Jump to content
Dogomania

Hodowla Golden Retrieverów w Rzeszowie


Patus94

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

:p Masz chyba racje ;) Jeśli różnica cenowa jest faktycznie niewielka to bardziej opłaca się kupić z rodowodem.... Najprawdopodobniej kupie go z tej hodowli (PRO CANE BONO). Ja w sumie na wystawy mogłabym chodzić, ale to zależy od rodziców, czy podwiozą. Ktoś poleca jakaś inną hodowle w Rzeszowie/okolicach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Tez myślałam o tej hodowli... A może lepiej po prostu brać goldenka bez rodowodu jeśli nie planuje wystaw? Pomocy :oops:[/quote]

bierz z rodowodem, to gwarancja pochodzenia, metryczke mozesz sobie spalic na stosie, uzyc jej do przeroznych rytualow, nikt ci nie kaze wyrabiac rodowodu co kosztuje, ale lepiej wydac kilka stowek wiecej niz potem miec 'niewiadomoco', ktore ni psa ni krowe nie przypomina. a na raty psy teraz tez mozna brac, poza tym dzisiaj roznica cenowa miedzy rodowodowym a pwt to 100, 200 zł...
[a nuż kiedys wystawy cie wciagna i bedziesz zalowac, ze nie masz okazji w nich uczestniczyc].

Link to comment
Share on other sites

@kiss
Podałam Ci na priva adres hodowli z rzeszowa. Nie bierz psa bez papierow bo to nakręca spiralę pseudohodowcow. Zobaczysz, potem będziesz żałować. Lepiej zapłacic więcej a wspierać tych, ktorzy hodują z miłości do rasy i w celu wniesienia czegoś do niej. Ta hodowla właśnie taka jest. Poleciłam z czystym sumieniem. Sama bym z niej wzięła psa ale u mnie w domu już 4 burki i miejsca brak.

Link to comment
Share on other sites

Zresztą podam nazwę publicznie bo nie ma się czego wstydzić. Mam nadzieję, ze Ada się nie obrazi ze tak reklamuję jej suczkę ale wielu goldeniarzy potwierdzi. Sucz to White Shadow Oligarchia wyhodowana przez panią Prokesz z Krakowa w rękach Ady Onik z hodowli Goldwood.
[URL="http://www.goldwood.pl"]www.goldwood.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...