Jump to content
Dogomania

NSDTR i psy w typie do adopcji


Recommended Posts

Nie widzę takiego wątku, więc zakładam..


W naszym rzeszowskim schronisku obecnie przebywają 2 psiaki przypominające Tollera.


DEPI - w schronisku jest od lutego '07, ma swój wątek na Dogo, więc nie będę się rozpisywać, link do wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50002"]klik[/URL]

Oto i on:
[IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/MMTLVN/depi2.jpg[/IMG]


Niedawno do schroniska trafił taki psiak...
[quote name='Info ze strony schroniska'] WELWET to przepiękny młody psiak w wieku około 1 roku , przez 2 tygodnie błakał sie po jednym z osiedli .... piesek jest bardzo żywiołowy, wesoły, uwielbia szaleć na spacerach , gdzie z lekkościa przemieszcza sie ponad trawą:) towarzyski chodż z charakterkiem ....[/quote]

Welwet (a teraz Bourbon) w nowym wspaniałym domu :multi:
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118107"]wątek w nowym domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za założenie wątku. Psiak jest cudny i mam nadzieję że szybko znajdzie się dla niego dobry dom. Jeżeli jest z charakteru podobny do tollerów jak z wyglądu to potrzebuje aktywnego właściciela.

Czekam na więcej wiadomości o psince i zaraz rozpuszczam info po znajomych i sąsiadach.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio bardzo rzadko bywam w schronisku, ale postaram się w najbliższym czasie być, albo inaczej dowiedzieć się o tatuaż, inne dane...mam nadzieję, że jeszcze odnajdzie się jego właściciel...
Dodany na stronie został 18.07., czyli w tym dniu, albo dzień wcześniej trafił do schroniska...


[COLOR=navy][B]Strona internetowa[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][URL="http://www.rsoz.org/"]www.rsoz.org[/URL] [/COLOR]

[COLOR=navy][B]Adres:[/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Rzeszów, Ul. Ciepłownicza 3[/COLOR]

[COLOR=navy][B]Telefon: [/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Opiekunowie zwierząt: 510-170-787[/COLOR]
[COLOR=navy]Szefowa schroniska: 510-170-788[/COLOR]

[COLOR=navy][B]E-mail:[/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Do schroniska: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
[COLOR=navy]Wolontariusze: [/COLOR]
[COLOR=navy][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] (jest to zarazem pracowniczka schroniska)
[COLOR=navy][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No i jeśli nie jest kastrowany, to z racji jego sporego podobieństwa do rasy, dobrze byłoby się do tej kastracji przymierzyć - wiem że są ludzie, którzy chętnie by rozmnażali "lewe" Tollerki, a taki psiak bardzo w typie rasy, może im tylko w tym pomóc. Tak więc szukajmy domu, ale proszę, dokładnie przepytajmy i sprawdźmy chętnych - bo rasa rzadka, a o pseudohodowle nie trudno.
[B]Ra_dunia -[/B] miałabyś kogoś tak wstępnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Ostatnio bardzo rzadko bywam w schronisku, ale postaram się w najbliższym czasie być, albo inaczej dowiedzieć się o tatuaż, inne dane...mam nadzieję, że jeszcze odnajdzie się jego właściciel...
Dodany na stronie został 18.07., czyli w tym dniu, albo dzień wcześniej trafił do schroniska...


[COLOR=navy][B]Strona internetowa[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][URL="http://www.rsoz.org/"]www.rsoz.org[/URL] [/COLOR]

[COLOR=navy][B]Adres:[/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Rzeszów, Ul. Ciepłownicza 3[/COLOR]

[COLOR=navy][B]Telefon: [/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Opiekunowie zwierząt: 510-170-787[/COLOR]
[COLOR=navy]Szefowa schroniska: 510-170-788[/COLOR]

[COLOR=navy][B]E-mail:[/B][/COLOR]
[COLOR=navy]Do schroniska: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
[COLOR=navy]Wolontariusze: [/COLOR]
[COLOR=navy][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] (jest to zarazem pracowniczka schroniska)
[COLOR=navy][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/quote]
Super, piszę zatem jeszcze do wolontariuszki, jak tylko sie dowiem coś, to dam zaraz znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi'][COLOR=Black]Nie dopisałam, Ewa [/COLOR][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (forumowa ewatr), jest na urlopie,
także pisz do Mati [/COLOR][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ona ma wiedzę na bieżąco. :)
[/COLOR][/quote]
zdążyłaś ;) właśnie miałam posłać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']No i jeśli nie jest kastrowany, to z racji jego sporego podobieństwa do rasy, dobrze byłoby się do tej kastracji przymierzyć - wiem że są ludzie, którzy chętnie by rozmnażali "lewe" Tollerki, a taki psiak bardzo w typie rasy, może im tylko w tym pomóc. Tak więc szukajmy domu, ale proszę, dokładnie przepytajmy i sprawdźmy chętnych - bo rasa rzadka, a o pseudohodowle nie trudno.
[B]Ra_dunia -[/B] miałabyś kogoś tak wstępnie?[/quote]

Hmmm... ja nie chcę zapeszać :)
Na razie wysłałam informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Hmmm... ja nie chcę zapeszać :)
Na razie wysłałam informacje.[/quote]
TO trzymam kciuki, a swoją ścieżką właśnie wysłałam zebrane do kupy wszystkie pytania do Mati - czekam na odpowiedź, wkleję jak tylko przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do schronu- nie wytrzymałam :cool3:
Psiak błąkał się po osiedlu faktycznie, był na kolczatce, przybłąkał sie w końcu na jakąś posesję, i stamtąd trafił do schronu 16.07. Jest w nim już 2 tygodnie, więc minął czas na zgłoszenie się własciciela, i może być wydany w nowe ręce.
Tatuażu nie ma, był nawet dość dobrze wyglądający, jest raczej zdrowy, będzie go jeszcze oglądał wet, ale jest OK. Nie był jeszcze szczepiony, nie jest kastrowany.
Jaki jest do dzieci- nie wiadomo, nie jest agresywny, ale raczej jest pewny siebie w stosunku do innych psów, nie rzucał się, ale raczej określają go jako energicznego. Do obcych - na początku nieufny, po 2 dniach już wita merdaczkami ogonka.
Oceniany jest na jakieś 1-1.5 roku.
Uprzedziłam o pseudohodowcach możliwych, jest już zaadoptowany wirtualnie przeze mnie, a zatem szukamy mu domku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Toller - super informacje :) Jutro przekażę je dalej.
Jeśli się uda - Welwet nie trafi na pewno do pseudo hodowców ;)
Bez problemu zgodzą się na kastracje przed wydaniem i na wszelkie wizyty przed i po adopcyjne... tylko oby się zdecydowali... niedawno zmarł im ukochany pies :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i wysłałam dzisiaj smsa :)
Welwet jest tak śliczny, że dojdzie do tego, że będzie trzeba domki wybierać, tylu chętnych się zjawi :D

Żeby jeszcze Depi znalazł człowieka... czy on na prawdę jest zaborczy? wydaje mi się, że to nieodpowiedzialni ludzie mu na to pozwolili :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...