Jump to content
Dogomania

wątrobiane noski ;)


tvoyasmoca

Recommended Posts

Hej, jestem nowa na forum, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :))) Od wielu lat jestem zakochana w RR ijuz niebawem stanę się właścicielką jednego z nich ;))) Rozważam możliwość wzięcia szczeniaka tzw "liver nose", chociaż z drugiej strony ciemna maska u RR nadaje im więcej dostojności ..... Jeżeli macie zdjęcia jakiś wątrobianych rr dajcie znać, chciałabym je dokładnie pooglądać ;)) Pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Hej!!!!!! Jestem z Warszawy i spodziewam się psiaka z Mankali :) CZy tego się spodziewałaś?? ;))) he he W każdym razie RR ubostwiam już od dłuuuugiego czasu i od kilku lat zbieram info na ich temat, także nie jest to "przelotna miłostka" a ugruntowane uwielbienie ;) Mimo, iz sporo wiem na ich temat, to jednak ciągle jestem łasa na wszelkie wskazowki i rady...... a z pewnością pytania ode mnie posypią się kiedy maleństwo zaszczyci moje progi ;) Pozdrawiam serdecznie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czesc!!!!

Ja tez czekam na swojego RR-a :D Czekam juz kilka lat, ale najprawdopodobniej to czekanie za kilka miesiecy sie skonczy. Co do Twojego pytania - przeglądałaś linki na stronie Mankali? Tam jest kilka galerii. O ile dobrze pamietam w jednej z nich byly "liver-noski". Poza tym wpisz w jakas zagraniczna wyszukiwarke "RRa", a wyskoczy Ci naprawde duzo stron o rasie. Niestety to tyle. Nic dokladnego nie moge Ci powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Hej!!!!!! Jestem z Warszawy i spodziewam się psiaka z Mankali :) CZy tego się spodziewałaś??

No szczerze mowiac nie, bo napisalas, ze rozwazasz wziecie watrobki, a w Mankali jeszcze nawet szczeniat nie ma :lol: Choc nie wykluczone, ze watrobiany nochal sie trafi.

Zapraszam na Pola Mokotowskie. Spotykaja sie tam wlasciciele RR-ow z Warszawy i okolic. Mamy taka nieoficjalna godzine spatkan; to jest Soboty o 12.00.

Wpadnij, jest sympatycznie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację....hehehe, pisalam z perspektywy "spodziewania sie" watrobianych nosków w Mankali.. :) :wink:

Dziekuje za zaproszenie na Pola :) Napisz mi w jakim miejscu mniej więcej sie spotykacie. Wczesniej na spotkania RR zapraszała mnie również Jola Schwien, także na pewno się skusze ;)))

Pozdrawiam i do zobaczenia ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Autka parkujemy od ulicy Batorego i udajemy sie w lewo, na taka spora lake, na ktorej spotykaja sie psiarze. Na pewno nas zauwazysz...taka zgraja rudych zgrabnie poruszjacych sie psiakow i mniej zgrabnie poruszjacy sie ludzie :lol:

Acha! Ja mam znak rozpoznawczy w postaci duzego czerwonego wozka dziecinnego! 8)

Link to comment
Share on other sites

Witaj tvoyasmoca,

na najblizsza sobote na spacer na Polach zapowiedziala sie Edyta z Sangomy, ma byc ze swoja Saba i jej szczeniakami (dwoma chyba) w celu socjalizacji. Jeden znich jest livernose wiec jak wszytsko dobrze pojdzie bedziesz mogla obejrzec watrobke na zywo :)

pozdrawiam

Zeliika + Dakar

Link to comment
Share on other sites

Ja tez czekam na swojego RR-a :D Czekam juz kilka lat, ale najprawdopodobniej to czekanie za kilka miesiecy sie skonczy.

Czesc Anabelka!

Fajnie, ze Twoj okres oczekiwania ma sie ku koncowi.

Czy masz juz cos konkretnego na oku? A moze nie chcesz na razie mowic, zeby nie zapeszyc?

pozdrawiam

Zeliika + Dakar

Link to comment
Share on other sites

hej Zeliiika, mnie również było niezmiernie miło Was, z Daksiem, poznać :D:D:D bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie, mimo że mój Amol raczej mało do rodezjana podobny :wink: pw dostałam i zaraz zabieram się do walki z yahoo :)

jeszcze raz wielkie :modla: za spotkanko i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pozwolisz mi pozachwycać się Dakarkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Cala przyjemnosc po mojej stronie!

Dam Ci znac (na priw) co w sprawie dalszych rodkowych spotkan - staramy sie spotykac regularnie, ale zazwyczaj z tygodnia na tydzien potwierdzamy.

Powodzenia z procedura yahoo.

P.S. Twoj Amolek jest przesliczny i przesympatyczny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam po długiej przerwie..... nie było mnie przez ponad trzy tygodnie, nie miałam żadnego dostępu do sieci.. ato jak wypoczęłam ;))) Ominęło mnie również rodezjanowe spotkanie, na które się od tak dawna wybieram... :oops: Mam nadzieję, że przed wrześniem coś się jeszcze trafi. Dajcie proszę znać. Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...