Jump to content
Dogomania

czy ktoś miał kontakt z pseudohodowla koło Wałbrzycha - Jabłów ...


ROXI

Recommended Posts

Witam, dopiero dzisiaj dołączyłam do Waszego grona. Szykam osób które miały styczność z "pseudohodowlą" z Jabłowa . Kupiłam 2 tyg. temu tam szczeniaczka ( w sobotę ) a juz na drugo dzień wymiotował i okazalo sie że ma parwoworozę . Niestety 3 dniowa walka o maleństwo skończyła sie tragicznie . Maluszek odszedł od nas :-((( Teraz zastanawia mnie kiedy psiak się zaraził jesli okres inkubacji wynosi do 3 dni ? Jeszcze jedno w książeczce ze szczepieniam ( 2 x parwo itp ) nie było zadnych pieczatek lekarza weterynarii tylko " Hodowla Psów Rasowych " . Na prośbę o podanie mi adresu weterynarii - nie dostałam odpowiedz od hodowczyni .
Prosze może ktoś miał taki przypadek - co robić w takiej sytuacji .. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to moje rejony ale nic nie słyszłam....

chociaż nie dziwi mnie fakt ze tak się stało ze szczeniakiem....
uważaj bo takich rozmnażaczy jest multum.....
jeśli będziesz dzialć na dogo dłuższy czas sama się zdziwisz ile tego mamy pod samym nosem...a wczesniej jakoś nie zauważane;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Roxi, zgloś te hodowle psow rasowych do najblizszego Urzędu Skarbowego. Hodowla psow rasowych podlega opodarkowaniu. Zawiadom najblizsza Izbe weterynaryjna, a takze Urxząd Skarbowy, ze ktos prowadzi dzialanosc weterynaryjna bez uprawnien. Lub w sposob nieopodatkowany.
Moze o jedna "hodowle" bedzie mniej.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...