Jump to content
Dogomania

szukam psich modeli


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][B][I]Osoba pożyczająca psa na warsztaty ma zapłacić za pobyt tam?w sensie te 600zl?[/I][/B][/quote]
To cena 3dniowych warsztatów, a nie opłata za fryzjera. Osoba, która pożycza pieska nie ponosi, żadnych kosztów. Kosztami obciążeni są groomerzy biorący udział w warsztatach.
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adriana87']To cena 3dniowych warsztatów, a nie opłata za fryzjera. Osoba, która pożycza pieska nie ponosi, żadnych kosztów. Kosztami obciążeni są groomerzy biorący udział w warsztatach.
Pozdrawiam:)[/quote]
[B][I]ookej :) takiej odpowiedzi oczekiwałam :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']piszac "szukacie dziury w calym" :hmmmm:[/quote]


a przepraszam co w tym zwrocie jest nie grzecznego...........jest to stwierdzenie faktu i tyle wszystkie kwestie finansowe są wyjaśnione na stronie nie ma słowa o tym ze właściciel pieska coś płaci wystarczy tylko przeczytać uważnie ;) no ale najważniejsze ze już wszystko wiadomo dzieki adriana87

Link to comment
Share on other sites

Klopsia w typie cairn teriera pszenicznego nadaje sie? to znaczy ze nie bede cudowac sama tylkjo juz wszyyyyyystko zapuszczam!
czy musze takze odchudzic kluseczke moja?:eviltong:

czy znajdzie sie miejsce dla Klopsi?

mam westa bialego i czarnego w sasiedztwie , i sznaucerki bodaj dwie
czy sa jeszcze miejsca?
hmmm

widzialam ze termin listopadowy? zimno bedzie wtedy wprawdzie i golizna w tym czasie hmmm
sweterek tez trzeba przygotowac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']mam [B]westa [/B]bialego i [B]czarnego[/B] w sasiedztwie
widzialam ze termin listopadowy? zimno bedzie wtedy wprawdzie i golizna w tym czasie hmmm
sweterek tez trzeba przygotowac?[/quote]

To co to za west :crazyeye: Myślę,że za zimno im nie będzie, a to nie aż taka golizna jak prawidłowe trymowanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Podobno baaardzo dawno... Z tego co pamiętam, tam chodziło o to, że od czasu do czasu rodziły się białe westy, ale były zabijane... dopiero lord jakiśtam doszedł do wniosku, że białe są mniej widoczne we mgle i zaczął je hodować :).

Ps. czytałam to jakieś 10 lat temu, więc pamiętam 5 przez 10 i mogę coś pokręcić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Podobno baaardzo dawno... Z tego co pamiętam, tam chodziło o to, że od czasu do czasu rodziły się białe westy, ale były zabijane... dopiero lord jakiśtam doszedł do wniosku, że białe są mniej widoczne we mgle i zaczął je hodować :).

Ps. czytałam to jakieś 10 lat temu, więc pamiętam 5 przez 10 i mogę coś pokręcić...[/quote]

Ja to wszystko wiem i napisałam " a ile lat temu to było" w żartach, że to historia rasy i teraz już się nie rodzą tak często czarne westy /a może i w ogóle się nie rodzą, choć może na świecie gdzieś jest czarny west/. Ten west był czarny może z brudu :evil_lol: albo to był szkot, bo jak już pisałam czarne westy to rzadkość a nawet wyjątek etc. Poczekam co powie pixie, bo w końcu ona ma za sąsiada czarnego westa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']O i zaciskowej tyz nie mam :niewiem:[/quote]


Wyjasniam dlaczego potrzebna jest obroza zaciskowa:

[B]otoz pieski nie beda wieszane.[/B] Chodzi o ich bezpieczenstwo. Czesc z psow bedzie wypozyczona, a wiec beda to OBCE psy. Osoby, ktore podejmuja sie pielegnacji takiego psa sa za niego w pelni odpowiedzialne.
W przerwie zajec psy beda musialy byc wyprowadzone na zewnatrz i aby uniknac przykrych niespodzianek - obroza zaciskowa. Czy to jakis straszny skandal?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...