Jump to content
Dogomania

szukam psich modeli


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']Taki mały OT: Czym różni się obroża zaciskowa [zło przecież] od behawioralnej smyczy treningowej... bo ja tego ni jak nie umiem zrozumieć...[/quote]

Oj trudne pytania zadajesz :-). Ja w ogole nie wiem o czym Ty piszesz...
Co to jest behawioralna obroza?????? Nigdy takiego slowa nie slyszalam :crazyeye:. Znam rozne, bardzo rozne obroze, smycze, geantle leader ale w tym konkretnym przypadku - warsztatow - chodzi nam tylko o jedno: BEZPIECZENSTWO psa. O wyzszosci innych obrozy nad zaciskowa mozemy na innym forum pogadac. Chetnie sie dowiem co to za wynalazek.

Link to comment
Share on other sites

[B]Patiszon[/B] Birma swego czasu chodziła na łańcuszku zaciskowym, więc za zło tego nie uważam ;)... to było napisane z przekąsem pod wąsem :D
[B]Aszita[/B] behawioralna smycz treningowa to taka smycz... jakby co to wytłumaczyć... skrzyżowanie obroży zaciskowej ze smyczą [tzn. smycz z pętelką na końcu]... zachwycają się nią osoby uznające tylko i wyłącznie wychowanie klikerowe i nieuznające obroży zaciskowej... i od dłuższego czasu próbuję zrozumieć CZYM to się wtakim razie różni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']KaskaSz - napisz mi na priva jakich psow jeszcze Ci brakuje na warsztaty.[/quote]

ja nie jadę na warsztaty, po prostu pytam i dziwię się co to za czarny west :oops: i jeszcze raz przepraszam za offa, już nie będę, bo w sumie to temat o warsztatach, więc wyszło na to, że jadę i źle mnie aszita zrozumiałaś.

Link to comment
Share on other sites

Jacek Gałuszka tłumaczy na swoim forum o szkoleniu pozytywnym czym jest behawioralna smycz treningowa, ona nie służy do tego,żeby ją zaciskać tylko po to,żeby pies miał na sobie coś nowego, tego jeszcze nie miał i nie wie jak się zachować dlatego łatwiej go w tym momencie szkolić, czeka na instrukcje przewodnika, P. Jacek mówi,że równie dobrze można nałożyć psu frotkę na łapę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sluchajcie jest sprawa - w pazdzierniku i listopadzie w Warszawie odbywac sie bede warsztaty groomerskie dla groomerow i potrzebuja psich modeli:pp takze jesli ktos zna kogos z Warszawy i okolic kto chcialby oddac psiaka na modela i miec go profesjonalnie zrobionego to piszcie koniecznie.
Poszukiwane wszelkie teriery,bouviery, shitzu, lhasaki, maltany, yorki,pudle etc a takze mieszance o dlugiej siersci....warunek pies musi byc jak ja to mowie zarosniety zeby bylo na czym pracowac
tutaj strona o warsztatach: [URL="http://www.groomingworkshop.kylos.pl/"][COLOR=#22229c]http://www.groomingworkshop.kylos.pl/[/COLOR][/URL]

mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

[quote name='Aszita']Mamy jeszcze jedna osobe, ktora poszukuje na najblizsza niedziele westieka, sznaucera, lub jakiegokolwiek psa szorstkowlosego, [B]ktory moglby byc ostrzyzony[/B]. Oczywiscie z Warszawy lub okolic.[/quote]

czy Klopsia jest nadal brana pod uwage
zapisalam sie juz baaaardzo dawno temu, podalam telefon i nic...
a to juz w te niedziele

jestem chetna jesli o mnie zapomnieliscie tzn o KLOPSI szorsciaczkowej cairn prawie terierce, grubasnej nieco...

nie "piore" specjalnie, brudas straszny...pazurow nie obcinam od dawna..czekamy na ten salon pieknosci oj czekamy a tu widze ze o nas zapomniano:-(

to jak mamy byc gotowe gdzie i kiedy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']czy Klopsia jest nadal brana pod uwage
zapisalam sie juz baaaardzo dawno temu, podalam telefon i nic...
a to juz w te niedziele

jestem chetna jesli o mnie zapomnieliscie tzn o KLOPSI szorsciaczkowej cairn prawie terierce, grubasnej nieco...

nie "piore" specjalnie, brudas straszny...pazurow nie obcinam od dawna..czekamy na ten salon pieknosci oj czekamy a tu widze ze o nas zapomniano:-(

to jak mamy byc gotowe gdzie i kiedy?[/quote]

Czy Klopsia ma byc ostrzyzona? jestes pewna? Nie byla dotad skubana?
Jesli jestes absolutnie przekonana, ze ma byc [B]strzyzona[/B], to zapraszam w niedziele o godz. 9.30 na Bemowo. Wejscie od Powstancow Slaskich do Sal Konferencyjnych Cinema City.

Jesli natomiast ma byc trymowana, to zapraszamy na 21 listopada.
Podaj mi na pW jeszcze raz swoj telefon i mail. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Aszita']Czy Klopsia ma byc ostrzyzona? jestes pewna? Nie byla dotad skubana?
Jesli jestes absolutnie przekonana, ze ma byc [B]strzyzona[/B], to zapraszam w niedziele o godz. 9.30 na Bemowo. Wejscie od Powstancow Slaskich do Sal Konferencyjnych Cinema City.

Jesli natomiast ma byc trymowana, to zapraszamy na 21 listopada.
Podaj mi na pW jeszcze raz swoj telefon i mail. Dziekuje.[/quote]

i dzis wlasnie 21 listopada

weszlam na strone groomerska i wyczytalam ze dzis to dla terierow wysokonoznych..a ona krotkonozna...wiec nie dla Klopsi - nie mialam informacji ze mamy sie stawic

w niedziele wyczytalam ze dla wszystkich ras
juz sie pogubilam:cool1: czy moge wiec ja zapisac na trymowanie razem ze wszystkimi rasami..

i mam to zglosic bezposrednio mailem naadres komitetu organizacyjnego czy tez jest kontakt telefoniczny, badz do ktorejs z dwoch osob ze strony

Klopsia zarooooosla juz strasznie
kudelki zapuszczam celowo by z niej zrobic bostwo i jakos nie wychodzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...