Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Pokazywali przed chilą zdjęcia z Osetii-jest teren siedzą żołnierze rosyjscy,stoi czołg,a na przeciwko tego czołgu malutki pies..
Powiedzcie,że go nie przejadą:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

No, my też już w domu.
Przez te dwa dni przejachalismy ponad 1200km. Na razie chwilowo mamy dośc podróży...aż do następnego razu ;).
[B]Dziadzio[/B] tym razem wyspany, wypoczęty po nocce u nas w czasie drogi do [B]dziadziowej[/B] caaaaały czas marudził: a że kontener za mały, a że za twardo, a że za duszno ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A my jak takie dwa powtory byliśmy niewzruszeni na jego jęki :eviltong:. Złamalismy sie tylko raz, bojąc się, że chłopak musi za potrzebą. No i wysiedlismy z nim na parkingu koło autostrady (choc ja po zaszłorocznej przygodzie z Rudką jestem przeciwniczką takich przystanków ...:cool3:), ale było tak jak sądziliśmy: ze strony [B]Dziadzia [/B]wieeeelki blef. Owszem ucieszył się staruszek wielce, że trawka, że krzaczki, ale ...nas to nie bardzo bawiło. Droga przed nami jeszcze była daleka, [B]dziadziowa[/B] czekała a poza tym przedłużanie tej podróży nie miało większego sensu, skoro na [B]Dziadzia[/B] czekał przecież [B][U]WŁASNY DOM[/U][/B]! Znów więc zniasmaczony trafił do znienawidzonego kontenera :eviltong: i tak przy akompaniamencie jego jęków pojechalismy w dalszą drogę wprost w objęcia czekającej na [B]Dziadzia [/B]rodzinki. W tym miejscu jeszcze raz: [I]Dzięki dla Was wielkie za przyjęcie pod dach tego inteligentnego psiaka[/I].
Oj, pokaże Wam on jeszcze, na co go stac. Tego jestem pewna. [B]Dziadzio[/B] to pies baaaardzo inteligentny. Bądźcie tego pewni :diabloti:.


A My teraz wysłuchujemy dąsów naszych suk, które są baaardzo zniesmaczone, że podczas ich nieobecności w domu my śmielismy przenocowac [I]JAKIEGOŚ PSA[/I] :mad:. Oj, słodko nie jest :shake: ...

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Buźki

Link to comment
Share on other sites

Rany jaki on jest kofany:loveu: taki jeszcze nieufny, i jakby myślał że to za piękne. Podskakuje na kikutku po podwórku i patrzy co chwile na mnie czy jestem obok. A jak go głaszczę to jakby pytał czy zawsze już będę to robić. I taki śliczny, spokojny, grzeczny. Zjadł makaron z kiełbaską (dwie miski:lol:) i ciągle śpi bidulek. KOCHAM GO!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Rany jaki on jest kofany:loveu: taki jeszcze nieufny, i jakby myślał że to za piękne. Podskakuje na kikutku po podwórku i patrzy co chwile na mnie czy jestem obok. A jak go głaszczę to jakby pytał czy zawsze już będę to robić. I taki śliczny, spokojny, grzeczny. Zjadł makaron z kiełbaską (dwie miski:lol:) i ciągle śpi bidulek. KOCHAM GO!!!:loveu:[/quote]

no i znów ryczę... pięknie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Pokazywali przed chilą zdjęcia z Osetii-jest teren siedzą żołnierze rosyjscy,stoi czołg,a na przeciwko tego czołgu malutki pies..
Powiedzcie,że go nie przejadą:-(:-(:-(:-([/quote]

Waldi, masz to samo co ja......:-( Widziałam taka scenkę gdzie żołnierz strzelał serię z automatu, a wiekszy, czarny pies w panice uciekał.....:-( i też proszę powiedzcie ze to nie do niego strzelał....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Ciekawe czy Dziadzio zaczął spacerki po domu o 4 nad ranem.....jak u mnie....
i tyle było mojego spania bo na zewnątrz też za bardzo sam być nie chciał...:eviltong:[/quote]


U mnie było tak samo :evil_lol:.
Z jednym Dziadzio w Łodzi się zachował: ani razu mi nie obsikał kątów :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...