Jump to content
Dogomania

Zawody wrzesień 2008 - Łódź


Becik_s

Recommended Posts

Mam takie pytanie:

w kalendarzu zawodów na dog-sport podane jest, iż w Łodzi zawody odbędą się 21-22 września 2008. To niedziela i poniedziałek. Czy to możliwe?

Czy może ktoś ma informację, czy ten termin jest aktualny czy przypadkiem nie jest to pomyłka i powinno być 20-21 września (tak zresztą jest na [URL]http://www.zkwp-szkolenie.pl/[/URL]), a jeśli tak to czy zawody klasy "1" odbędą się w sobotę czy niedzielę.

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Musimy szybciutko ustawić sprawy zawodowe i stąd kłopoty z terminami.

Pozdrawiam
Beata Świsłocka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='frruzia']łapeczek, a Ty będziesz jechać z Poznania? to może też w końcu się zdecyduję, z kimś zawsze raźniej, sama jakoś nie mogę się zmobilizować żeby pojechać gdzieś na zawody :oops:[/QUOTE]

no jechalabym z poznania ale jeszcze nie wiem do konca;[

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ashley']Z tego co wiem, zawody mają być jednodniowe - tylko w sobotę. I wszystkie klasy, łącznie z trójką.[/quote]
O!
Ja myślałam że w niedzielę, i specjalnie dlatego na sb zgłosiłam na jedną wystawę, zamiast zgłosić na ndz :angryy: i wtedy być w sb. Tak to jest jak terminy nie są sensownie wyznaczone - jak cokolwiek można zaplanować? :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...