Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kombinuje jeszcze nad Lolkiem, ale może byc trudno :roll:. Gdybym miała go gdzie przechowac do poniedziałku to wtedy mogłabym go zawieźc do Wawki.
Wszystkie moje łódzkie dziewczyny zapsione po pachy ...Myślę, myślę ...

Dziewczyny, jak coś tel. do mnie: [B]605 741 888[/B]
Zresztą becia66 go ma [B];).[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Schronisko w Orzechowcach nas przeraża..Czytając o losach tych psów strasznie ich żal,ale te psy mają szczęście bo jest z nimi i walczy o nie albiemu.Psi anioł im zesłaany..Podziwiamy szczerze.Niech Ci los szczęści dziewczyno!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

waldi481 ... wryło mnie autentycznie bo jest nas coraz większa ekipa. Szpilka, Żaba, Halcia, Becia, Neczka i wiele innych osób jak Reno która tak jak w przypadku Dziadzia na głowie staje aby go zwieźć do domu. Bez nich to taka mrówka by ze mnie była stojąca w miejscu na którą nikt uwagi nie zwróci ... taka prawda :) - to miłe, ale szczerze piszę sama nie miałabym szans z niczym :)

Co do losu i szczęścia ... biorę to życzenie i proszę o więcej :) bo naprawdę potrzebne a mam wrażenie że w zyciu prytwatnym gdzieś posiałam na korzyść Orzeszków które szcześliwie domki znajdują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Od Ciebie się zaczęło..Jesteś jak anioł zesłany w to ponure miejsce,by nieść nadzieję tym biednym psom!![/quote]


waldi z uporem maniaka :evil_lol: ... dziękuję, ale przy swoim upierać się będę :) ... Waldi uwierz mi to cholerne obciążenie psychiczne dla każdego z nas, ja przyznaje że w sobotę w schronie byłam autentycznie bezużyteczna bo tak przybiły mnie starsze psiaki .. ich oczy, obojętność ... Straszne .... Dziewczyny robiły cuda wianki i kawał ciężkiej roboty a ja siedziałam w sadku ze staruszkami jakby to miało zmienić wszystko .... Nie wiem, często to miejsce naprawdę mnie przerasta pomimo, że dzisiaj jest tam zdecydowanie lepiej. Tak naprawdę wszystkie te złe lata które były tak jak dadzą się zmienić na terenie schroniska tak są nie do ruszenia w sercach starych psów .... tam wszystko zostało słuchaj :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kamila wydaje się być super osobą :) Mailowałyśmy na temat Czarusia - Ślepka z mojego banerka ;) przejęła się jego losem i chce pomóc w znalezieniu mu domku :loveu:
Mam nadzieję, że uda mi się z nią spotkać :D w końcu Trzcianka niedaleko ;)
Może wproszę się na odwiedziny Dziadunia? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']To Albiemu:angel:[/quote]

heheheh :D FAKT ... okrągła jestem, ale na plecach jedynie skóra mi złazi bo przesadziłam z opalaniem ... no chyba że faktycznie robi mi się tam miejsce na skrzydła :D hehhehe Gagata wiesz o czymś czego ja jeszcze nie wiem? Jakiś sen proroczy czy coś?

... MOMENT!!!! pod moimi oknami stoi tłum ludzi i coś wrzeszczy ... która mnie tu pilegrzymke nasłała -he???????? :shake::evil_lol:

KONIEC tematu albiemu. :) dziękuję za słowa miłe i emotioikonki :)
----------------

Wracamy do szczęścia Dziadunia naszego, który będzie się musiał dać przekonać, że człowiek potrafi być istotą dobrą, kochającą, wspierającą ... A dzisiaj już będzie w Rzeszowie :D YUPI!!!!!!!
RENO chodź no niech Cie uściskam :) ... kobito dobra i poczciwa :)

[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5954/p7260184hn3.jpg[/IMG]

zdjęcie naszego Dziadeczka zanim ktoś zaiwanił mu katanę ... ponoć sprawcą jest kierownik schronu :) na prośbę niekomu nieznanych wolontariuszek - SPISEK słuchajcie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']tak :D i tu wkraczają famfary i chór anielski - tamtararam ... :) ... KONIEC bezdomności Dziadzia ma swoich człowieków :D !!!!!![/quote]

:multi::multi::multi: zycze mu i nowemu domkowi wielu lat ;) wspolnego szczescia!

no dla takich chwil to... :p

Link to comment
Share on other sites

:Dog_run:Gdzie biegniesz Piesku? Do nas? Do Domu? Szykujemy się aby Cię powitać:calus:. Jest już kocyk, miseczka i duuużo rąk do pieszczot:glaszcze:. Czy lubisz spacerki:painting:? Czy polubisz Nynka:kociak: i Misia:dog:? Będziesz naszym kumplem:drink1: i towarzyszem. I nikt Cię więcej nie skrzywdzi, bo jak spróbuje to:chainsaw:!!! Czekamy:Rose: na Ciebie w Domu kochany:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']:Dog_run:Gdzie biegniesz Piesku? Do nas? Do Domu? Szykujemy się aby Cię powitać:calus:. Jest już kocyk, miseczka i duuużo rąk do pieszczot:glaszcze:. Czy lubisz spacerki:painting:? Czy polubisz Nynka:kociak: i Misia:dog:? Będziesz naszym kumplem:drink1: i towarzyszem. I nikt Cię więcej nie skrzywdzi, bo jak spróbuje to:chainsaw:!!! Czekamy:Rose: na Ciebie w Domu kochany:iloveyou:[/QUOTE]

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Ale super tekścik :evil_lol: Dziadunio, ale Ci się super domek szykuje :cool2: :bigcool:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...