Jump to content
Dogomania

Dog Chow Disc Cup Sopot 2008


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czas biegnie jak szalony i za 4 dni zamykam listę zgłoszeń! Zapraszam spóźnialskich do wypełnienia formularza [URL]http://www.dgpr.ovh.org/frisbee/sopot.php[/URL]
Stawka już teraz wygląda bardzo interesująco! [URL]http://www.discbusters.com/disc_cup_07_3ls.html[/URL]
Mini - 29
Starters - 7
Young Dog - 8
Open - 24
Przypominam, że w sobotę po południu Long Distance! W zeszłym roku w Sopocie padł Rekord Europy Panów i wyrównano Rekord Świata Pań. Kto wie, co może zdarzyć się tym razem?
Na pewno będzie cała masa emocji i świetnych występów!
Zapraszam oczywiście wszystkich miłośników dogfrisbee do kibicownia!

Jeszcze jedno. Jeśli ktoś jest na liście startowej, a już dziś wie, że nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach, będę niezmiernie wdzięczny za taką informację na priva.

Link to comment
Share on other sites

hmm możecie mi dokładnie napisać kiedy to się odbędzie i o której? :) bo w sumie miałam wyjeżdżać do sopotu 10ego, ale z chęcią zahaczyłabym jeszcze właśnie o zawody...i muszę jakoś sobie przesunąć wyjazd podnamiotowy ewentualnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

9/10 przez cały dzień a odbędzie się to [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]tam gdzie Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych,[/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]SOPOT,[/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Tory Wyścigów Konnych,[/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]ul. Polna[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

szkoda Dominiko . A tak sie cieszyłam że zobaczę Lucky'ego :-( .


no ale pokaz był super :loveu:.
co prawda tylko freestyle'a oglądałam,
ale jestem pod wrażeniem.
baardzo podobał mi się występ pana Wiesława i Lexusa :loveu: .
Axa z ... {nie pamiętam} też były super ,
wszyscy byli super no :razz: .

Marta, Figa cud miód i orzeszki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...