Jump to content
Dogomania

Iskra - nareszcie ma domek:)


ocelot

Recommended Posts

[COLOR=sienna][B][SIZE=3]Iskra[/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Imię miało oddawać charakter, usposobienie...[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to sama psia radość[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to w psim ciele żywioł, i miłość, i radość, i szczęście...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - najszczęśliwszy pies w schronisku[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - ulubienica schroniska[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - wulkan energii[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - niespełna roczna sunia[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra -...[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=sienna]Wczoraj płakałam, zawsze na widok człowieka Iskra dokonywała cudów, biegała, skakała, po budach, miskach z wodą. Wczoraj nie wyszła z budy, pod koniec mojej wizyty powoli, nieśmiało...[/COLOR][/SIZE]

[/SIZE][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred][IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Iskra%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]

To zdjęcia sprzed pogryzienia... Zobaczcie jak ona się jeszcze wtedy uśmiechała...
[COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Nie zrobiłam zdjęcia, bo ryczałam...[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - sam cień siebie[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - makabrycznie pogryziona[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - dostaje zastrzyki, ale nadal jest w tym feralnym boksie, bo miejsc w szpitaliku brak[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=sienna][B][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - czy zgaśnie????????????????????????[/COLOR][/SIZE][/B]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W schronisku jest z trzy miesiące. jest bardzo kontaktowa, wesoła, żywa, wulkan energii (no nie w tej chwili oczywiście).
Kocha ludzi i wszystko co się rusza. Dla niej idealny byłby chyba domek z ogródkiem, żeby mogła się wybiegać i wyszaleć. na pewno ludzie powinni być aktywni.
jest młodziutka, nie będzie miała nawet roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Kurcze , przed chwila wysłałam jej fotki - te z wątku schroniska - do ludzi szukajacych młodego psa do domu z ogrodem. Przyniosłam jej pecha??? :-([/quote]
Chyba nie Iskra została pogryziona w czwartek w nocy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...