Jump to content
Dogomania

Przedstawiamy siebie i naszego psa


Joasia-Opole

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....polaki gdy sie cala historia dzieje,jeszcze nie ewoluowaly totez wciaz siedza na drzewach i jedza banany.... 8)

hehehehehe :lol: a to ci z nich malpiatki ;) no wlasnie moja czarna malpiatka zaczela sie dopraszac o kolacje... tylko dlaczego kurna chata nie chce tego banana???

;)

Link to comment
Share on other sites

deery nie popadły w anoreksję

to są po prostu modele kryzysowe :drinking:

Modele kryzysowe? aaaahahahahahahahaa :lol: :lol: :drinking:

jenn

Ja ci powiem gdzie są polaki ;) Nurkują godzinami w jeziorach, dlatego nikt nie wie, ze są, bo ktoz chcialby w zimnej wodzie nurkować? :lol: :wink: (Arika naprawde nurkuje i super plywa :D )

A malpiatki to są tylko te ze szczurzymi ogonkami ;) (Marcin, bagi :D - Biedrona :D ) Malpiatki szczurowate jedzą tylko ziarna, niestety :silly:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

To i ja się przedstawię. Od czasu do czasu tu zaglądałam zanim pojawił się Maniek w naszym domu. Teraz już jest więc postanowiłam się zarejestrować. Póki co mam w głowie same zagadki dotyczące tej rasy, ale z opinii wielu forumowiczów wynika, że to świetne psy. Mam nadzieję, że nasz Maniek też taki będzie! Póki co ma 10 tygodni i zaczyna swoją "przygodę" w naszym domu.

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...