowań), jednocześnie chcą pomagać niepełnosprawnym dzieciom. Przyłącz się do nas jeśli masz otwarte serce, własne pomysły i siłę do pomocy innym. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą włączyć się do akcji, prosimy o kontakt drogą elektroniczną ([/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][B]) z naszym specjalistą ds. koordynatorów i punktów zbiórek, Małgorzatą Wróbel. Wszelkie informacje na temat całego przedsięwzięcia, uzyskać można na oficjalnej stronie internetowej [/B][URL="http://www.zakretki.info/"]www.zakretki.info[/URL][B]. Całość naszych działań to 100% wolontariat.[/B]
[B][FONT=Calibri]Można nas znaleźć także na Facebooku: [URL]https://www.facebook.com/zakretki.info[/URL].[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...