Jump to content
Dogomania

Przedstawiamy siebie i naszego psa


Joasia-Opole

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak przeczytalam, ze masz psa z Olsztyna, od razu pomyslalam o Szlachetnej Sarze. Serdecznie gratuluje! :D Whippety to cudowne psy i jestem przekonana, ze bardzo szybko Cyrus stanie sie Waszym najlepszym i najbardziej oddanym przyjacielem. Sama mam 13-miesieczna whippetke "Lusie" (Bokamaro LONDON) i nie znam slow, ktorymi moglabym opisac jak wspanialy jest to pies.

Licze na to, ze bedziesz czestym gosciem na forum, co by mozna "pogadac" o whippetach :D

Pozdrawiamy

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

Joasiu, strasznie jestem ciekawa Twojego pieseczka :) masz już jakieś zdjęcia? mogłabyś nam go tu pokazać? :):)

Planujesz z nim jakieś wystawy? może się kiedyś spotkamy na jakiej wystawie? Ja teraz będę z Maltą w Głogowie 1 sierpnia :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe przyjęcie :D .

Cyrus jest strasznie mądrym i kochanym psem, moja dwuletnia córka go uwielbia, my zresztą też. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, którzy mają corga 9-letniego, który na dodatek nie toleruje innych samców i bardzo się bałam. Ale okazało się, że niepotrzebnie, bo zaakceptowały się. Rodzice mają ogromny ogród i dopiero miałam okazję popatrzeć jak Cyrus potrafi się bawić na całego, on po prostu szalał, skakał, biegał, widać było pełnię szczęścia :D .

Jakieś zdjęcia już Cyrusowi robiłam, ale i tak na razie szukam wiedzy jak je by tu pokazać.

Co do wystawy w Głogowie, to zastanawiamy się czy nie przyjechać, bo to tylko trochę daleko, ale jak będzie 30 stopni, to mąż się nie zgodzi, chyba, że uda nam się pożyczyć samochód z klimą.

Link to comment
Share on other sites

a zatem witam i ja! Judyta ze swoją afrykańską Azawaczką. whippethy są mi tym bardziej bliskie, że moja przygoda charciarska zaczęła sie od whippeta, przez 15 lat mojego życia (czyli połowę) Lider Wilcza Tawerna był najlepszym przyjacielem całej mojej rodziny. czekają Cie lata szczęścia i satysfakcji jakich przysparzają te wdzięczne psy. tego Ci serdecznie życzę. zapraszam tez i do mnie na stronę: www.republika.pl/azawakhs w galerii Tat i Przyjeciele odnajdziesz zdjęcia mojego Liderka, który odszedł od nas tej zimy. ja również wybieram się do Głogowa, więc może uda się spotkać.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Joanno! tak sobie pomyślałam, że skoro myślisz o tym żeby się pojawić na wystawie w Głogowie to może byś spróbowała wystawić swojego piecha w szczeniąt? chyba jest w odpowiednim wieku a dobrze jest zacząć edukację wystawową jak najwcześniej. pomyśl, może jeszcze da się go zgłosić? ja moją Tatryśkę w klasie dzidziusiów wystawiłam w wieku 4 miesiecy, żeby ją przyzwyczajać do sprawy. zapytaj czy się da go "dokoptować" , było by super!

Link to comment
Share on other sites

Witaj LAURA!

Przybyła kolejna właścicielka whippeta, ech to tworzy się powoli całkiem niezła grupka charciarzy-whippeciarzy :) Tak trzymać.

Matrix....

Skoro whippeciarzy na Dogomanii zjawia się coraz więcej, to może i jakiś nowy miłośnik greyów tu zawita. Miło by było... :)

Link to comment
Share on other sites

Laura,

ja tez Cie bardzo serdecznie witam na forum. Widzialam Ciebie i Twoja sunie na wystawie w Warszawie i naprawde zapamietalam Was bardzo pozytywnie :D .

Przy okazji mam takie pytanie, zupelnie nie zwiazane z psami. Twoje nazwisko mi sie z kims kojarzy. Nie jestes przypadkiem krewna slynnej Wandy W., trenerki ujezdzenia (koni oczywiscie :wink: )?

Pozdrawiam

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

kate_m

Skoro whippeciarzy (tylko :cry: ) na Dogomani zjawia sie coraz więcej, to moze i jakis nowy miłośnik polaków tu zawita. BARDZO MIŁO BY BYŁO!

Polacy : ja, Marcin-H, bagi, wirka, jenn, chomica (dobrze zapamiętałam?), Chimera, Dożyca, Bajka&Adaś, Ślązaczka, derwal, Aleksandra, Aleksander, ewkach, damch, madlen - 16 :)

Whippeciarze : whippetka, Lazarus, kate_m, moni_L, Meggie, Joasia-Opole, malta, charciara, Frodo&Patyk, Laura, Władca Traw, `ola` - 12 :) Aż nie chce mi sie wierzyc, ze mniej whippeciarzy, a tak na ogół to zawsze wszyscy niby sa whippeciarze - a moze mi sie tak wydaje i ja mam fatamorgany? :lol: Jeśli o kim zapomniałam niech się upomni! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...