Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!


żaba88

Recommended Posts

[quote name='Reksiu21']Podroznicy sa, i te dwu- i czworonozne dostaly juz jesc i pic.
A Lejdi to taka mala!:crazyeye: Ja tu oczekiwalam mieszanca collie, a ona to raczej mieszaniec Sheltie. A taka cichutka i przestraszona narazie, Poziomka zywa taka i ciekawska. Zostawilam je zeby odpoczely, bo i tak jestem w pracy, one narazie troche w szoku z tych przezyc.
Polozyly sie na swoich poslaniach, Poziomka co jakis czas podszczekuje, a Lejdi cichutko spi.[/quote]
Cieszę się, że wszyscy szcześliwie dojechali :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reksiu skromnie nie wyjawiła, że Ona wprawdzie w pracy, ale cały czas ma podgląd na dziewczynki, bo w pokoiku ma kamerki, a monitorki w pracy :evil_lol: Dzięki temu jest w stanie w razie czego szybko zareagować :)


Reksiu, dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu:

Podróżnikom zaś życzymy jutro szerokiej drogi i spokojnego powrotu do domu :)
Przepięknie Wam dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie, Margo. Ale psy spia sobie, przedtem podeszla Poziomka pod drzwi, a teraz obydwie spia na poslaniach. Dla nich to tez byla dluga i meczaca podroz, teraz dopiero spokojnie spia. Ania tez wlasnie poszla spac, juz tez byla padnieta. Ale sobie pogadalysmy!:evil_lol:
Jutro chce jeszcze po sniadaniu moje koniki ogladnac, i zbieraja sie w droge powrotna.

Link to comment
Share on other sites

No,my juz po stajni, i spacerku porannym. Ania pojechala. Nawet ja na konia posadzilam, jej pierwszy raz w zyciu.:evil_lol:
Moja corka 7letnia zapytala sie jak sie Lejdi nazywa, jak jej powiedzialam, to stwierdzila od razu "to do niej pasuje"
Ona jest bardzo inteligentna, i takie madre ma oczy. W stajni wykryla po paru minutach gdzie sa jajka, i zanim sdazylam zauwazyc, juz dwa zjadla. Moje inne psiaki to biegaja tam ciagle i nieznalazly ich do tej pory, tylko moj dobek jako jedyny o nich wie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...