Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje wam.:-( Dalej mi bardzo ciezko. On byl naprawde cudownym psem, ktory czesc mojego serca na zawsze ze soba zabral.

A dzisiaj zrobilam zdjecia Lejdi, ale tak na szybko w mieszkaniu, bo jestem caly dzien w pracy.:roll:
( a tak wogole to mnie denerwuja osoby ktore sa nowe na Dogo, a odrazu startuja z tekstami jak "jak niezobacze to nieuwierze, zwlaszcza .... komu?..."osobom nietutejszym???"
To moze prosze troche o mnie poczytac, a potem sie wypowiadac.:mad:)

No to macie dziewczynki (no i Zabko;)) ta krolewne...:loveu:
[IMG]http://i35.tinypic.com/293ka43.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/sb4iut.jpg[/IMG]

A tu corka zalozyla jej korone, bo stwierdzila ze ona to taka krolewna, a Lejdi nawet jej niechciala sciagnac.:cool3: Chyba tez tak uwaza:eviltong:

[IMG]http://i38.tinypic.com/iog9ci.jpg[/IMG]

A na wszystkich zdjeciach to patrza sie na corke, bo ona miala smakolyki w rece.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Dziekuje wam.:-( Dalej mi bardzo ciezko. On byl naprawde cudownym psem, ktory czesc mojego serca na zawsze ze soba zabral.

A dzisiaj zrobilam zdjecia Lejdi, ale tak na szybko w mieszkaniu, bo jestem caly dzien w pracy.:roll:
( a tak wogole to mnie denerwuja osoby ktore sa nowe na Dogo, a odrazu startuja z tekstami jak "jak niezobacze to nieuwierze, zwlaszcza .... komu?..."osobom nietutejszym???"
To moze prosze troche o mnie poczytac, a potem sie wypowiadac.:mad:)

[COLOR=Red][B]********************************************************
[COLOR=Black]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][CENTER][FONT=Times New Roman][COLOR=Red][B][COLOR=Black][SIZE=3]Witam.[/SIZE]

[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][B]Nowa... nie nowa...[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]fakt jest taki, iż ja od blisko 2 miesiecy śledzę te stronkę i los Lejdi...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3]nie byłam zarejestrowana, co nie oznacza iz czytac się na dalo :cool3:
Więc po co te nerwy...?[/SIZE]
[IMG]http://www.free-animated-gifs.net/psy/pies56.gif[/IMG]

[/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman]
[/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]Bardzo mnie ucieszyły zdjęcia, i bardzo za nie dziekuję :lol:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]jeśli ktos poczul sie obrazony...urażony... to Sorry![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]nie to mialam w zamiarze, nie o to przecież TU chodzi......[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]kilka razy wczesniej inni tez prosili o fotki......[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]ja tez na nie czekałam...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]

Dobra, nieważne...
Mam nadzieję, że teraz ktoś znajdzie Jej Te właściwe miejsce...
3-mam kciuki![/SIZE]

[B]POZDRAWIAM.[/B][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A Lejdi dzisiaj pierwszy raz zabralam na przejazdzke koniem. No, cos niezabardzo to nam wyszlo....:eviltong:
Pieknie biegla na smyczy kolo konia z lewej strony, a Poziomka luzem z moim dobkiem, ale Lejdi niestety w tym wysokim sniegu to wyrabiala tylko pare metrow klusem. Wtedy gonila jak zajac przez snieg, ale po paru metrach zaczynala sapac i ciagnela do tylu, wiec musielismy znow zwolnic. Po paru metrach znowu pare metrow klusem, itd. Wiecej jeszcze niewyrabia, zwlaszcza w takim sniegu. Poziomka to skacze jak dobek tam i spowrotem, ale Lejdi jescze jednak za gruba. Troszke schudla, ale widac ze chciala by sobie pojesc, bo normalnie rzuca sie na jedzenie, swoje i innych psow, wiec musze ja zabierac jak inne dostaja, bo by wszystkim powyjadala.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...