Jump to content
Dogomania

Dalmatek Frodo (BAMSEJ Magiczna Oaza) i boksia Sara


Patisa

Recommended Posts

No i po Frodku i Sarze widać.
Do Sary juz się każdy przyzwyczaił, że ona "stara" jest. jakoś tak między żartami nam się to wbiło do głowy.
A Frodo zawsze taki piękny był, silny, z dużą klatą i silnie zaznaczonym kłębem.
Ostatnio jak mu chciałam zrobić zdjęcie to aż mi się smutno zrobiło. Inny pies, już staruszek. Nie ma tego ognia, który miał mając 2 lata.
Tym bardziej, że po kastracji troche ciałka mu jednak przybyło.

Niby to wszystko naturalne i takie oczywiste przecież, ale jakoś tak za szybko te lata lecą... :shake:

I tak gwoli przypomnienia - Frodo 5 lat wstecz :-(
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-43_Po0lS0Uk/Sg3f27RDHfI/AAAAAAAABc8/nAwK_bD795k/s640/100_2792.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojejku, ale ten Twój Antoś urósł ;) Rośnie Ci mały przystojniak :loveu:

Pokazałaś kawałek młodej, to teraz będziesz musiała więcej :cool3: Nie ma lekko :diabloti:

A co do starzenia się... Na to się niestety nic nie poradzi ;) Po Mice widzę, że ma już 'dojrzalsze' rysy pyszczka, no i zachowanie zupełnie nie to, co kiedyś... Trochę tęsknię za tą jej niekończącą się energią i szczenięcością... Teraz za to stała się bardzo przytulaśna i ogólnie przywiązana do mnie - więc jak tu jej nie kochać? :loveu: Nie przesadzaj z tym wiekiem Frodulca, toć to jeszcze młody psiak jest ;) Jeszcze niejedną kropkę by poderwał :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...