Jump to content
Dogomania

Wolfsblut Green Valley


Gaga

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

No w sumie juz chyba tak ;)
Wszystko Ok, kupki nieco wieksze niz po orijenie ale sa Ok, reszta tez. Ja mam psa, ktory je bez grymaszenia ale i bez lapczywosci... zjada Wolfsbluta, miche wymiata do czysta.. nie zauwazylam zadnych minusiow, futro ladne, geste..
Jest dobrze ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam
Mam nadzieję, że teraz dostęp do karmy Wolfsblut będzie jeszcze prostszy gdyż stałem się dystrybutorem sklepu [URL="http://www.zdrowypupil.pl/"]www.zdrowypupil.pl[/URL] na rejon mazowiecki.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem tej karmy, proszę się kontaktować na numer 604 775 200 lub email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Na terenie Warszawy i okolic gwarantuję dowóz karmy na wskazane miejsce.
Serdecznie pozdrawiam
Dominik

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Ja na konia się nie skuszę, zastanawiam się nad tym i Range Lamb. Możesz któryś polecić? A powiedz mi jeszcze są jakieś mniejsze worki od tych 15 kg i większe od 2 kg? Pasowałby mi taki 8 kg worek, bo 15 kg, to strasznie dużo jak dla mnie, no a 2 kg znowu mało...

Link to comment
Share on other sites

sama osobiscie nie probowalam, wiec jesli chodzi o smak, to nie polece:))), ale moge sie opierac na obserwacjach konsumenta:)))

moja suka to seter szkocki, bardzo aktywny i bardzo wrazliwy jesli chodzi o suche karmy. kiedy skonczyla rok zaczelam jej szukac jakiejs karmy dla doroslych i doslownie nic jej nie wchodzilo-tzn wchodzilo, ale to, co wychodzilo bylo sredniej konsystencji.

z moich obserwacji wynika, ze najlepsze dla niej sa karmy z linii nizej bialkowej. jest bardzo aktywnym, mlodym psem, wiec oczywiscie zjada takiej karmy troche wiecej i dostaje jeszcze olej, ale dla niej najlepiej przyswajalne sa wlasnie te karmy:
[url]http://free-dog.pl/pl/c/WOLFSBLUT-niskobialkowy-niskotluszczowy/26[/url]

przy czym dark forest jesli chodzi o smak to wchodzil jej dosc srednio-jadla, ale bez szczegolnego oddania sprawie.
najlepsze sa cold river i wild duck-uwielbia je.

probowalismy tez tej serii z ryzem: [url]http://free-dog.pl/pl/c/WOLFSBLUT-z-ryzem/24[/url]
mimo ze moj pies jest milosnikiem karm rybnych, tej lososiowej nie polubila. kiedy jej mieszalam z inna karma, zeby jakos sie tego pozbyc, to potrafila zostawic w misce te lososiowe kulki-jest mistrzem w wybieraniu. range lam wchodzilo jej lepiej, ale jej wiecej nie kupie, bo tez bez szalenstwa. ta karma dosc mocno pachnie ziolami. ta lososiowa zreszta tez.

mielismy tez wszystkie te smaki: [url]http://free-dog.pl/pl/c/WOLFSBLUT-wysokobialkowy-28-30/25[/url]

wszystkie zarla, najchetniej oczywiscie rybna. ta jagniecina lepiej jej smakowala niz range lamb.

ja czasem robie tak, ze mam duzy wor bazowy cold river (to czesciej, bo naprawde super pachnie i super smakuje-oczywiscie nie probowalam, ale zapach zachecajacy;))) lub wild duck i do tego dosypuje wolfsbluta wyzej bialkowego, ktorego mam 2 kg. bo jednak na tych wyzej bialkowych "dowody" nie sa dostaczenie male i twarde. nie jest najgorzej-w porownaniu ze sraczka na acanie, orijenie czy totw, ale jednak.
tylko ze ja mam naprawde na maksa aktywnego psa i trzeba szukac kompromisow.

generalnie polecam te karmy bardzo.

ja czasem dla odmiany kupuje 2 kg worek josery festival lub sensiplus mimo ze nie jestem fanka karm kukurydzianych. i natychmiast widac roznice. po karmie kukurydzianej juz sie tak dobrze z trawnika nie sprzata (mimo ze nie ma tragedii, bo bym oczywiscie zaniechala tych praktyk), a po wolfsblucie moglabym nie sprzatac i nikt by nie zauwazyl:)))

nie spotkalam sie z inna pojemnoscia niz te w zdrowym piesku czy free dogu. ale przy takim malym piesku jak twoj 2 kg naprawde styknie, zeby sprobowac. przy moim psie, ktory wazy 26,5 kg spokojnie 2 kg karmy starcza, zeby wyrobic sobie o niej opinie.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ja też karm kosztować nie będę w gwoli ścisłości :D
Niestety nie jestem jeszcze specem od karm do tej pory przerobiłyśmy RC dla szczeniaków, Orijena Regional Reg, a obecnie Orijen 6 fish. Z Orijena byłam bardzo zadowolona do czasu, kiedy moja psińca zaczęła bombardować mnie bąkami, które aż gryzą w oczy. Dowody też nie najlepszej jakości ostatnio, zdarza się, że "końcówka" qpy jest konsystencji... nutelli. Dlatego szukam czegoś odpowiedniego, a mam jakąś obsesję na punkcie karm i chcę koniecznie jak najlepszą. Najchętniej kupiłabym karmę bez zbożową, ale ważniejsza jest dla mnie jakość składników. Dlatego nie kupię karmy która na pierwszym miejscu w składzie podaje jakąś mączkę, albo zboże. Skład najbardziej podoba mi się w tej Green Walley, ale zobaczymy jak jej zasmakuje, bo do tej pory nie jadła karmy opartej na jagnięcinie. Regional Reg i 6 Fish smakują jej chyba w takim samym stopniu, je bo musi, szału nie ma, ale to i tak nieźle, bo RC pod koniec musiałam dosmaczać olejem albo jogurtem, bo pies się buntował. Także pozostaje mi szukać czegoś, co podpasuje mojej suni. Szkoda tylko, że nie wiem co ma w sobie Orijen, że są takie problemy. Póki co mamy niedawno otwarty worek 7 kg, czyli nową karmę kupię dopiero za jakies 2 miesiące, ale wolę już teraz poszukac czegoś dla niej.
Zrobię tak jak mówisz - kupię worek 2 kg, bo 15 to dużo za duży żeby tak w ciemno kupować.
Dzięki za pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...