Jump to content
Dogomania

CZĘSTE (!!!) oddawanie moczu


odin1983

Recommended Posts

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem przeuroczej suczki owczarka niemieckiego. Ma niespełna 3 miesiące i ..... nieograniczony dostęp do świeżej wody. No i dzisiejszego, upalnego i pełnego ruchu, dnia moja Aura co 10-15 minut czerpała wspomniane H20. Efektu się można domyśleć. Oddawała mocz co jakieś 20 minut. I tak przez cały dzień. Nie wiem czy to jest normalne czy nie i ewentualnie czy to przejdzie. Może młode pieski mają mały pęcherz i często potrzebują pić ale z tego co mi opowiadała wcześniejsza właścicielka (pani, która zajmuje się hodowlą psów od kilkunastu lat) gdy przetrzymywała pociechę w domu, dawkowała dostęp do wody i problemu nie było a na świeżym powietrzu - tak jak u mnie - świeża woda była all time (i "problem" zresztą też). Czy mam się martwić ??

Link to comment
Share on other sites

Czy mam się martwić ??

Nie martw sie, tylko musisz wykazac duzo cierpliwości ;) bo ona z tego wyrosnie, ale to moze potrwac jeszcze do 3 m-cy :(

Musisz duzo z nią wychodzić i jesli sie załatwia na polu to natychmiast pochwalic i dac jakąś nagrodę, natomiast jesli robi to w domu to zachowaj kamienna obojetność :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...