Jump to content
Dogomania

Schronisko w Lesznie.Idzie ku lepszemu.Psiaki szukają domów!!!


Recommended Posts

Liczę na Was dziewczyny,Zieleń Miejska jest na ul. Lipowej, jeżeli będzie potrzeba to mogę po was podjechać, musimy być tak o 9.50, ja też biorę urlop no ale siła wyższa (jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b). Jakby co to się zdzwonimy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajnie, że Macia będziesz, klamerko nie martw się zdamy ci relacje przez telefon, fajnie by było gdyby przyszło więcej osób , ale cóż, będzie nas ile będzie damy radę. :loveu:. Dziewczyny jutro mam urlop więc nie będę miala dostępu do kompa. Macia dostałaś mój telefon jak nie odezwij się to wyślę ci jeszcze raz;)

Link to comment
Share on other sites

właśnie przeczytałam w gazecie Panorama Leszczyńska w rozmowa tygodnia jest wywiad z panią dyr. Joanna Nowacką. Jest napisane, że pani dyrektor stara się o fundusze unijne, aby polepszyć byt zwierząt i wizerunek parku. , rewitalizacja powinna się zakończyć w 2011 r. W pierwszej kolejności chce ułożyć zadaszenie w pomieszczeniu dla bezdomnych psów i świnek morskich.
wczoraj rozmawiałam z pewną osobą, która potwierdziła, że od kiedy jest nowa Dyrektoraka w Zieleni byt piesków się polepszył. Myślę, że jutro nam się będzie dobrze rozmawiało bo ta Pani też kocha zwierzęta :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ahhh :-( , jaka szkoda, że nie zawitałam tu wcześniej.
Dziś jest te spotkanie, jeżeli wcześniej bym tu zajrzała napewno bym się z wami wybrała :placz:, mieszkam niedaleko MZZ..
Ale miejmy nadzieje , że wszystko pójdzie ok.
Proszę o zdanie relacji po rozmowie.
Jestem naprawde wielką zwolenniczką zwierząt, a zwałaszcza psów, i na samą myśl o leszczyńskim schronisku i wogóle calym mini Zoo - gotuje się we mnie.:angryy: :roll::mad:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, po spotkaniu można wnioskować, że pani dyrektor zrobi wszystko co w jej mocy, aby polepszyć los tych psiaków, w środę będzie Rada Miasta i będzie poruszany też ten temat, byłam razem z Macią , a później odwidzilyśmy zapracowaną Alvaro,która ma pełne ręce roboty, ale jest bardzo energiczną osobą, znającą się na temacie (chyba najlepiej z nas). My jesteśmy nastawione pozytywnie, negocjujemy wolontariat i inne sprawy (jest to do zrobienia). Jeżeli chcecie się dowiedzieć coś więcej, to jak się spotkamy to porozmawiamy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brydzia']Dziewczyny, po spotkaniu można wnioskować, że pani dyrektor zrobi wszystko co w jej mocy, aby polepszyć los tych psiaków, w środę będzie Rada Miasta i będzie poruszany też ten temat, byłam razem z Macią , a później odwidzilyśmy zapracowaną Alvaro,która ma pełne ręce roboty, ale jest bardzo energiczną osobą, znającą się na temacie (chyba najlepiej z nas). My jesteśmy nastawione pozytywnie, negocjujemy wolontariat i inne sprawy (jest to do zrobienia). Jeżeli chcecie się dowiedzieć coś więcej, to jak się spotkamy to porozmawiamy. :loveu:[/quote]

negocjujecie wolontariat i inne sprawy ? no to brzmi świetnie :]
chciałabym się dowiedzieć więcej na ten temat, możemy się więc spotkać - mam cały tydzień do dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już zostało napisane, udało się omówić wiele spraw. Myśle, że małymi kroczkami można wiele zmienić. Pani dyrektor była naprawde bardzo zainteresowana i myśle, że będzie pomagać zgodnie z jej możliwościami. Okazało się, że psy są szczepione, pod opieką weterynarza i nie jest tak źle jak myślałam. Byłyśmy też w schronisku i faktycznie sporo mają psów, ale niestety - wakacje. Stąd jak najszybciej przydałoby się załatwić choćby porobienie zdjęć i wstawienie do internetu. Jak chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

Na chwile obecną nie ma możliwości rozbudowy. Zmiany, o które przede wszystkim walczymy to wpuszczenie wolontariuszy, otwarcie się na ludzi, może jakiś dzień otwarty, ogłoszenia w internecie. Wszystkiego natychmiast się nie da zmienić, to będzie długi proces, ale przynajmniej od czegoś już zaczynamy.

Link to comment
Share on other sites

Choc bywałam swego czasu na dogo często niestety ostatnio mało, trafiłam tutaj przez artykuł w gazecie. Nie ukrywam, że sprawa schroniska czy też przytuliska jak kto chce nie jest wesoła. :angryy: Niestety to przez głupotę ludzką muszą istnieć wogóletakie miejsca. Walczycie o wolontariat i brawo wielkie ale sprawą priorytetową wydaje mi się walka o zbieranie funduszy na sterylizacje i kastrację. Bo i cóż z tego, że znajdziemy bidulkom dom jeżeli one będą dalej rozmnazane i tak koło się zamyka. Jeżeli bede mogłą tylko Wam w czyś pomóc to piszcie. Pozdrawiam i bardzo sie cieszę, ze coś zaczyna się dziać

Link to comment
Share on other sites

sterylka i kastracja to podstawa.!
w artykule o tym nie wspomniano.
napisano, że duże psy znajdują dom na wsi.
co z tego, skoro na wsiach jest najwięcej pseudohodowli.
a jak się to dzieje przez przypadek i wlaściciel nie ma co zrobić ze szczeniakami - trafiają one na ulicę, do przytuliska, są bezsensownie rozdawane, lub topione :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...