Jump to content
Dogomania

Jaki namiot wystawowy?


Huskuś

Recommended Posts

[quote name='KarolinaW']BAAAARDZO Wam dziękuje!!!!
dzięki wam zmobilizowałam się obdzwoniłam sklepy na górnym i dolnym śląsku i znalazłam zielonego nie-fula:)
i już kupiłam !
Jeszcze raz wielkie dzięki:)[/QUOTE]

czyli co dzwoniłaś po kolei do różnych i się pytałaś o ten konkretny namiot? i oni szukali?
a w jakiej cenie znalazłaś ten zielony?

Link to comment
Share on other sites

a ja minimalizm wystawowy prowadzę. Siedzenie z plecaka albo z psiej szmatki - to dla mnie i psów, namiotu jak nie mam czym jechac to nie biorę - wtedy ożywiam życie towarzyskie i wpakowuję się znajomym do namiotu - zawsze to weselej, o jeden namiot mniej, więcej miejsca dla zwiedzajacych :)

Link to comment
Share on other sites

na kocyku od Boryska niedługo przestanę się mieścić:lol:, na wystawach znajomych jeszcze nie mamy - byliśmy na 3, jak już kogoś spotkamy to z reguły ludzie zapraszają żeby z nimi usiąść i odstępują swoje krzesełka:)
jeździć musimy soim autem bo nikt nam go nie weźmie a do autobusu nas by chyba nie wpuścili:lol:
no i mamy jeszcze córkę 3 letnią która bez siedzonka nei wytrzyma całego dnia:)
- tak wiem wszystko potrafię sobie wytłumaczyć:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lantash']U chińskiego producenta namiotu quechua base takie jak na wystawach ludzie mają kosztują 25 dolarów, sęk w tym, że trzeba wziąć 250 sztuk.[/QUOTE]
myślę, że toi żaden problem jakby tu ludzisków popytać, zrobić ściepę i zamówić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...