Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

[quote name='Nitencja']No chyba ze sedzia zaprawiony w bojach z terierami to miny handlera mu niestraszne :cool3:[/quote]

No nie wiem ja bym sie tam bała :diabloti:

[URL="http://img518.imageshack.us/my.php?image=beztytuuin7.png"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7053/beztytuuin7.th.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Ziomalka[/B], chyba mogę liczyć na fotkę z Twoim maleństwem? :loveu: Chodzi mi o Sopot oczywiście, bo termin goni... No i z innymi maleństwami też :evil_lol: Będę zachłanna jak nigdy :evil_lol: I trzymam kciuki za russelowców! Czy ktoś wie czy Asik będzie? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']
[URL="http://img518.imageshack.us/my.php?image=beztytuuin7.png"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7053/beztytuuin7.th.png[/IMG][/URL][/quote]

O to zaprawiony w boju z Szorstkiem szwagro :evil_lol: który wzrokiem mógłby zabijać :cool3: Hm tylko brakuje jeszcze zdjęcia siostry... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ludek nie jadę do Biskupina (zgłoszenie tylko do 30 były i nie chcieli mojego przyjąć mimo, że 2 wysłane)
Ale pod koniec sierpnia przechlewko jest, może tam dojedziemy ?[/quote]

Właśnie miałam do Ciebie pisać, bo udało mi się dodzwonić. Pan powiedział, że mają b.dużo zgłoszeń i Milo tez nie chcieli przyjąć. :(

My 26.08 zaczynamy obóz. Zastanawiałam się ew. nad Konkursem Pracy Tropowców i Posokowców - Białochowo k. Grudziądza.

Link to comment
Share on other sites

Pogoda była rewlacyjna :evil_lol: Pięknie deszczyk padał, a momentami nawe lało jak z cebra :evil_lol: A my z Sheltią i jej szetlandem pod parasolem :evil_lol:

1. Utwierdziło mnie w przekonaniu, że Ziomal to super facet :loveu::loveu::loveu: Jest poprostu genialnym jackiem!

2. [B]Asta[/B] stałyśmy ramię w ramię przy 13. ringu, ale ani jedna, ani druga się nie odezwała :mad: Trzeba się w końcu przełamać (B.J. jest śliczny, a ja byłam w spodniach moro i sweterku z futerkiem przy kapturze).

3. Widziałam tylko 3 jacki :angryy:

Dziękuje za uwagę. Ziomala jutro pewnie nie będzie? :-(

Link to comment
Share on other sites

No to znam już Aste i Ziomalkę :evil_lol: Kto następny? Piękne psy, a wczoraj to nawet Szorstka i Fairywoods Charismatic Feivel (?) widziałam :loveu: I mysia-pysia w sobotę :loveu: Teraz wiem dlaczego kocham tą rasę!

PS- Wyjeżdżam dzisiaj, wracam w niedzielę. Sucz jedzie ze mną :evil_lol: Będzie się działo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dropka']rasę wygrała Faworytka-Fulda Thidalium(Frida`s Heart Szczurołap-First Edition Ell-Ell`s),Indiana Jones De Barba-Negra zobył CACIB,CWC,NPwR i skończył na tej wystawie intera[/quote]

Hmmm a jak poszło Fortkowi ?

Dropka = Szczurołap ??

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]psy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]klasa młodzieży:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Lipton Poldiable(Leonhard`s Charly Brown-Ksywa poldiable)-Zw.Mł,dosk? [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]pośrednia:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Impuls (Norek Susan`s Pride-Gama[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Poldiable)-niestety dyskwalifikacja [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Rimmel Zona Bulls(Bobar Susan`s Pride-Susan`s Pride Banco)-dosk.1[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Ziomal Magor(Vlietstede Prince Charming-Leonhard`s Chocolate Cindy)-bdb?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
otwarta:
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Gang-Staff Movie Star(Liberated Lewis-Gang-Staff Ale Laska)-dosk.1[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]użytkowa: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Gang-Staff Wish me Luck(Leonhard`s Charly Brown-Cyma Poldiable)-bdb?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]champion-[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Indiana Jones De Barba Negra-CWC,Cacib,NPwR,dosk,1[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
suki
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]mlodzież:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Fawoytka-Fulda Thidalium(Dorian-Frida`s Heart Szczurolap)Zw.Mł,dosk,1,BOB[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Isadora Obornicki Nornik(Leonhard`s Charly Bron-Atma Obornicki Nornik)chyba nie było[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Leda Bieszczadzkie Leszcze-(Leszcz-Epona Szczurolap)dosk,3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Uri Paka Wilkołaka(Pole Position Lantaka-Pola z Arki Arka)dosk,2[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]pośrednia:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Abracadabra Balao(Eye Catcher Glen v.d ansjoros-Jaga Baba Poldiable)chyba nie było[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Dakota(Zeus-Sioux)-bdb[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Gang-Staff Gi-Gi(Confident Connor of JP-Cyma Poldiable)bdb[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Gang-Staff Miracle(Liberated Lewis-Gang-Staff Ale Laska)bdb[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]otwarta:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Pola z Arki Arka(Cekin Poldiable-draska Poldiable)bdb(?)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Yuka Balao(Eye Catcher Glen v.d ansjoros-Jaga Baba Poldiable)nie było[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=+0][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Hubba-Bubba Szczurolap(Dorian-Dumka Szczurolap)CAC,CACIB,NSwR,dosk,1[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...