Jump to content
Dogomania

"Życie z Merlem" - Ted Kerasote


Coffee&Nera

Recommended Posts

A wiec dzisiaj w Empiku wyczailam na 10 miejscu Empika Rzeszów ksiażke wydaną przez Galaktyke "Życie z Merlem". Zapomnialam niestety autora :placz: lecz ksiazka wydaje sei fajna (duza ilosc stron zachęca :cool3:)

Czy ktos z was juz cos o ksiazce wiecej wie, niz tylko obejrzenie jej na półce (tak jak ja to niestety zrobilam :evil_lol:), moze ktos juz ją ma, czyta lub nawet przeczytal (wielkie gradki dla osob ktore juz to cudo przeczytaly :lol:)

Jednym slowem- piszmy wszystko co wiemy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='shangri_la']jeszcze nie, ale chyba sobie zazycze na jakis prezent ze wzgledu na objetosc :cool3:, tyyyyle stron :multi: lubie takie duze ksiazki :diabloti:

pozdrawiam[/quote]
[B][I]a skąd Ty wiesz ile ona ma stron ? :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]a skąd Ty wiesz ile ona ma stron ? :evil_lol:[/I][/B][/quote]
a w ksiegarni mi wpadla w rece :evil_lol: i juz juz bylo blisko ale zobaczylam obok "zaklinacza psow" zdecydowalam sie na niego :lol:
a tutaj krotkie info o ksiazce pobrane z [url]http://merlin.pl/Zycie-z-Merlem_Ted-Kerasote/browse/product/1,601315.html[/url]
"
[URL="http://merlin.pl/Zycie-z-Merlem_Ted-Kerasote,images_big,23,978-83-7579-032-0.jpg"][IMG]http://merlin.pl/Zycie-z-Merlem_Ted-Kerasote,images_product,23,978-83-7579-032-0.jpg[/IMG][/URL]
Życie z MerlemAutor: [URL="http://merlin.pl/Ted-Kerasote/browse/search/1.html?offer=O&person=Ted+Kerasote"]Ted Kerasote[/URL] Wydawnictwo: Galaktyka , Czerwiec 2008 ISBN:978-83-7579-032-0 Liczba stron:424 Wymiary:145 x 205 mmSprawdź inne tytuły: [URL="http://merlin.pl/Ted-Kerasote/browse/search/1.html?offer=O&person=Ted+Kerasote"]Ted Kerasote[/URL] Merle i Ted odnaleźli się na pustyni w stanie Utah. Merle był psem w wieku około dziesięciu miesięcy, zmuszonym samemu walczyć o swój byt i szukającym kogoś, komu mógłby oddać swoje serce. Ted miał lat czterdzieści jeden, lubił pisać o zwierzętach i właśnie rozglądał się za szczeniakiem, którego mógłby wychować na prawdziwego druha. Zabawna, fascynująca i czuła książka Życie z Merlem jest wzruszającą historią miłosną, która przekonuje, że partnerstwo pomiędzy psem i człowiekiem może przeistoczyć się w związek silniejszy niż można to sobie wyobrazić."

haha tutaj pisze dokladnie 424 strony :cool3:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja kupiłam dzisiaj :multi:. Mój wzrok przyciągnała okładka a jak wziełam tą książke w łapki i przeczytałam krótkie recenzje na koncu to już jej nie odłorzyłam :eviltong:, stwierdziłam że musze ją mieć! :razz: Na razie jestem po pierwszym rozdziale, ta opowieść naprawde wciąga :cool3:. Gdy skoncze-napisze coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Właśnie skonczyłam czytać i...jestem pod wiekim wrażeniem.
Ksiązka bawi, uczy, wzrusza, skłania do refleksji.... naprawde warto się zapoznac z tą pozycją! :)
[QUOTE]
Gorąco polecam !!! Wspaniała książka !!!
Po przeczytaniu napisałem maila do Teda o moich odczuciach i po kilku dniach otrzymałem miła odpowiedz.
[/QUOTE]
no prosze, wspaniały kontakt z czytelnikiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Właśnie skonczyłam czytać i...jestem pod wiekim wrażeniem.
Ksiązka bawi, uczy, wzrusza, skłania do refleksji.... naprawde warto się zapoznac z tą pozycją! :)

no prosze, wspaniały kontakt z czytelnikiem :)[/quote]
Racja:p
[B][U]maja2308[/U][/B] skad masz maila do p.Teda?
Z podkulonym ogonem przyznaje ze "zycie z merlem" lezy u mnie na polce dobre 2 miesiace... Jak nigdy mam w domu kilka nieprzeczytanych ksiazek:mad: nie moge sie z nimi wyrobic. A to wszytsko przez ksiazki Lucy Maund Montgomery (lubie cykl Ani z Zielonego Wzgorza, ale pozno zaczelam)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ok. 350 strony i jestem mile zaskoczona. Najbardziej wzruszyła mnie historia tego goldena (zapomniałam jak się nazywał ale wiem, że jego imię zaczynało się na B), który miał raka, ale mimo to nie stracił pogody ducha. Ryczałam kiedy go usypiali. Książka ekstra, polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']Już cała przeczytana i ryczałam na końcu jak bóbr!!! Kocham takie książki:loveu::loveu:[/quote]
Rzeczywiście, koncówka jest bardzo smutna, ja chyba przeżywałam podwójnie bo przypominało mi sie rozstanie z własnym psem...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Naprawdę bardzo polecam! cudowna książka, ostatnie 50 stron czytałam przez łzy;) tak jak wcześniej napisano można bardzo dużo dowiedzieć się o psach, jest zabawna i bardzo wzruszająca. nie mogłam przestać myśleć o niesamowitej więzi między autorem a psem. a Merle to nie pies... to prawie człowiek! a może coś więcej :) naprawdę najlepsza z książek o psach jakie czytałam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja od wczoraj mam tę książkę. Jestem na 80 str i bardzo miło się czyta, świetnie pisana, wciąga. Przy okazji sporo ciekawostek (zaczęłam się zastanawiać czy to aby książka o przygodach psa i człowieka czy poradnik, a może to zostało specjalnie "wplecione" w treść żeby również ludzie nieczytający bardziej "fachowej" literaury o psach się o nich czegoś dowiedzieli).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...