Jump to content
Dogomania

Ratler mini - Pirat szuka domu !!!


Fusica

Recommended Posts

Jakiś czas temu szukałam domu dla pinczerka Dyzia vel Konusika i znalazłam... u moich rodziców...

[COLOR=black]Niestety kobieta, która mieszka po sąsiedzku, zaczepiła mnie i zapytała czy mam telefony ludzi, którzy zainteresowani byli moim konusikiem..., bo ona chętnie odda swojego Pirata...:shake:[/COLOR]
[COLOR=black]Znam Pirata od dwóch lat i zawsze twierdziłam, że jest cudownym małym gnojaskiem z lwim charakterem. Uwielbiam go... Ma 2 lata, jest cudny, zadbany (przynajmniej pod względem fizycznym) i stabilny psychicznie. To naprawde maleńka miniatura ratlera (1,5 kg).[/COLOR]
[COLOR=black]Babka powiedziała, że corka nie chce się już nim zajmować a ona nie ma czasu... Pozostawię to bez komentarza :angryy:[/COLOR]
[COLOR=black]Jedno jest pewne. SZUKAM DOMU DLA PIRATA !!!!![/COLOR]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/327/17ab2c6fc6ab9cb1.jpg[/IMG]

[COLOR=black]Zasatanawiałam się czy nie pogadać z nia poważnie i powiedzieć, co o tym myślę, przekonać że przesadza i wszystko da się jakoś zorganizować (przecież ja mogłabym go wyprowadzać)... Tylko nie mogę pogodzić się z myślą, że psiak zostałby w domu, w którym ktoś ma takie wątpliwości. Zasługuje na taki, gdzie będzie kochany bezwarunkowo i nikomu nawet przez myśl nie przejdzie, że można go oddać. [/COLOR]
[COLOR=black]Jest jeszcze jedna sprawa... Jeśli Paniusia ma takie pomysły i wątpliwości z powodu "córka nie pomaga a ja nie mam czasu", to co stanie się za 10 lat, kiedy Pirat będzie staruszkiem i np. zachoruje (tfu, tfu na psa urok).[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to ja was zaskoczę. Pirat wcale nie jest taki zołzowaty... oczywiście jak na ratlera :evil_lol: Całkiem przyjemnie koegzystuje z innymi psami. Z moim Rychem to nawet dość wylewnie się wita. Nie jest szczekającym chisterykiem, tylko wielkim charakterem w odwrotnie-proporcjonalnym ciałku.
Znam gadzinke od 2 lat i naaaaprawdę polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Potrzebuję sprawdzenia chętnego domku w KNUROWIE (woj. Lubelskie).
Pani chyba trochę przestraszona warunkami adopcji i zdziwiona ale nie zrezygnowała i zaprasza na wizytkę...[/quote]
Ale tempo :lol: Żeby tak wszystkie szybko znajdowały chetne domki .:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

taki piesek jest w Ostródzie, miał miejsce wypadek na szosie, rodzina zginęła, piesek do schroniska :placz:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/254/78e1416a58b5238amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images24.fotosik.pl/254/78d772850bad98dcmed.jpg[/IMG]

prawie ratlerczyk...Wyobrazacie sobie, co on czuje? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Potrzebuję sprawdzenia chętnego domku w KNUROWIE (woj. Lubelskie).
Pani chyba trochę przestraszona warunkami adopcji i zdziwiona ale nie zrezygnowała i zaprasza na wizytkę...[/quote]

No... To teraz możecie ze mnie drzeć łacha ile wlezie... Powaliły si się zwierzątka (choć raczej mało do siebie podobne). Oczywiście chodzi o KURÓW (woj. Lubelskie) :roflt:

To co? Czy mamy kogoś z tych okolic??? Na mapie dogo nikogo nie znalazłam ale może ktoś z Lublina???

Link to comment
Share on other sites

Na stronach paluch znalazłam takie ogłoszenie. może warto sprawdzić.

[quote] [B][COLOR=#22364F][FONT=Tahoma]mariola lewandowska[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#22364F][FONT=Tahoma]
przyjmę lub kupię pieska rasy pinczer miniaturowy z okolic warszawy pilnie!!!

[/FONT][/COLOR][COLOR=#22364F][FONT=Tahoma]data publikacji: 04-07-2008
kontakt: [email][email protected][/email] / 502108419[/FONT][/COLOR]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy sprawa ma sie następująco. Jutro Pańcia Pirata jedzie na urlop i wraca 10 sierpnia. Oczywiście o Pirat jedzie razem z nią.
Ewentualna adopcja mogłaby nastąpić albo po 10 albo w ciągu 2-3 dni (wtedy poprosze ją o przesunięcie wyjazdu).

Zobaczymy..., zobaczymy. Kasiaprodex z dogo ma kogoś na myśli. Może Pirat skradnie serce jej znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Ludek, mi to wygląda na ogłoszenie pseudohodowcy, no, ale zawsze warto sprawdzić, tak jak piszesz...[/quote]

Bardzo możliwe. Postawiłabym warunek kastracji, albo jeśli byłaby taka możliwość, wykastrowałabym psa przed oddaniem.

Trzymam kciuki za Pirata.:p

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jeszcze można jestem zainteresowana Piratem, Mam już takiego pieska więc szukam mu kolegi.. I oczywiście towarzysza naszej rodzinki :) Możemy zapewnić mu 2 spacery dziennie, spanie w legowisku, Tyle jedzenia ile będzie chciał, oczywiście wodę. Miłosć i miejsce na naszych kolanach. Nie jesteśmy jeszcze pewni, wiele naszych planów nie powiodło się.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...