Jump to content
Dogomania

Przedstawiamy siebie i naszego psa


Joasia-Opole

Recommended Posts

Arika Dominika,

jesli chodzo o stan liczebny whippeciarzy, to zapomnialas o Milej z Wladcy Traw, ktora sie calkiem niedawno pojawila na forum.

Tak wiec jesli dobrze licze jest 16:13 dla polakow. Kto da wiecej? :wink:

Pozdrawiamy

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arika Dominika,

jesli chodzo o stan liczebny whippeciarzy, to zapomnialas o Milej z Wladcy Traw,

Mila jest znaczy Wladca Traw - tak Dominika napisala...

Pojawil sie Pan Qualla( nie pamietam jak sie nazywal dokladnie;) na temacie "wroclawskim", ma whippeta, choc z rodowodem PKPR.

Link to comment
Share on other sites

Hoho, niezły "ranking" się tu zrobił. Właściciele cp jak na razie prowadzą, ale to chyba dobrze, w końcu w Polsce jesteśmy :D No ale jeśliby rzeczyiwście zacząć podliczać charcie łebki, to statystyki nieco się mogą zmienić... :)

Link to comment
Share on other sites

:oops: Sorry za to zamieszanie z liczeniem. Jasne, ze Mila to Wladca Traw. Dobrze, ze inni sa nieco bardziej spostrzegawczy niz ja :wink:

Swoja droga, dobrze ze moge pracowac jako humanista. Oby tylko moi uczniowie nie stwierdzili, ze zle podliczam im punkty na klasowkach :wink:

Pozdrawiam wszystkich wypoczywajacych uczniow :D

Pozdrawiam

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

he, he... Zostałam awansowana na "wlaścicielkę polaka" :lol:

Dziękuję bardzo za ten zaszczyt, jednakże niezasłużony.

Cóż niestety nie posiadam takowego. Na razie :wink: Bo mam nadzieję, że we wzglednie krótkim czasie ten stan rzeczy się odmieni. I wtedy będę mogła uczciwie stanowić punkt po stronie cp-ciarzy :D

Link to comment
Share on other sites

he, he... Zostałam awansowana na "wlaścicielkę polaka" :lol: Cóż niestety nie posiadam takowego. Na razie :wink: /quote]

Ech, to podobnie jak ja i whippety... Jeśliby ktoś brał pod uwagę liczbę posiadania takowych, to przy mojej osobie jak na razie trzeba dopisać 0 :( Ale moze kiedyś ten stan się zmieni...

Link to comment
Share on other sites

Kate_m

Dominika konsultowala ze mna poglowie wlascicieli whippetow na dogomani :)) i stwierdzila ze nie masz whippeta ale z duszy whippet to ci wychodzi, zaden inny;) wiec zostalas wciagnieta do whippeciarzy.

Jak chcesz to przypisze Cie do innych :(( ...

Link to comment
Share on other sites

Kate_m

Przeczeż gdybyś nie byla zdecydowana i zapytała się czarodziejejskiego lusterka..

Lustereczko, lustereczko powiedz przecie ktora rasa najwspanaialsza na swiecie... to wiadomo ktora by Ci powiedzialo!!! -

- WHIPPET ;)

Ale poniewaz wiesz o tym to juz mozna Cie spokojnie wciagnac na liste whippetmaniakow <hehehe>

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem :D

Lustereczko, lustereczko powiedz przecie ktora rasa najwspanaialsza na swiecie... to wiadomo ktora by Ci powiedzialo!!! -

- WHIPPET

No, uwaga zaraz zacznie się kocioł! Charciarze nie-whippeciarze nie bijcie (za mocno)... :D A jeszcze jak miłośnicy innych ras dowiedzą się o istnieniu takich "lustereczek" to się będzie działo... :D:D: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale przynajmniej ludzie mają możliwość porównania whippetów z innymi rasami. Bo inaczej, jakby każdy miał whippeta i nie miał w ogóle porównania, to może chciałby zacząć narzekać na tą rasę... :D

Przeczytali Państwo właśnie bajkę odcinkową pt. "Whippecie lustereczko" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...