Jump to content
Dogomania

Przedstawiamy siebie i naszego psa


Joasia-Opole

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmm...no tak - bajki bajkami, lustereczka lustereczkami, whippety whippetami a i tak przecież wiadomo, że najwspanialsze na świecie są afgany..... :wink:

hmmm...no tak - bajki bajkami, lustereczka lustereczkami, whippety whippetami, afgany afganami a i tak przecież wiadomo, ze najwspanialsze na świecie są polaki..... :wink:

A tak serio (ta, ta, ja wam tu nakłamię :evilbat: :lol: ), ze najwspanialsze na świecie są zwierzęta, i to nie wazne, czy charty, czy psy, czy koty, czy konie, czy kroliki, czy krokodyle, czy kangury, czy węze, czy motyle - i tak wszystkie kochamy, bo wszyskie są od nas lepsze i my o tym wiemy! :D

Link to comment
Share on other sites

Najwspanialsze na świecie są zwierzęta, i to nie wazne, czy charty, czy psy, czy koty, czy konie, czy kroliki, czy krokodyle, czy kangury, czy węze, czy motyle - i tak wszystkie kochamy, bo wszyskie są od nas lepsze i my o tym wiemy! :D

No pewnie :D

Link to comment
Share on other sites

kate_m

Udowodnic? :evilbat: :wink:

Arika po prawej stronie naszego ogrodu ma 3 sąsiadów : Arę (wyzliczkę niemiecką), Akirę (córkę Ary) i czarnego małego pieska o imieniu Binito. Dzisiaj widziałam na wlasne oczy jak z pozycji leżącej Binito zrywa sie i atakuje muchę :D Więc widac, ze zwierzeta sa lepsze od nas : maja lepszy słuch, węch i wzrok (te rzeczy które powinny widziec, widzą) i sa milsze itd., itd :wink:

Link to comment
Share on other sites

No proszę! Wszystkie charty to "jedna rodzina" :D

Wytrumuj Maszę i Śnieżkę! - zobaczymy co one mają pod sierscią?Ukrywają się tam moze deery?
Taa Elza, wytrymujesz i nagle dowiesz się, że w domu wcale nie masz chartów rosyjskich tylko szkockie. Taka mała niespodzianka :lol:
Link to comment
Share on other sites

No proszę! Wszystkie charty to "jedna rodzina" :D
Wytrumuj Maszę i Śnieżkę! - zobaczymy co one mają pod sierscią?Ukrywają się tam moze deery?
Taa Elza, wytrymujesz i nagle dowiesz się, że w domu wcale nie masz chartów rosyjskich tylko szkockie. Taka mała niespodzianka :lol:

Ano pewno, ze chartory to jidna wilka rodzina!

(oj, te Kaszuby robią swoje :D : A pewnie, ze charciory to jedna wielka rodzina! )

elza

Raczej to będzie WIELKA niespodzianka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ano pewno, ze chartory to jidna wilka rodzina!

(oj, te Kaszuby robią swoje :D : A pewnie, ze charciory to jedna wielka rodzina! )

:lol:

:lol: :D

...a jak sie okaze, ze to niedzwiedzie??

To będziesz musiala im zrobic MINI ZOO w ogrodzie, no bo cuz, nie znam czlowieka, ktory ma na swojej kanapie niedzwiedzia grizlyy pokremowanego białą smietaną, wiesz... ;) :lol:

PS. TRYMUJ, kobito, trumuj! :D

Link to comment
Share on other sites

:oops: Sorry za to zamieszanie z liczeniem. Jasne, ze Mila to Wladca Traw. Dobrze, ze inni sa nieco bardziej spostrzegawczy niz ja :wink:

Pozdrawiam

Monika i Lusia

Nie było mnie kilka dni na forum i teraz jak to czytam jest mi niezmiernie miło, że o mnie nie zapomnieliście. Zdecydowanie Miła = Władca Traw.

Pozostaje jeszcze pytanie czy Miła to whippeciara czy borzoiara ( jeżeli juz mamy patrzeć na ludzi w takich kategoriach). No i mamy problem!

Jestem silken windhound czyli takim mieszańcem whippeta z borzoiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie kilka dni na forum i teraz jak to czytam jest mi niezmiernie miło, że o mnie nie zapomnieliście. Zdecydowanie Miła = Władca Traw.

Pozostaje jeszcze pytanie czy Miła to whippeciara czy borzoiara ( jeżeli juz mamy patrzeć na ludzi w takich kategoriach). No i mamy problem!

Jestem silken windhound czyli takim mieszańcem whippeta z borzoiem :lol:

;)

A ja uwazam, ze jestes "Miss Rosyjska whippetka"

Moze byc? :lol: Pasuje do ciebie, nie? ;)

Link to comment
Share on other sites

NAZYWAM SIE LAURA WASOWSKA I MAM 12 LAT.

KOCHAM CHARTY A SZCZEGOLNIE:WHIPPET,BORZOJ,SALUKI.

MAM DWOLETNIA WHIPPETKE NELI Z HODOWLI "MERADITH"

(PELNA NAZWA:NIE TYLKO LADNA)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHARCIARZY !!!!!!!!!!!!

:P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...